0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hastaneye gittim ilaç yazilmadi henüz başka gebenin ilacını kullansam sakınca varmı her gebe olan kullanıyor 

image

8 Cevaplar

+1 oy
(1,587 puan) tarafından
Bulantın çok mu fazla canım, kaç haftalıksin?
tarafından
5 haftalık aşırı midem bulanıyor
(1,587 puan) tarafından
Bende ikizlerime gebeyken 20. Haftaya kadar prilam kullandım ama benim kadın doğum doktorum yazmıştı, bulantısı olan hemen hemen her gebe kullanılıyor, , zaten bebeğe zarar vermeyen gruptaki ilaçlardan biri bu ama sen yinede doktoruna sor kuzum sonuçta bir can taşıyosun riske girme... Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah:))
tarafından
Allah razı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
Şimdi normal de kullanılıyor ama burda sana kimsenin onermesini tavsiye etmem doktor onerse daha iyi .
tarafından
İçtim valla bişey plolurmu
(220 puan) tarafından
Mide bulantı hapı zaten ve midesi bulanan hamileye bu yazılıyo. Ne zararı olcak allah aşkına
(501 puan) tarafından
Allah'ın izniyle olmaz canım da ilaç sonuçta tavsiye vermek olmaz hamilesin. Günde 4 taneye kadar kullanıyordum bende.
(220 puan) tarafından
Hayır zaten başka ilaç olsa tereddüt edersin de, her hamileye bu yazılıyo, bunu da her hamile biliyor zaten. O yüzden bi şey olmaz. Doktora gidince de yine de sorarsın
0 oy
(403 puan) tarafından
Yani ben kullanıyordum ama bana da doktor vermişti 
tarafından
Günde kaç tane ve acmi tokmu bilgi verirseniz sevinirim
(403 puan) tarafından
Ben sabah 2 tane atıyordum sadece
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kullanabilirsiniz sakıncası yok 
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Kullanabilirsin, zaten doktora soylediğin zaman direkt yazıyor. Ben malesef gebeliğim boyunca kullandım
tarafından
Günde kaç tane ve acmi tokmu kullandiniz
(9,731 puan) tarafından
Gece yatarken 2 tane iciyordum aç tok farketmiyor. Günduz bende uyku yapıyordu. Doktora yazdırırken dedi ki gece yatarken iki tane iç, sabah bulantın devam ederse bir tane daha iç, öğleden sonra da olursa bir tane daha içebilirsin yani gün içerisinde 4 doza kadar kullanabilirsin demişti . ama ben gece yatarken 2 tane alıyordum son zamanlara doğru bir tane almaya başladım
0 oy
tarafından

Kız bende 5 haftadayim hiç bir sey his etmiyorum bende doktora gidim buda ilginc herhalde 

Bu arada yine de doktoruna danış daha çok erken hafta 
tarafından
Bişey içiyor musunuz yoksa
tarafından
Yok hiç bir şey icmiyorum
tarafından
Mide bulantısı yokmu sizde
tarafından
Valla bacım bende hiç bir şey yok ;)
0 oy
(462 puan) tarafından

9 ay boyunca cebimde bu ilaçla gezdim ben :D şeker gibi yuttum ama bu demek olmuyor ki sana bsi yapmaz. Bende doktoruna danışmadan buradan yola çıkarak kullanma. Belki senin için iyi değildir

0 oy
(509 puan) tarafından
Bu mide bulantısı için. Zararlı olmaz diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 73 göst.
0 oy
11 cevap 366 göst.
0 oy
2 cevap 54 göst.
1 Eylül 2024 Aile kategorisinde Esranur_1998 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
25 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Zeynepppppppppo (72 puan) tarafından soruldu

396,987 soru

11,873,976 cevap

35,989 kullanıcı

...