0 oy
1,308 göst.
Diğer kategorisinde (14,571 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

ankarada hava iyice sogudu aksamlari kapilar kapali oturuyoruz yoksa biz mi usuyoruz anlamadim 

bir de hazir post actim kemiklerim cok agriyor ne onerirsiniz emziriyorum hasta olscagim sanirim 

image

28 Cevaplar

+1 oy
(2,942 puan) tarafından

Otur dua et dua şükürsuz:D

(14,571 puan) tarafından
gel beraber dua edek ayip ediyon :D
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından
Aynen öyle Ankara baya soğudu akşamları 
(80 puan) tarafından
Mersin'de aynıymış canım annemler hala klima ile yatıyorlar
(1,115 puan) tarafından
Benim klimam da yok perişan olduk bu sene. Sırf bu sıcaklar yüzünden ankaraya yada karadenize taşınmak istiyorum :)
(80 puan) tarafından
En iyisi Ankara :)
(1,115 puan) tarafından
İnnnşallahhhh hayırlısıyla kocacığımı bi ikna edersem :)
(80 puan) tarafından
Hayırlısı olsun:)
0 oy
(4,539 puan) tarafından
Vallahi bugün sabahtan beri soba yanıyor sen düşün artık birden havalar değişti yağmur durmadı hiç 
(1,237 puan) tarafından
Pencereden biri saç kurutma makinasını sıcakta çalıştırmış içeri tutuyor sanki tövbe yarabbi bu sene çok fenaydı Rabbim affetsin çok bunaldık ohhh mis insanın serin havada uyuduğu uykunun kalitesi de bi başka oluyor Allah rahatlık versin canım
(4,539 puan) tarafından
Amin ablacım Allah razı olsun Rabbım kolaylık versin size de rahatlık versin
(2,734 puan) tarafından
Ben Trakyadayım bugün biraz rüzgar esti camları kapadım. Ama şimdi yine durgun.. Evin bütün camları açık olduğu halde hiç esmedi bütün yaz boyu. Kapılar oynamıyor diye önlerinde birşeyde yoktu. Geçen gün anlık bi rüzgar girdi içeri sanki hortum gibi :/ çarpmasın kapıya koşayım derken salon kapı camı indi aşağıya. Bütün yaz esme gel kapıyı çarptır :) masraf çıkacak ya işte kısmet. Allahtan çocuk uyuyordu yakınında değildik, her yer cam oldu
(1,237 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım malesef bu sene görülmemiş bi sıcak vardı Rabbim afatından korusun
(2,734 puan) tarafından
Allah razı olsun. Evet değişik gerçekten
0 oy
(5,477 puan) tarafından
Yemin ederim başlığı okuyunca aha Ankara'dan biri yazmış dedim :D eee Ankara'nın yazı bu kadar bacım :D hasta olacaksındır ya da soğuk yemişsindir. Kendini sıcak tut. D vitamini başla
(14,571 puan) tarafından
sende mi ankaradasin ?
ay dogma buyume  burdayim vallaha kafasi o kadar karisik ki daha cozemedim naptigini
(5,477 puan) tarafından
Aynen ben de doğma büyüme Ankaralıyım. Geçen bahçede otururken ayaklarımız buz kesti ateş yaktık o kadar söyliyim sana :D
(14,571 puan) tarafından
vallaha dogrudur inanirim. benim bebe yenidogdu diye pek cikamadik bu aralar herhalde ben usuyorum diye dusundum :D
0 oy
(4,307 puan) tarafından
Konya da öyle canım gunduz bogucu bir hava var ama akşam bariz soguyor kemik sulu çorba iç canım bol limonlu 
(14,571 puan) tarafından
ah ah kim yapacak o corbayi canim 30 gunluk bebeyle ve 4 yas cocukla o kadar zor ki
0 oy
(5,724 puan) tarafından
Bizim buralar daha serinlemedi kuzum vitamin al geçmiş olsun 
(14,571 puan) tarafından
sizin daha zor ya
sagol kuzum ❤
(5,724 puan) tarafından
Hiç sorma 3 gün annemde kaldım vantilatörle zor uyuduk su içinde kalıyorduk Allah'tan bizde klima var yoksa nefes alınmıyor
(14,571 puan) tarafından
elektrik cok gelmiyo mu peki
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Ankara'nın neresi? Serhat tarafındayım ben evet serin ama üşütmüyor daha hatta serinlik çok hoşuma gidiyor balkonda camın altında yatıyorum:D

Parol içebilirsiniz varsa iyi gelir c vitamini vs

(14,571 puan) tarafından
altindag canim da yok ya yine iyisin sen o zaman cok esiyor bizim bura
parol inan kac tane iciyorum gunlerdir fayda etmedi
(2,055 puan) tarafından
O tarafları pek bilmiyorum canım doğrudur
O zaman bir doktora git serum takar daha hızlı toparlarsın çok zor oluyor yoksa ya
0 oy
(1,441 puan) tarafından
Ay o soğuklar biraz Adana'ya gelse keşke klimayla uyumaktan bıktık 
(14,571 puan) tarafından
sen buraya gel bence :))) baya fark ediyor ya gerci bizim yaz bitti iste daha cok asiri sicsk felan olmaz
(2,083 puan) tarafından
Aradığım yorummmm ++++
Klima altında uyumaktan bıktık arada balkona kaçıyorum nefes almak için yanıyor bu il
0 oy
(2,050 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım yaaa keşke bızım buralar da artık serınlese sıcağı hiç sevmiyorum bu yaz benı mahfetti sıcaktan da aşırı başım ağrıyor 
(2,050 puan) tarafından
Sakarya canım nem çok var burda.. Evet oda doğru hasta eder yakında bizede uğrar sonbahar havası Rabbim kötü hastalıklardan korusun tatlım
(14,571 puan) tarafından
ayyy cok guzel yerdesin vallaha gecen yaz geldik cok begendik seneye niyetimiz var kocaeline geliyoruz her sene eger gelirsek ugrayacagiz kesin oraya da
(2,050 puan) tarafından
Evet güzel sakin bır şehir sivri sineği meşhurdur☺☺ben Bursa'dan gelin geldim 8 sene olacak ama bursamm başkadır❤❤banada beklerim kız ☺☺
(14,571 puan) tarafından
o kadar cok durmadik ya gelince ama gozumuz kaldi :D tesekkur ederim canim insAllah
esim de bursayi cok begeniyor ben hic gitmedim
(2,050 puan) tarafından
Nasip olur inşaAllah canım bursayı görünce anlarsın demek istediğimi ☺❤❤
0 oy
tarafından
Buralara da ugrasa bari su soğuk hava. Hala vantilatör karşısinda uyuyoruz.
(14,571 puan) tarafından
cok sicak da kotu Allah yardimcimiz olsun
0 oy
(276 puan) tarafından
Adana yaniyürrr
(14,571 puan) tarafından
ah adana ah :D
0 oy
(14,010 puan) tarafından

Kütahya da öyle soğudu dün yağmur yağdı kış soğuğu gibi oldu :)

(14,571 puan) tarafından
kutahya ankara ayni nerdeyse babam koyde gidince yazin kislik giyiyoruz merkez oyle degil de
0 oy
(17,909 puan) tarafından
Antalya'da klimasız duramayan biz .....
(14,571 puan) tarafından
ALLAH sabir versin :D
(17,909 puan) tarafından
Sağolasın ☺️
0 oy
(34 puan) tarafından
Ankara keçiören hala camlar gece gündüz acık arada vantiletörde burda soğuma yok ya. Sıcak hala buralar
(14,571 puan) tarafından
bismillah bizde altindagdayiz kiz nasi usumuyonuz :D
(34 puan) tarafından
Yok valla üşümüyoruz:)
(14,571 puan) tarafından
garip usuyun csbuk o zaman :D saka bi yana gunduz sicak gece soguk hasta olaxagiz vallahi
0 oy
(56 puan) tarafından
Vitaminle ne alakası varmış yorumlarda gördüm. Artık havalar değişti. Eskisi gibi değil ki yazlar geç geliyor kışlar geç... Geçtiğimiz gün yağmur yağdı ağustos ayındayız ve ankara ağustosta böyle yağmur mu görürdü. Her akşam balkonda oturuyoruz. Akşamları serin ve rüzgarlı gündüzleri aşırı yakan bir güneş.. Hayırlısı olsun iklimler değişiyor bozuluyor... 
(14,571 puan) tarafından
bilmiyom ki degerler dusuyor ya sanieim ondan
evet baya yagdi temmuzda 3 kez cam sildigimi biliyorum baktim olmuyo biraktim silmeyi ne yagmur bitiyor ne sel Allah hayir etsin
(56 puan) tarafından
Amin..
0 oy
(3,164 puan) tarafından

Bugün akşam çıkalım biraz yürüyelim dedik üşüdüm geri geldim eve. Bende ankaradayım:) geçen hafta o kemik ağrısıyla süründüm resmen beni mahvetti gribex cold diye bi ilaç yazdı doktor o geçiriyordu ama sana olmaz emziriyorsun , geçmiş olsun. 

(14,571 puan) tarafından
doktora da gitmek istemiyom her Allahin gunu hastanedeyiz yenidogum yaptim bebenin kontrolu kakasiyla ugras zor geliyo gitmek
(3,164 puan) tarafından
Oy taze anne.. sağlıkla büyüt bebeğini. Kendini sıcak tut , c vitamini falan tüket bakalım. Sırtını ayağını sıcak tut hasta olmazsın inşallah. ☺️
(14,571 puan) tarafından
amin cok tesekkur ederim ❤☺
0 oy
(10,091 puan) tarafından
ay ben yanıyorum, bu ne sıcak ya şu an evin içi 30 derece
(14,571 puan) tarafından
buralara gel donmaya yuz tuttuk
(10,091 puan) tarafından
ben de yanmaya çağırıyorum konum adana gel:))
0 oy
(6,227 puan) tarafından
Canım bebeğin büyük tuvaletine çare buldun mu. Benimki 3 gündğr yapmıyor ya gaz birikiyor huzursuz oluyor yapmayınca :( 
(14,571 puan) tarafından
yok bacim ya doktora goturdum normal poliklinige bagirsaklarina bakti felan yok diyo rahat biogaia yazacakti dedim kulllaniyorum hocam devam edin 10 gune kadar normal dedi bizim 5 gun oldu yapmayali cocuk gastroya alin bir de dedi ona sira aldim
gaz icin surekli masaj yapiyorum canim emzik veriyormusjn bilmem ama uzun sure masajdan sonra emzigi verip emzirme pozisyonuna aliyorum gobeklerimiz birbirine degiyor o zaman baya gaz cikartiyor
(6,227 puan) tarafından
3 günde patladı 10 güne kadar neresi normal. Of hala yapmadı ama bi görsen nasıl zorluyor kendini
Emzik tutmuuor ya nasıl tutturdun. 1 aydır deniyorum yok tutmuyor
(14,571 puan) tarafından
philips avent aldim emzigi ilk basta atti sonra tuttu. aynen iste bizde onu diyoz bebe catlayacak en son care kendimiz yaptiriyoz napalim ikin ikin bebe kptu oluyor
(6,227 puan) tarafından
Aynen durmadan ıkınıyor.
Ben normal eczaneden almıştım hiç markasına bakmadım. Damaklımı damaksız mı
(14,571 puan) tarafından
hic anlamam ki damakli mi degil mi avent air diye yaziyor gece karanlikta parlayandan dur resim atayim
(14,571 puan) tarafından
postu duzenledim bak
(6,227 puan) tarafından
Canım kusura bakma yorumunu yeni gördüm. Şimdi baktım posta olmazsa alayım ben bu emziği çok sağol❤
(14,571 puan) tarafından
onemli degil canim insAllah tutar da seni emxik yerine kullanmaz ❤
(6,227 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(9,716 puan) tarafından
Kesin iç anadoludan bahsediliyor dedim yanılmamışım :D Nevşehir'deyiz donuyoruz akşamları :)
(14,571 puan) tarafından
aynisi iste aksam oldugunda hemen kislik moda giriyoruz :)
0 oy
(50,175 puan) tarafından
agustosun 15i yaz 15i kış der eskiler 
(14,571 puan) tarafından
aynen dogru bizim buralar icin gecerli herhalde o da

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 211 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 291 göst.
15 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 779 göst.
8 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (1,204 puan) tarafından soruldu

399,738 soru

11,957,153 cevap

36,123 kullanıcı

...