0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (587 puan) tarafından
Tarihlere baktım 35-40 günde 3 defa ateşi çıkmış. 39'u geçiyor ateşi çıkınca da inatçı kolay kolay düşmüyor. Bu akşamdan beri gene var. 3 saat önce calpol verdim hala 38.5 tekrar verdim şurup. Öksürük falan yok sadece ateşi çıkıyor neden olur ya bu kadar sık. Ben mi bakmayı bilmiyorum diyorum artık. Daha 10 gün önce çıkmıştı bu akşam gene çıktı :( Hastaneye gidince tahlilde yapmıyorlar. 

3 Cevaplar

0 oy
(1,611 puan) tarafından
Tahlil yaptır mutlaka normal değil. 
(587 puan) tarafından
Yarın kendi doktoruna sorucaz müsait mi diye inşallah kabul eder. Yoksa acile götürüp anlaticam artık
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Senlik hic bir durum yok inanki heryer salgin dolu biz bu yaz resmen kurtulamadik hastalıktan bıktım vallahi parka bu sene daha goturmicem benim kizin ateside direncli dus ilac soguk suyla oynama vs hic bisey fayda etmedi hastaneye götürdüm orda dusurduler biz 40 la gttik inanki kendini sorgulama herkes mi bakamiyor ay öyle düşünme sen güzel annesin ki bunu dusunmussun hesaplamissin sorun Türkiye de bitmek bilmyen hastalil ve salginlarda biktik tukendik vallaha
(587 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım güzel yorumun için
0 oy
(168 puan) tarafından
Salgın var hastane çocuk kaynıyor kendini suçlama çocuk bunlar hasta illaki oluyorlar keşke hiç hastalanmasalar 2 gündür kızımın da ateşi düşünüyordu acil birşey yapmıyor yine de götürdük tabi ateşi düşmüyor diye serum taktılar dün çocuk doktoruna getirdik kanında enfeksiyon varmış yatış verdi gözünün içine bakıyorum hastalanmasin diye ama bir yerden geliyor buluyor sizde acile değil de çocuk doktoruna götürün bide tekrar şurup verilmesi için 6 saat geçmesi gerekiyor diye biliyorum geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 37 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Oylesinebiriiste (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.

399,784 soru

11,958,446 cevap

36,124 kullanıcı

...