0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (2,945 puan) tarafından

Biz kesinlikle öğlenci istedik neden böyle çıkıyor inş sabahçı değildir 

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sabahçı canim
(2,945 puan) tarafından
Yok değildir şakadır inş canım ya uf okadar söyledik tmm dediler delircem ya
tarafından
Hayir ders saatleri sisteme girilmiş net cnm
(2,945 puan) tarafından
Uf ya canım sıkıldı gece gece
tarafından
Zannetmiyorum ama okulla bi görüş
(437 puan) tarafından
Eğitmen sana bir şey danışacagım
(437 puan) tarafından
Benim çocuklarım ikiz ya bu ay girdiler 4 yaşına ben anaokuluna verdim devletinkine seneye de yine anaokuluna gidecekler sence doğru mu yaptım
tarafından
Bu tamamen çocuklarina bağlı ertesi sene sikilabilir yada çok sevebilir ama gelişimi açısından doğru yaptın
(437 puan) tarafından
Fikrin için çok teşekkür ederim son cümlen içimi rahatlattı :) <3
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Senin postu gorunce bende simdi baktim bende de aynisi yaziyor bende oglenci istemistim tam demislerdi
0 oy
(799 puan) tarafından
Kız sakin olun bu hafta ıcın oyleydı bu hafta baslayacaklardı ya çocuklar o yızden sıstem öyle gırmıs 9eyluldd düzelecek beenımds bırıncı sınıf oğlum sabahcı gözüküyor ama 9eylulden sonra duZelexek 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Nasıl baktınız ben bulamadım 
0 oy
(866 puan) tarafından
100 kişiden 90 i öğlenci istiyor anasinifinda kura çekmişlerdir mecburen .kimin istegini yerine getirecek okul herkes öğlenci istiyyor .bahane işe çocuk uyanamiyor ,çalışıyorum veya öğleden sonra rahat gezmek istiyor anneler çocuğu okula bırakıp.mazeret çok yani herkeste .böyle oldukça kuraya girer mecburen herkes .biz kura çektik mazerete bakmaksızın herkes kendini bir şekilde okula gore ayarlayacak okul veliye göre ayar yapamaz sonucta
(2,945 puan) tarafından
Tam tersi bizim okulda sabahçı isteyen çok herkes çalışıyor benim ufak çocuğun var sabah onu evde bırakıp gidemem mecbur öğlenci istiyoruz
0 oy
(821 puan) tarafından
Bizimde böyle görünüyor canım bence herkesin böyle okula gidip sordum gene öğlenci değişmemiş yani benimde çok canım sıkılmıştı ama neyseki değişmemiş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 146 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (2,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Dilara132 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 203 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Dilara132 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.