0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (561 puan) tarafından

image

bu testi sabah yaptım bişey yok dedim çıktım sonra akşama  misafirim geldi bi kosturmacaya girdim  bı kaç saat sonra tuvalate gireyim dedim baktim silik çizgi olmuş ve adetim bugün 5 günü geçti aşırı uyku var halsizlik ağrısı var gaz var birde ekstradan kahverengi leke var adet sancısı gibi ama şüphem yok eşimde diyor şüphem yok diye ama bu belirtilerde beni düşündürüyor 

17 Cevaplar

+1 oy
(2,616 puan) tarafından
Kuruma çizgisi bendede oldu üstüne kahverengi adet olmuştum kesin gebeyim derken değilmişim bence yok ama sen yine tekrarla istersen emin ol 
-Reklam-
0 oy
(303 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla aldırsij kucağına 
(561 puan) tarafından
Ayyy ciddi mi
(303 puan) tarafından
Bana pozitif geldi açıkçası ama erken gebelik testi yapdan iyi olur net çıkar
(561 puan) tarafından
Bende ilk defa böyle bişey yaşıyorum hiç bu kadar geçikmezdi  bide şuan adet sancısı gibi bişey var ama kahve leke var 2. Gece oluyor kahverengi leke geliyor
(2,069 puan) tarafından
Erken gebelik testi hangisi
(303 puan) tarafından
Eczaneden işte verirler biraz pahalı ama net sonuç verir
0 oy
tarafından
Kuruma çizgisi olabilir canım. İlk 5 dakika da çıkan sonuç baz aliniyor genelde. Sabah bir test daha yapın olmadı kan verin netlessin .
(561 puan) tarafından
Aynn bende öyle düşünüyorum zaten kahve leke kırmızıya dönmezse herhalde yerleşme kanaması
0 oy
(667 puan) tarafından
Uzun zaman geçmiş üstünden , bertilen Aralıkta baktığınızda bir şey yoksa sonradan oluşmuşsa gebe olmayabilirsiniz. Testi tekrar etmenizi öneririm
(561 puan) tarafından
Ben yarın yine yapcam ama şuan düşünmeden edemiyorum
(667 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşaAllah :)
0 oy
(2,150 puan) tarafından
Kuruma çizgisi olabilir kan verin net bilgi alırsın 
(561 puan) tarafından
Evet zaten yarın netleşir diye düşünüyorum
0 oy
(14,493 puan) tarafından
Bikac saat içinde kurumustur kuruma çizgisi olabilir gene sabah bı daha yap istersen
(561 puan) tarafından
Sabaha kesinlikle yapcam adet kanamam artarmi biliyorum artmazsa yerleşme kanaması test mecburen yapcam
0 oy
(2,733 puan) tarafından
Bana var gibi geldi. Benimde geçtiği halde kuruduktan sonra belli olmuştu. Hakkında hayırlısı olsun 
(561 puan) tarafından
Bende yarın tekrarlican testi ama şuan düşünmeden edemiyorum
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Önceden olsa pozitif derdim ama şimdiki testlere bişey oldu kaç tane pozitif çıktı son zamanlarda ama bebek yok kan verin
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Canim bu kuruma cizgisi bu kadr belirgin olmaz ama sabah bidaha dene bnce hakkında hayırlı si olsun inşallah: )
(561 puan) tarafından
Ney bu kadar belirgin olmaz onu anlamadım bende öyle düşünüyorum aslında ama
(2,089 puan) tarafından
Ikinci cizgiyio diyorum cnm kuruma cizgisi denmis çoğunluk
0 oy
(9,303 puan) tarafından
Bes gün gecen gebelıkte silik çıkmaması lazım ama var gibi
(561 puan) tarafından
Bencede ama 5 gün hiç geçmezdi benim adetim de
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Var bence canım hayırlısı olsun
0 oy
(1,043 puan) tarafından
5 dakikadan sonra çıkan sonuçlar doğru değildir ilk 5 dakika içerisinde çıkan sonuca bak bence yarın yeniden test yap sana negatif ne de pozitif diyemeyiz yani
0 oy
(506 puan) tarafından
Ben emin olamadim yakınlaştırinca testin sağ tarafı ful kırmızı. Net ikinci çizgi göremedim. Sabah yenilemek gerekir.
0 oy
(8,247 puan) tarafından
Hamilesin bence 
0 oy
(85 puan) tarafından

Cnm ilk 5dkk çıktıysa var bende yaptım 5 gün önce böyle silikti iki cizgiide aynı anda cıktı hamileyim simdi

Sondaki ilk gün yanındaki ikinci gün ilk baştaki çünkü gün beta 12 bin küsur cnm 4haftaşıkdedi drimage

0 oy
(448 puan) tarafından
En kolayı sağlık ocandan hemen kan aldir.dun o kadar korkdum ki başka ilçe devlet Hastanesi'ne kadar giddim 11 aylık ve 1 aylık bebeklerim var şükür negatifdi hemen iğneye vurdurdurdum kendime
0 oy
(236 puan) tarafından
Var bence hayırlısı olsun inşallah 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 159 göst.
14 Ocak 2023 Aile kategorisinde Sevimli7472 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 125 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sevilaylamdd (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 336 göst.