0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (38 puan) tarafından
Kızlar b benim uykum çok ama çok ağır şu anda hamileyim ilk oğlum 3 yaşına girecek inşallah oğlum da bu durumu yaşadım uykum ağır olduğu için geceleri uyanıp da emziremiyorum çocuk ağlıyorum bazen belki ama ben duymuyorum yani alarmı duymuyorum bu yüzden gece emmesini tam anlamıyla veremedim oğluma çok üzgünüm sürekli içimde kaldı psikolojik olarak kötü kötü hissediyorum ama bu sefer bu çocuğuma kalkmak sürekli emzirmek istiyorum sizce bunun bir çaresi var mıdır çok çok korkuyorum o ondaki gibi kalkamayacağım emziremeyeceğim diye

6 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

İnternette şöyle bişey buldum sizce işe yarar mı deneyen falan var mı aranizda yada cevresinde

image

(38 puan) tarafından
Yardım edin nolur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de normalde uykum çok ağır ama kızım doğduktan sonra sadece kızımın sesine açık kulaklarım sabah namazına alarm duymuyorum eşim uyandırır beni ama kızım beşikte hareket etse kamerdan duyarım ve hemen uyanırım 
(38 puan) tarafından
Keşke keşke ama uyanamiyorum deli bile olabilirim bı yuzden
0 oy
(351 puan) tarafından
bence çocuğun da gece kalkmamıştır çok fazla. çünkü çocuk acıkıp uyansa ağlamasını duymaman bence imkansız çünkü ağlayınca yeri göğü inletiyorlar... bence boşuna vicdan yapıyorsun. çocuk emmek istememiştir
(351 puan) tarafından
kaynanalar her şeyi diyor. dinleyecek olursan çocuğunda eksik yanlış ne varsa hepsinin sorumlusu sen olursun. bazen kaynanalar değil kendi annen bile yapıyor bunu. çocuk hasta mı oldu kesin senin yüzünden. çocuğun matematiği kötü mü hep sen çalıştırmadın diye. çocuk düştü bi yeri mi kanadı hep sen bakmadın diye...
çocuk ağlasa komşun bile duyar. aç çocuk ıh diyip dönüp yatmaz. uyandı ağladı neyse annem uyuyormuş boşver sabah emerim mi dedi çocuk? hadi 40ı çıkana kadar olur da ondan sonra aç çocuk seni o yataktan kazıyarak kaldırırdı bence
(351 puan) tarafından
kilo alımı da şeydendir. ilk aylar daha çok kilo alıyor kilo alımı zamanla azalıyor. kaynanan ilk iki ay yanında durduysa tabi ki maksimum kilo alımı o zamana denk gelmiştir
(38 puan) tarafından
Haklısın .İnşallah öyledir canım insalllah oğlum uyanmamistir .sürekli aglayasim geliyor
(351 puan) tarafından
benim de bebeklerim emmedi. ne beni ne biberonu. hep beni suçladılar. hala da derler sen emzirmedin diye. tutmayan çocuğun ağızını bantlayacaktım galiba mememe. süt içmeyen çocuğu 10 doktor gördü onu da içmesin yemek yesin dedi. yine de mama vermeye zorluyorlar. çocuk 16 aylık mamaya ihtiyacı yok biz illede içecek diye iteliyoruz. ben sinirlendim bıraktım ben vermicem mama dedim. onun da sorumlusu ben oldum. çocuklar benim yüzümden süt sevmiyor şuan.
demem o ki takma
(38 puan) tarafından
Teşekkür ederim desteğin için çok saol
0 oy
tarafından
Hadi siz duymasınız esinizde mi duyup uyandırmadi sizi?
(38 puan) tarafından
Eşim gece çalisoyor malesef gündüzleri evde
0 oy
(38 puan) tarafından
Bu duayı deneyen var mı aranizda
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Yatmadan önce 15 defa Kevser suresi okursan dilediğin saatte kalkarsın
(38 puan) tarafından
Teşekkür ederim deneyecem inşallah bugun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde emine384 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 388 göst.
19 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Kilo alamayan biri (510 puan) tarafından soruldu

398,117 soru

11,906,049 cevap

36,033 kullanıcı

...