0 oy
151 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (24 puan) tarafından
Kizlar merhaba biz buradan tatil rezarvasyon yaptikta Google yorumları bir iyi bir kötü diyorlar giden varmı 1+1 evde kalacağız resim attılar gayet temiz kafam karıştı varmı burayı bilen

7 Cevaplar

0 oy
(1,954 puan) tarafından
Kayınvalidemlerin yeri var orda geçen sene gitmiştik 2 günlüğüne odasında havuzu var küvet gibi şifalı su akıyor aşağı katta da ister karışık ister bayanlara özel havuzlar var gayet temiz odaları da temiz ben beğenmiştim şahsen 
(24 puan) tarafından
Ayy Google öyle şeyler yazmislarki anlatamam içime dert oldu yemekler iğrenç evler pis
(1,954 puan) tarafından
Yemek olayını bilmiyorum biz marketten kendimiz aldık bişiler zaten mutfak var ocak tencere VS de var ben yaptım yemek hem ayrıyetten para vermiyelim dedik hemde kendi yaptığım güvendiğim yemeği yedik. Canım nereye bakarsan bak herkes olumsuz yazıyor ne yazıkki
(24 puan) tarafından
Bende götüreceğim çocuklarım küçük açıkirlae arada orada market varmı içinde birde merkeze cokmu Uzak
(1,954 puan) tarafından
Yakınlarda var canım market
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Biz gittik 3 gunlugune . Kadin erkek ayri havuzlarda . Yanlis hatirlamiyorsam 5 yasindan itibaren etkek cocuklarini da kadinlarin havuzuna almiiyorlar. Bildigimiz 9 /10 bloklu site gibi . Banyosunda havuz var o kaynak suyu dolduruyorsun . Odası gayet temizdi . Kahvalti +aksam yemegi . Kadinlar havuzunda acik alanda yani ustu acik sadece iki havuz var aqua park misali kaydiraklilar . Kaoali alanda da 4 buyuk havuzu 3 cocuk havuzu var havuzlar baya buyuk . Ekstra termal su olan iki havuz bar , sauna var kaynar havuz vaz masaj , kese , kopuk , bilmem ne odalari var. Yani var oglu var . Biz 3 gun bayanlar olarak dolu dolu yasadik ama eslerimiz sıkildi cunku merkeze baya uzak yapilacak pek bir aktivite yok gece :) sorun şu ki cocugun su yutmasın o kucuck havuzlarda benim kizim kaydiraktan kayarken agzi 5 mt acik hep su yurtu ve 2. Gün aksami kusma , ates sikayetiyle gittik merkeze gece . Serum , igne ,bir poset ilac kizim enfeksiyon kapmisti. 

(24 puan) tarafından
Benim çocuklarım iki yaşında ve sekiz aylık havuza gitmeyeceğim eşim gidecek ben odadakini kullanacagim
(2,266 puan) tarafından
Odadaki öyle havuzumsu degil tam anlamiyla . Oraya gidip de havuza girmeden buz ve sauna odalarina girmeden dönmemeni tavsiye ederm .
0 oy
(3,867 puan) tarafından
Ay biz balayında villa tuttuk ama neresiydi hatırlamıyorum ama memnun kalmıştım 
0 oy
(172 puan) tarafından
Annemlerin var orda hissesi 2 3 defa gittim bence gayet güzeldi. Tabi Armutlu yu daha çok sevmiştim deniz vardı diye .
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Çok temiz 5 yıldızlı bir yer beklemeyin ama abartıldığı kadar da kötü değil. Bazen yorumlarda canına okuyorlar mekanın o yüzden gidenlere sormak daha iyi.

Gittim, havuzu çok beğenmiştim kaydıraklı güzel bie şeydi, küçüktüm tabi o sıralar 16 falan.

Yemekleri biz kendimiz yaptık o yüzden bir şey diyemem. Öyle yerlerde ben de yiyemiyorum zaten.
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Teyzem ve dayımlarım yeri var orda yıllardır giderler güzel bir yer bence
0 oy
(3,916 puan) tarafından
5 sene önce gitmiştim çok güzel ve çok temizdi o zaman çok beğenmiştim 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 57 göst.
21 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Leila16 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
17 Ekim 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Premsesannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu

399,780 soru

11,958,224 cevap

36,124 kullanıcı

...