0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Kızlar ozetliycem size benim eşim evde değil gider iki üç gün ise gelemz eve iş için benim bebeğim de durmuyo sürekli mızmız dün gece çok rahatsızdi dışarı çıkmak istedi saat 1 2 gibi ama küçük kasaba gibi yer her yer aydınlık çıkardım alt komşumlar görmüş camdan seyretmiş meğerse beni eve geçene kadar bugün telefon ile konuştuk bana dediki kadın eşim senin hakkında çok kötü konuşmuş bebeği bahane ederek dışarı çıkıyor o kadının amacı ne bilmem kadın olsa o saatte dışarı çıkmaz falan acayip zoruma gitti dedim bebeğin sesi size gelmedi ne kadar ağladı son çarem çıkarmak oldu ağzına yapsitirsaydin bı kere dedi bana böyle olmazdı falan dedim senin eşin benim bebeğimi bildiği halde ne hakla böyle konuşur ne diyim şimdi dedimbu arada kötü şeylerde demişti kadının niyeti kötü gibisinden eşimi aradım dedim eve gelmiyosun bebek durmuyo çıkarınca da millet yanlış anlayıp hakkımda konuşuyor eşim geldi söyledi gel kadınla yüzleş falan dedi gittim dedim bana kocamı oldurtcek misin dedi öyle eşim kriz geçirdi sonra acaba dedim söylemese mıydım sizce

21 Cevaplar

0 oy
(730 puan) tarafından
Millete bak namus bekçisi olmuş. Ben olsam o kadını evire çevire döverdim.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 469 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 279 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 311 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 468 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu

395,551 soru

11,832,470 cevap

35,905 kullanıcı

...