0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar al al bitmiyor hemen çıkıyor sürekli tüy bıktım daha lazere gitme imkanimda yok ağdayla alsan bir dert makinayla alsan son zmnda tüy dökücü kullandım tüylerim bir yerine üç çıkmış ayy ne yapacam bilmiyorum bebekde var ancak ev işi fırsat yok gecede yapamıyorum makinayla alamaliyorm üsteki komşu diyor ses geliyor ses yapma ses gidermi ya epilasyon aleti kullandığımda agdada koku cikiyoruz bide makina ışığına kadar geç oluyo bazen tüpte hafif istiyorum yok oda olmuyo o daha koku berbat oluyo dilek hakkım olsa tüysüz olmayı dilerdim heralde:)

9 Cevaplar

0 oy
(1,651 puan) tarafından
Jiletle aldığın sürece böyle olacak zaten 
tarafından
Ayy ne yapacam bilmiyorum utanıyorum ki bacagimi açmaya hemen jiletle alıyorum.kolay oluyor ertesi günü çıkıyor saçmalık aslnda
(1,651 puan) tarafından
Makine ile gündüz yatak odanda al banyodan yankı yapabilir ses gidebilir komşuya
tarafından
İnşallah vakit bulur alabilirim canım çok teşekkür ederim yorumun için çok sağolasın
(1,651 puan) tarafından
Ne demek canım benim
-Reklam-
0 oy
(54 puan) tarafından
O değilde üst komşuna tilt oldum 
tarafından
Kız valla öyle dedi dedi gece gece ses yapma bilmiyorum hangi odada yatıyorlar yoksa alırım gece birtek vakit oluyor
0 oy
(518 puan) tarafından
Jilet düşünürsen sabunlu jiletler var ben onları kullanıyorum cırt cırt :) Doğumdan önce lazere gitmiştim bayaaa azaldı ama yine de sayılı ama sert çıkanlar var onları sabunlu jiletle hallediyorum kadınlara özel 
tarafından
O iyi oluyormu canım yani çok çıkarmıyorum trendyolda varmıdır bakayım bı birde lazere kaç seyans gittim azaldı benim bulduğum her 12-15 bin arası diyor ve 6 seyans çok pahalı eşim asla vermez para
0 oy
tarafından
Üst komşu nasıl ses duyuyor kız ben ona takıldım 
tarafından
Vallaha öyle dedi :) gözümün içini bakarak gece ses yapma dedi yaşıda büyük korktum dedim şimdi eşime felan söyler muhatap olmayayım:)
0 oy
(669 puan) tarafından

İki bölge harici kendi hallerine bırakarak baş ediyorum :D

tarafından
En önemlisi bikini birde koltuk altı demi :)
(669 puan) tarafından
Önemliden ziyade gereklisi onlar bence. Tabi kol bacak tüysüz olsa fena olmaz ama uğraşmaya değmiyolar bence
tarafından
Bide ben tesettürluyum diğer yerler doğru canım vakt çok alıyor hemen çıkıyor değmiyor evli olunca mecbur ihtiyaç duyuyorsun
(669 puan) tarafından
Eşin tutumuna da bağlı biraz o mecburluk
tarafından
Eşim çok dikkat ediyor herşeye birde yorum yapar begenmez gibisinden bende dedim birgün getr sana ağda yapayım o zmn anlarsın sonra sustu daha biseu demedi:)
(669 puan) tarafından
Kendi bacaklarındaki ormana bakmayanlar kadının bacaklarındaki tüylere laf ederler zaten.
tarafından
Öyle canım erkekler ona bakarsan daha beterler bizimkiler ince hiç değilse o kadar göze batmıyor ama erkek işte anlarmi
0 oy
(45 puan) tarafından
Vallahi ben 8 seanslık lazer pakedi aldım 4 seans gittim hiç bir sonuç alamayınca bıraktım tabi hamilelikten önce gidiyordum. Şimdi 3.5 aylık kızım var ve artık sadece bacaklarımın alt kısmını epilasyon makinesiyle alıyorum onun dışında kalan tüm bacak kollarımı makinenin traş başlığıyla alıyorum koltuk altı ve bikini bölgesini ağdayla alıyorum. Venüs'ün jel barlı tras bıçakları var bende kullandım evet kullanışlı ama o da aynı ertesi güne çıkartıyor. Bir sonu yok bu döngünün ya.
tarafından
Canım peki kararma yaptımi iki bölgede ağda ne güzel aliyormussun bak ağda azaltıyor degilmi lazer kisinden kişiye değişiyor işte ama rahatlıkda işte sonuç almakda almamakda var
(45 puan) tarafından
Yok balım iki bölgede de kararma yaşamadım ben.
tarafından
Benim kararma olmuş canım bende dedim ondanmi acaba bende neden oldu ya çok afedersin
(45 puan) tarafından
Ya bu konuda net bi bilgim yok ama her cilt bir olmuyor belki hassas ciltlerde kararma yapıyordur. Ama istersen kararma giderici kremler var onlardan kullanabilirsin.
tarafından
Peki canım bilgin varmı bu kremlerle ilgili ben Trendyoldan baktım hatta bitane fenomen paylaştı almadım burda paylaştım hiç bir arkadaş memnun kalmamıştı cildiyeyemi gitsem
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Lazer kullanıyorum evde 
tarafından
Hangi lazer marka canin
(1,098 puan) tarafından
Bimden almıştım pirantech mi öyle birşeydi işe yarıyor kullanışlı
0 oy
(327 puan) tarafından
Bacak için zamanında lazere gittim, aynı dediğiniz gibiydi bide yara oluyo du siyah siyah nokta oluyo du tüm bacak gittim. Hala tek tük tüy şekilde çıkıyo ama belli değil jiletle arada banyoda alırım düm düz bir rahatım ki şükür. Ama benimde yüzümde var maalesef İnsan birinin yüzüne bakmaya çekiniyor yüze de başladım lazere 2.seansta tüy gibi iyice inceldiler 
tarafından
Canım peki kaç seyansda bitti bu kadar azaldı ayy ne güzel bak azaltmissin zaten yüzde bıyık biraz çıktımı ağzın siyah gibi oluyor sanki ya iyi yapmışsın valla
(327 puan) tarafından
3.seansta bildiğin incecik belli olmayan tüye dönüştüler sanırım 9 seans gittim arada kontrolller de 12 senans oldu. 10 yıl önce gitmiştim yine iyi yani. Diyorım ya tek tük tüy şekilde çıkıyo ama o eskisi gibi asla değil. Tüm bacak için araştır istersen Bi fiyat. Kıl tüy almak zaman kaybı olduğı gibi bide hemen çıkıyo geri inşallah çözüm bulursun
tarafından
Sağolasın canım çok teşekkür ederim zaman kaybı hemde nasıl birde ya o acı senin bayağı olmuş ama maşallah bak memnun kalmışsın birde bu kadar zmn sonra çıkmamasi ama demek gittiğin yer güzelmiş birde vücutta yatkın olunca heralde birdaha gitsen sıfır olur
0 oy
(185 puan) tarafından
Bende gebelikten önce lazere gidiyordum seanslik anlaştık yani gittigim seansin parasini oduyordum paket olarak almadim benim icin yeterli olduğunda da bıraktım zaten hamile kaldim dogumdan sonra yine gidicem hem istedigim aralikta gidiyorum bi görüşün bence güzellik merkezleriyle özel hastaneler de yapıyor gittiginiz seansin parasini öderseniz kasmaz diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 175 göst.
0 oy
5 cevap 178 göst.
18 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 219 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mifamilia (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (636 puan) tarafından soruldu