0 oy
272 göst.
önce Diğer kategorisinde (639 puan) tarafından
Ben artik sokakta yürürken dahi korkuyorum gece tek basima sokakta yürüyemem evimizde caddeye yakin kalabalik bir yer ama inanin arkamdan gelen kisi önüme gecsin diye beklerim telefonla konuşur gibi yaparım sacma sapan birisi gelip sizi caninizdan bile edebiliyor narin ah narin sag olsa cikardi yavrum bugüne kadar küçücük çocuklardan ne isterler birisi gürültü yaptigi icin yok eder bir baba 4 kizina oldurur kendime gelemiyorum haberlerden dolayi ama kimsede bunlara yaptirim uygulamiyor en cok ona üzülüyorum 

5 Cevaplar

0 oy
önce (8,154 puan) tarafından
Narine üzülürken Bide gerçekten izmirdeki olay daha çok üzdü beni. 3 çocuğunu nasıl öldürür bir insan aklım almıyor. 
Gerçi artık şaşırmıyorum, 2018 de iki çocuğunu öldürmüştü adam oda aynı böyle intihar etmişti. Dilek çakır olayı . Allahım kimseye böyle şeyler yaşatmasın
önce (1,637 puan) tarafından
Kız hergunde bişey oluyor İzmir'de ne olmuş ki
Adamın karısı gitmiş boşanmak için. Çocukları bırakmış 4 tane kız çocuğu. Adam karısına gel barışalım felan demiş kadın istememiş. Sonra sizi annenize götürcem diye dağ başı gibi biyere götürüp 4 ünüde vuruyo bitanesi ağır yaralanmiş hastanede ymiş kendi de intihar etmiş sonra 3 ü ölmüş :(
Hadi ya ne yazık ne yazık hiç anlamıyorum böyle karı kocaları madem öyle 1 çocuk varken boşanın gitsin anne babaya hiç acımadan o çocukların ne günahı varda o anne babaya sahip oldular:(
önce (528 puan) tarafından
İnsan karısına kızıp çocuğuna nasıl kiyabilie karısı el kızı onun zihniyetinde öbürleri senin parçan ya insanlar kafayı yedi
önce (207 puan) tarafından
Mahluk bunlar mahluk
önce (207 puan) tarafından
Kadına Sen gelmezsen çok acılı haberle paşa paşa geleceksin demiş adam, adamın kardeşleri de şimdi kadını arıyormuş.
-Reklam-
0 oy
önce (202 puan) tarafından
Bugün bir haber okudum 10 yaşında ki çocuğu tüfekle öldürmüşler gürültü yapıyor diye dünyanın çivisi çıktı artık aklım almıyor aklım 
önce (3,109 puan) tarafından
Bide mardini izle 3 yasindaki çocuğu annesi babasi plastik kelepçeyle odaya kitlemiş yemek su veriyolarmis önüne

Allahim ne günlere kaldik yarabbi
Ben kesinlikle böyle cani anne ve babanın var olduğuna inanamiyorum
önce (202 puan) tarafından
Allah ım beddua etmeyi hiç sevmem kendimi çok zor tutuyorum Allhta bildiği gibi yapsın yaaaa deliriyorum
önce (3,109 puan) tarafından
Sabah haberde izledim şok oldum
0 oy
önce (664 puan) tarafından
Kafayi yiyen hıncını  cocuklardan aliyor ne gunahlari var onlarin ya bizler sokakta buyuduk kimse karismadi annemiz nerdesiniz demezdi acikinca eve gider yer yine disari cikardik kar yagmus gunes demez oynardik kirlenirdik bisey olmazdi kimse bisey yapmazdı  etraf cocuk sesinden gecmezdi mutluyduk birde simdi ki hale bakin birakin komsunun komsu cocuguna katlanmasini anne babalar kendi evladina katlanmiyor:(( oysaki bu dunya cocuklarla guzel bes dk sesleri gelmese nerdeler  diye korkudan nefesimiz kesiliyor neden ya neden kari koca kuser cocuk ölür  anne delirir evladini döver  baba kriz gecirir öldurur birisi birine dusmanlik besler öcünu bebekten alir offf off allahim bende dahil kimseyi evlat acisiyla sinama
0 oy
önce (562 puan) tarafından

Ben de dün gördüm bu haberi çok üzüldüm, kadın kendini kurtardı çocukları yaktı, madem eşine dayanamadın çocukları da devlete teslim etseydi en azından çocukların hayatı bir şekilde kurtulurdu :(

0 oy
önce (122 puan) tarafından
Hiç sorma çok üzülüyor insan ya aklım almıyor gerçekten benimde 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 790 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde gam.38 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 395 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 339 göst.