0 oy
187 göst.
önce Diğer kategorisinde (477 puan) tarafından
Kactir gidiyoeum doktora adet düzensizliği icin hormonlar hepsi normal çıkıyor gonderiyor stresten olabilir diyorlar ama adet düzensizliğinden midir bilmiyorum temmuzun 15 inde oldum bu ay daha olmadim yuzum sivilce döktü olamadigim icin vücudum disarimi atıyor ne. Hamile kalmak istiyorum 1 senedir sirf adetim duzensiz diye yumurtlama günümü de bilmiyorum olmuyorda 1 senedir deniyoruz yok doktora gittim bizim ilcede infertilite bolumu yokmus baska hastaneye yonlerdirdi arastirsinlar diye orayada gidemiyoruz kanda normal ultrasonda hersey normal cikiyor ana genis kapsamli arastirma yapilmadi hic cok sıkıldım gerçekten 

9 Cevaplar

0 oy
önce (704 puan) tarafından
Eşin spermiyogram testi verdi mi 
önce (477 puan) tarafından
Hayir
1 çocuğumuz var bu arada 4 yasinda
önce (704 puan) tarafından
Kız onu niye yazmadın en başında :D ben hiç çocuğunuz olmadı sandım
önce (3,282 puan) tarafından
Esinin de doktora gitmesi sart. Sperm sayisi hareketliligi kalitesi onemli bunlar belki varis var ne belli. Ben de tek cocugum babamin sperm sayısı azmış birkez gitmis doktora daha da gitmemis
-Reklam-
0 oy
Evlendikten sonra benim de duzrnsizlesti. Yumurta rezervi düşüklüğü dışında hersey normaldi ama yok senelerdir düzgün adet olamiyorum  cocuk icin nereye gitsem de önce su adeti düzeltelim diyolardi ve bi halt olmuyordu. Ozele devlete tip fakültesine gittim. En son yaş gidiyo deyip tup bebek yaptık ve bana doktorum dediki ben ikaclarla yetmiş yaşındaki kadına adet gördürebilirim ama hamile kalması imkansız. Ustelik tip fakültesindeki dr brnden rahim filmi istedi çektirdim bişey yok normal deneyin dedi. Bi sene sonra tup  bebek merkezindeki doktorumuz senin sol yumurtalığın iltihspli dedi . Ben senelerce sadece sag tarafla denemisim.sol kasigim yanar batar sizlar kac doktora dedim kaç kez baktilar anlamadilar. O enfeksiyonu da düzensizlik icin devlet hastanesine gitmistim orda rahimden parca aldilar orda bulasti cunku ondan sonra agrimaya basladi. Uzun oldu ama benim gibi oldugn icin anlattım. İyi bi doktor bul iyi arastir. Düzensizlik icin degil cocuk istiyorum diye git doktora. Bi de kan akisina baktir. Pihti durumu ne koyu mu degil mi ? Belki de kan sulandirici kullanman gerekiyodur. Çünkü ben adet olmadigimda cocuk asprini kullanirdim . Tedavi olurken de ve hamileligim boyunca da coraspin kullandim.
Canim gecmis olsun. İstanbul'da olsaydim genis kapsamli arastirmayq giderdim ama tasindigimiz sehirde kucuk ilce burasi buranin hastanesinde yok baska yere yonlendiriyorlar orasida baya uzak haftaici gitme sansimiz yok. Birde bazen şöyle düşünüyorum ilk çocuğumda da duzensizlik vardı ama 1 sene sonra oldu belkide ben cok takiyorum diyorum belkide yine olacak
Ya inşallah olur. Bak duzensizlik cocuga engel degil iste aynı şeye cikiyo konu. Beni mal gibi dolastirdilar senelerce. Kendine biraz daha sure tani o zaman. Ama onumuz sonbahar kis kucuk yerden baska hastaneye gidemem diyosun kışın hic baska bir yere gidemezsin bunları goz onune al .  Bi dahaki bahara tedaviye bakarsin o zaman. ki inşallah gerek kalmaz
0 oy
önce (63 puan) tarafından
Merhaba adnan saracoglu soğan Kürünu dinle istersen
0 oy
önce (45 puan) tarafından
Çoban çantası içtin mi hiç bi doktora sor istersen 
İlk defa duydum
önce (45 puan) tarafından
O bitki çok düzenleyici fazla olunca azaltıyor hiç olmayınca olduruyor galiba bi araştır netten
0 oy
önce (16,952 puan) tarafından
Söylediklerin bana polikistik over sendromunu hatırlattı. Adet duzensizligi ve sivilce belirtileri arasında .
0 oy
önce (19,270 puan) tarafından
Soğan suyu iç canım kesin çözüm
0 oy
önce (122 puan) tarafından
Bende de adet düzensizliği vardı aylarca adet olmadım 1 yıl kadar denedik benim de her şeyim normal çıkınca strestendir diyorlardı defalarca test yaptım hep negatif çıktı sonra yumurtlama zamanıma denk gelmiş hiç adet olmadan hamile olduğumu öğrendim
0 oy
önce (1,536 puan) tarafından
Kiraz sapı çayı iç adet söktürücü diyorlar.  Bitkisel şeyler dene 
0 oy
önce (3,895 puan) tarafından
göbeğin  düşmüş  olabolir cnm  anlayana göster 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fadime665577__ (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Eylulada (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
24 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esoss2344 (60 puan) tarafından soruldu

393,734 soru

11,774,415 cevap

35,790 kullanıcı

...