0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allah'ım bu nasıl bişey artık dayanamıyorum bu nasıl birsey hiç bişey yapacak halim yok Allahim ne olur artık geçsin bu 

7 Cevaplar

0 oy
(250 puan) tarafından
Mide kanaması geçiriyor olabilirsin 
tarafından
Deneyeceğim inan öyle şeyler yiyince kızıyorlar di bundan sonra yiyecem Allah razı olsun inşallah
(250 puan) tarafından
Kız canın ne çekerse ye bizim burda derler yeme sen çocuğun yüzünde leke olurmuş ama bulantıların 3 ay sürecek 4 ay ortalarında gidecek o zaman kadar tuzlu ama zararlı olmayan gıdalar ye mesela yoğurdun varsa ayranını kendin yap tuzlu kurabiye yap tuzlu poğaça turşuda ye sen millete bakma yeterki çok yeme ama ayranın bi zararı yok sonuçta yoğurt sanada çok iyi gelir
(250 puan) tarafından
Eltim çantasında tuzluk taşıyordu çarşıda bile çıkarıyordu bi salatalık tuzluyup yiyordu yani ayıp falan deme sen hamilesin iyi yemen içmen lazım
tarafından
Sade tuzmu yiyordu
(250 puan) tarafından
Yok salatalığı atıyordu çantasına bulantısı olunca tuz döküp yiyordu
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Hamile misin
tarafından
Evet ama bittim:(
(400 puan) tarafından
Çok kusmaktan oluyor başlar da benim de öyleydi diyordum ciğerim ağzımdan çıkacak. İlaç kullanıyor musun
tarafından
Maalesef Dr yazmadi
(400 puan) tarafından
Keşke söyleseydin belki yazardı
tarafından
Dedim midem bulanıyor
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Geçmiş olsun neoldu
tarafından
Allah razı olsun kusunca kan kusuyorum artik ilk gebeliğim çok zor ayakta duramıyorum
(3,826 puan) tarafından
Allah Allah.  Kac haftqliksin.  Şurup veriyormuş doktorlar
tarafından
İnan söyledimde yazmadı
(3,826 puan) tarafından
Cins mıdır nedir .Bende olmamıştı deterjan sabun kokusu mahvediyordu sadece . 3 aylikken geçti
0 oy
(327 puan) tarafından
kac haftaliksin  ?
tarafından
5 haftalık
(327 puan) tarafından
ah canim benim cok yenisin daha sabret gececek ama bana yesil elma tuzlu salatalik cok iyi gelmisti bi de aile hek prilam yazdi o baya baya kendime getirmisti aile hk git
tarafından
Gidiyorum da ilaç yazmıyorlarki
tarafından
Keşke ilac olsa inan öldüm ayakta duramıyorum artık
0 oy
(31 puan) tarafından
Canım öncelikle geçmiş olsun Rabbim şifa versin. Ama çok bulantın varsa ilaçsız geçmesi zor. Doktorun vermediyse başka doktora gitmeni tavsiye ederim. Ben de gebeliğin başından beri bulantı ilacı kullanıyorum 4 kilo vermiştim. Şu an 22.haftadayım hâlâ ilaç içiyorum. Kendi kendine geçmesini bekleme bence.
tarafından
Teşekkürler ilaç ham surupmu
(31 puan) tarafından
Bana önce prilam dr diye bir hap yazdı. Bulantısı olan tüm gebelere ilk o yazılıyormuş. Ama bana fayda etmedi. Doktorum zofer diye bir hap yazdı sonra. Onu devlet karşılamıyor ama ücretli. Hâlâ onu içiyorum.
0 oy
(506 puan) tarafından
Ben de öyleydim kan kusuyordum doktor bir sarı serum takmıştı ilk defa güzel bı yemek yemiştim bı gün sürdü etkisi tabiki. Sen de isteyebilirsin belki arada rahat edersin. Başka caresi yok ya :(
tarafından
Çok zor vallahi:(
0 oy
(3,269 puan) tarafından
Benimde bir arkadasim sizin gibi sürekli kusarak doğurmuş inşallah geçer kuzum daha cok yenisin dualarim seninle Tuzlu seyler tüket herseyi dene kussanda ye çünkü bu sefer sende halsiz düşersin 

Şey denedinmi baska yerde mekanda yemek yemeyi çünkü insan kendi yaptıgı yemegide yiyemiyo

Bana esim corba alip geliyodu dısardan kokmadan yiyodum 
(3,269 puan) tarafından
Hehhh Allah'ın öküzü ya herkes birmide sen onlara benzicen acaba zıkkım yesin anlayışsız andaval kiz valla yapma yemek filan gitsin sana corba yemek alsinda kendine gel kendi yaptigini yiyemiyosundur kuzum annene filan gitsenmi
(3,269 puan) tarafından
Bende yemek yapamıyodum midem kalkiyodu bildigin kaynanam alt katimda yemek yapmaktan zirnik anlamaz gelmis bana tarhana yapayımmi diyo ve onu yemedigimi cok iyi bilir esimde vardi dediki anne karım tarhana yemiyo öğren istersen artik dedi bakti baska corba yapayim teklifide yok indi evine esimde isyan ede ede gitti tavuk çorbası aldi geldi hemen kasikla verdi kokmadan yiyebildim iki kez doğurdum esim hariç kimse destek olmadı hepte söyler benim karım dağ gibidir bana bişey olsa cocuklarima gül gibi bakar dünyanın en güçlü kadinidir diye geçen bi ortamda dedi nasil gururlandim nasil sevindim ❤
tarafından
Valla mecbur zor imkanlarla yapıyorum geçen yapmadım beni yengesine annesine şikayet etti işten geliyorum yemek yok inan yaparak ne eziyet görüyorum bilemezsin:(
tarafından
Allah razı olsun inşallah ondan her este aynı değil maalesef rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(3,269 puan) tarafından
Ya ömrü boyunca bi destek olacak ondada köstek oluyo yazik yaa kiyamam sana Rabbim yardımcın olsun ❤

Allah razi olsun ❤

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 418 göst.
2 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Kuzumu beklerken (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
20 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
23 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (662 puan) tarafından soruldu

398,204 soru

11,908,265 cevap

36,039 kullanıcı

...