+2 oy
765 göst.
Aile kategorisinde (2,599 puan) tarafından

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız icildimi çaylar kahveler yendimi yemekler 

Bugün 22 ci gün hastanede tedavi altındayım hayla dün bugün çay tanesiz çorba içmeme izin verdiler şükür  midemdedi stend çıkmış bağırsağın içine kaçmış buldu çıkardılar ama çıkarken bağırsağı yarmış tekrar stend takıldı karnimdam 2 ci torba takıldı midede ve bağırsaklarsa iltihap var onu boşaltmaya çalışıyorlar bı 10 gün daha yatarım büyük ihtimalle WC ye bile kalkmıyorum bezleniyorum yaraların iyice kaynaması için hastaneden çıkmak için değil de iyi olmak için dua ediyorum .

Bebeği merak eden arkadaşlar da vardır aciklayim 

BEN BÜTÜN TESTLERİ YAPTIRMAKTAN VAZ GEÇTİM 22 HAFTALIK OLDUK GELİŞİMİNDE HİÇ BİR ŞEY YOK SAVAŞÇI ÇIKTI BENİM OĞLUM ZİHİNSEL BİR ENGELİ OLURSADA RABBİMİN ARMAĞANI DEDİM BEN EVLAT KATİLİ OLAMAM ONUN MİNİK KALBİNİ DURDURAMAM ÖYLE YANİ 

CEVAP YAZAMAZSAM KUSURA BAKMAYIN OLURMU YORUMLARINIZI OKUYACAĞIM AMA  FIRSAT BULDUKÇA CEVAPLARIMDA 

OĞLUŞUMA İSİM ÖNERİLERİSİ DE ALABİLİRİM MİNİK SAVAŞCİMA UYGUN İSİMLER 

25 Cevaplar

0 oy
(3,264 puan) tarafından
Alperen olabilir gerçekten tam bir savaşçı takdir ediyorum seni inşallah sağ salim alırsın kucağına Rabbim sana da acil şifalar versin 
(2,599 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ♥️

Alperen ablamın oğlunun adı ☘️
(1,030 puan) tarafından
Barlas da savaşçı demek, arkadaşımın yeğeninin adı 26 haftalık doğdu şu an tosun gibi gününde doğacağı çocuklardan da ileride çok şükür
-Reklam-
0 oy
(11,036 puan) tarafından
Aleyküm selam canım neler olmuş öyle .. Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin sana tez elden. Bebeğini hayırla sağlıkla kolaylıkla kucağına almanı nasip etsin Rabbim ❤ 
(2,599 puan) tarafından
0 oy
(1,457 puan) tarafından

Rabbim ikinize de şifa versin inşallah ❤️

(2,599 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ♥️♥️
0 oy
(4,549 puan) tarafından
Umutcan olsun oglusun ismi 

Geçmiş olsun cnm kac gündür merak etmiştim seni
(2,599 puan) tarafından
Yiğit güzelmiş beğendim
(4,549 puan) tarafından
Anlami da güzel.
(2,599 puan) tarafından
Evet baktım çok hoşuma gitti ve istediğim şekilde anlamı çok teşekkür ederim
(4,549 puan) tarafından
Allah sagsaglim kucağına almayı nasip etsin. Tekrar geçmiş olsun ...
(2,599 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Canım benim oğlunu Allah esirgesin rabbim sağlıkla kucağına almayı NASİP etsin ...

Sana da çok büyük gecmis olsun Allah şifa versin ... Her şerde vardır bir hayır rabbine sığın ve dua et .. eminim ki çok kısa sürede toparliycaksin
(2,599 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bebeğini de sağlıkla kucağına alırsın... 
(2,599 puan) tarafından
0 oy
(191 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah miniğinle sağ salim bunu atlatacaksınız rabbim yardımcınız olsun ♥️
(2,599 puan) tarafından
(191 puan) tarafından
Oğlumun adı Göktuğ düşünürsen fikir olsun canım ☺️
0 oy
(4,628 puan) tarafından
Bende yiğit diyecektim bir arkadaş daha önermiş 

Rabbım acil şifalar versin sağlıkla sağ salim yavrunu kucağına alırsın inşallah canim 
(2,943 puan) tarafından
☺️☺️☺️benim minnoşum ismi

Nasılsın hülya iyi misin
(4,628 puan) tarafından
Yerim senin o minnoşunu öp benim yerime kuzumu ❤
Ehhh işte iyi diyelim iyi olsun canım bugünümüze de şükürler olsun sen nasılsın minnoşun nasil
0 oy
(10,841 puan) tarafından
Seni merak ediyordum Allah şifa versin inşallah çocuklarına bağışlasın Allah seni inşallah iyi olup çıkacaksın o hastaneden 

İsim önerisine gelirsek Karan, Alparslan, yiğit isimlerini önerebilirim 
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Savaşçı bebisine SAVAŞ ismi yakisir
(1,994 puan) tarafından
Savaş olmaz canım caiz değilmiş
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Mert olsun mu.
0 oy
(1,857 puan) tarafından
Daha bugün aklıma geldin canım kaç gündür sesi çıkmıyor acaba nasıl ne yaptı filan diye düşündüm, inşallah günden güne düzelir sağlığına kavuşursun, bebeğin için gerçekten çok sevindim, inşallah herşey güzel olur sizin için ❤️

Bebek içinde okur okumaz Muhammed geldi içimden Muhammed Talha olabilir :)
0 oy
(623 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun İnşallah canım minik savascina gelirsek senin umudun olmuş ismide ya umut yada çınar olabilir:)))
0 oy
(2,047 puan) tarafından
İnanır mısın daha dün aklımdan geçmiştin nasıl acaba ne oldu dedim. 

Allah'ım acil şifalar versin sana inşallah. Seninle birlikte tüm hastalara. 

Oğlun için aldığın karara sevindim,Allah zorlukla beraber kolaylık verendir ❤️
0 oy
(14,573 puan) tarafından
o kadar sevindim ki bebekle ilgili kararina cok iyi yapmissin yazmak istedim ama yanlis anlama diye yazamadim. 
0 oy
(866 puan) tarafından

Az buçuk postlarini takip ediyorum  çok güçlü bir kadinsin sen yaşadığın şeyler ve şuan yaşamakta olduğun sağlık problemlerin hiç kolay değil herkes kaldıramaz .Sağlıkla çıkacaksın inşallah o hastaneden çok geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun senin ve bebeginin<3

0 oy
(6,238 puan) tarafından
Allah sana şifa versin canım ya inşallah kısa zamanda güzel günleri görürsünüz bebeklerinle birlikte
0 oy
(2,292 puan) tarafından
Aleyküm selam Allah yardımcınız olsun bebeğinle sağ salim kavuştursun Rabbim sizi birbirinize bağışlasın 
0 oy
(190 puan) tarafından
Bencede aldırma çok günah Rabbim şu an hala ona can veriyorsa vardır bir bildiği rabbimin verdiği canı ancak kendi alır sağ salim sapasağlam doğur inşallah sana acil sifalar diliyorum oğlumun adı Alparslan çok tatlı bı bebek çok da akıllı Maşallah tavsiye ederim 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Rabbim Ya Şafi ismi şerifiyle acil şifalar versin inşallah bu mübarek günün hürmetine sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
0 oy
18 cevap 409 göst.
11 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (2,048 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 214 göst.
8 Ekim 2024 Aile kategorisinde Ecrin-Busra (2,048 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 912 göst.
5 Eylül 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,599 puan) tarafından soruldu