0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (2,262 puan) tarafından
Merhaba 4 m2 ince yıkanabilir halım var ama makinem 7 kg makineye atıp yıkasam çamaşır Makineme zarar verir mi ? Yıkayan varsa yorum yapabilir mi lütfen 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 M2 yollugumu 7 kiloluk makina da yıkıyorum bir sorun olmadı.
(2,262 puan) tarafından
Valla bende kararsız kaldım
-Reklam-
0 oy
(223 puan) tarafından
Şu çekince agirlasabilir 
(2,262 puan) tarafından
Evet doğru ya
(223 puan) tarafından
Benimki sekiz kilo dört m2 atmiyorum
0 oy
(1,973 puan) tarafından
Bi yıkadım ama makinanın tankı çıkacak gibi oldu elinizde yikasaniz çokta büyük değilmiş havalarda sıcak Allah korusun makina bozulur bu sefer daha çok masraf il çıkar 
(2,262 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim peki sizin makineniz kaç kiloydu ?
(1,973 puan) tarafından
7 canım
0 oy
(8,357 puan) tarafından
9 kilolukta yıkıyorum da içine sigarsa at
(2,262 puan) tarafından
Balkonda yıkarım vazgeçtim :)
0 oy
(815 puan) tarafından
Kuru ağırlığı önemli olan yıkanacak malzemenin, halının ağırlığına bi bakman lazım önce. 7 kilonun üstündeyse kesinlikle riske girme
(2,262 puan) tarafından
Teşekkür ederim balkonda yıkarım vazgeçtim bir de makineden olmayayım :)
(815 puan) tarafından
Şimdi en kötü makinenin 10 15 bin lira olduğunu düşünürsek mantıklı bi karar gibi :)
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Banyon büyükse banyoda yıkasan daha iyi olur benim de 7 hiç büyük atmadım küçük halıları atıyorum 
(2,262 puan) tarafından
Balkonda yikayacagim riske girmeyeyim :)
0 oy
(369 puan) tarafından
Benim makinam 10 kilo altı lastikli 4m2 attım zorlandı canım makina bozulmasın allah korusun halı yıkayacam diye makinadan olma:D
(2,262 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende balkonda yıkarım artık riske gerek yok
0 oy
(212 puan) tarafından
Sığıyorsa at ama devrini düşür ben halılarımı hep makinede devrini düşürüp yıkıyorum
(2,262 puan) tarafından
Sığıyor ama balkonda yikayacagim riske girmeyeyim :)
0 oy
(1,825 puan) tarafından
Ben atıyorum ama makinem 9 kiloluk onda bile zorlanıyor 
(2,262 puan) tarafından
Evet teşekkürler balkonda yıkarım artık
0 oy
(61 puan) tarafından
Bende sürekli mutfak halisini yikordum 4 m2 sanırım hatırlamıyorum ama 10 kilo makinede 3 kere yıkadım bi sıkıntı olmada ama en son yıkandığında halının yüzeyi makinenin camına baskı yapmış  yandı halım tam yuvarlak ayni ustune sicak tencere koymussunda yanmıs gibi oldu bi de bence makine halıların dokusunu değiştirip inceltiyo en iyisi ya elde yıkamak ya da yikamaciya vermek akıllandım:(
0 oy
(572 puan) tarafından
Canim ben banyoda beyaz sabunla bir guzel yikiyorum sonra klozetin uzerinde suyu suzulunce makineye atip durulayip sıkınca asiyorum suana dek birsey yasamadim ama makinemi de yormadigimdan heralde makine sikinca daha hizli kuruyor iki saate kuruyor
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Bence 4m2 makineye buyuk gelebilir. Benim evimdeki halilar mutfak koridor dahil bende makinede yikiyorum  kucuk olmalarina ragmen tek tek atiyorumm cunku islaninca agirlasiyorlar. Kapagi falan zorlayabilir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 129 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 956 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 408 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 561 göst.
27 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

399,430 soru

11,947,647 cevap

36,102 kullanıcı

...