0 oy
1,202 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından
Bazen öyle şeyler okuyorum ki gerçekten yaşandıysa bu kişilerin akıbeti bana dert oluyor. 

Mesela en son çocuklarımı öldüresim geliyor başlıklı bir post vardı. 3 aylık olanı meme reddi nedeniyle 4 yaşındakini mızmılığı nedeniyle öldürüp bırakasım geliyor demişti. Kullanıcı adını hatırlamıyorum. Belli ki çok bunalmış bir anneydi ama bu dediğini gerçekten yapmasa bile psikolojik yardım alması şart olan biriydi. O çocukları merak ediyorum.

23 Cevaplar

+4 oy
(532 puan) tarafından
Ay biri kaynım odama girip biseyler yapıyor kamera takicam falan demişti sesi çıkmadı hala aklimdadir
(537 puan) tarafından
Bende tam bunu yazacaktım acaba ne oldu bende onu çok merak etmiştim
(617 puan) tarafından
Bende bunu yazacaktim:)
(1 puan) tarafından
O kişi bendim tanınan hesabımdan yazmak istemedim evde tartışma çıktı mühlet veridm 1 ay içinde evinden çık diye eşim kabul etmedi ama tartışma sonucu boşanirim dedim önümüzdeki pazartesi gunu çıkıyor evden kendine ev buldu
(1,664 puan) tarafından
Basardin mi yani sonuç olarak gidiyor demi anlattığına bakaraktan bende kıl olmuştum
(1 puan) tarafından
Zor oldu yeni doğum yapmıştım bebeğim küvezdeydi çıkmasını bekledim çıktığı gibide patladım eşimle kavga ettik eşimde bn kardeşimi evden çıkarmam dedi ...bnde dedim babamın evine giderim oda git  dedi baba evine gidecektim ki eşyaları topladım aksam baktım geldi gördü kavgayi gerçi yeminler tövbeler etti ama beni bağlamaz istemiyorum dedim oda benim için araniz bozulmasın dedi mühlet istedi bnde 1 ay içinde çık deidm
(532 puan) tarafından
Kurtulmaniza sevindim inşallah gider
(537 puan) tarafından
Pis sapık inş kurtulursun cnm keşke 1 ay muhleti bile vermeseydin şimdi çık git deseydin
(38 puan) tarafından
Zeynep en son kamera taktırıcam demiştin yaptın mı canm merk ettim
(1 puan) tarafından
Kız kamerayı aldım telefona da bağladım izlemek için ama kayıt için hafıza kartı takmak gerekiyormuş bunu sonra öğrendim şuan bebeğim için kullanıyorum iş yaparken izliyorum bdjdjdjjd
-Reklam-
+3 oy
(10,702 puan) tarafından
Burda o kadar değişik insanlar var ki aklımda tutmam imkansız 
(40 puan) tarafından
Katılıyorum
+1 oy
(322 puan) tarafından
En son boğazına kuruyemiş kaçmış bir çocuk var dı annesi hastanede olduğunu ve durumunun ağır olduğunu söylemişti onu merak ediyorum ne oldu durumu diye belki paylaşmıştırda ben görmemişimdir
(9,716 puan) tarafından
Sugra idi kullancı adı
(322 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. Allaha şükür yaşıyor ve felç yokmuş çok sevindim inşallah herhangi bir hasar kalmadan atlatırlar
(243 puan) tarafından
İnşallah canim
(2,691 puan) tarafından
Ben de tavuk parçası kaçmıştı boğazına diye hatırlıyorum. Şimdi postu görünce tek aklıma o geldi. Ailevi problemleri gram umursamam ama söz konusu çocuk olunca aklımda hep. Ne oldu nasıl oldu filan diye merak ederim. Şimdi yorumu okuyunca Şükür dedim gerçekten. Çocukların canı acımasın. Allah evlatlarımızın ayağına taş değdirmesin. Saç tellerine zarar gelmesin :(
(322 puan) tarafından
Aminn bende öyleyimdir ailevi olaylara da üzülüyorum ama çocukların başına bişi gelince empati kuruyorum hemen Allah korusun. Ben yanlış hatırladım sonra aklıma geldi bu tavuktan olmuştu bir post daha görmüştüm 38 haftalık hamileymiş bir arkadaş çocuğunun boğazına bişi kaçmıştı onu heimlich manevrası yaparak çıkartmıştı hamile haliyle onla karıştırdım
+1 oy
(568 puan) tarafından
Benim burada çok çok merak ettiğim bir konu vardı daha sonra post falan açılmadı bununla ilgili bir tane kız çocuğu vardı özel bölgesi kanamıştı hastaneye götürmüşlerdi hemşireler babasını suçlamıştı kadın burada çıldırıyordu kocamı suçluyorlar diye çok üzülmüştüm çocuğu acaba ne oldu
(243 puan) tarafından
Yaaa evet ,sanki onunla ilgili post çıktı eşi suçsuzdu çocukta birsy çıktı galiba
(568 puan) tarafından
Ben göremedim inşallah bişi yoktur(⁠´⁠;⁠︵⁠;⁠`⁠)
(98 puan) tarafından
Canim o konu en son eşi suçsuzdu kız birbirlerinde idrar yeri o kadar enfeksiyon olmuştu ki idrar yerine kan gelmişti raporu da buraya atmisti
(568 puan) tarafından
Ayyy valla çok sevindim yaaa hep aklımdaydıಥ⁠‿⁠ಥಥ⁠‿⁠ಥಥ⁠‿⁠ಥ
+1 oy
(3,252 puan) tarafından
O kisi benimmmmmm ☺

Tabikide sagligim ve psikolojim yerinde beni taniyanlar iyide bilir evlatlarima cokta iyi bakıyorum o an sinirle yazmısım ben onu merak etmeyin her anne gibi ara ara çıldırıp duruluyorum ama evlatlarim biyana dünya biyana ❤
(3,252 puan) tarafından
Evet bayadir burdayim sabit tee böle duruyorum geneli tanir ama pek insanla muhattap degilim❤
(1,410 puan) tarafından
Kreşe gitsin hem siz rahatlarsınızz hem çocuğunuz sosyalleşir hem bebekle daha fazla ilgilenirseniz. Az kaldı kreşlerin acilmasina
(3,252 puan) tarafından
Evet kuzum sabirla bekliyorum zaten almadilar iste ozelede para yoktu haliyle yollayamadik ev yalniz bahce park yakin ama cocuktan cikamiyorum şu aralar çıldırdı iyice aksi bisey oldu onun istedigi zamanda cocuk çıldırıyo ona anlatsam anliyo cocuga anlatsam anlamiyo oda ama anlamiyomus gibi asla susmuyo istedigi olana kadar agliyo mesala o gün ayagimda cocuk zor susturmusum kizim televizyon aç diyodu kumanda unitede veremiyorum kizim alamiyo yüksek diye dur sabret kardesin uyusun accam diyorum daha cok agliyo cocukta korktu çıldırdı bende ona bagirdim haliyle degisik bi gündü beni en iyi anneler anlar yiprandim babasi evde olunca büyüğe bakiyo ilgileniyo ama adam iste napcaz çalışmayıp
(1,410 puan) tarafından
Zaman çabuk geçiyor. Bu günler de geçecek haliyle.
(3,252 puan) tarafından
Insallah sabır sabır
+1 oy
(190 puan) tarafından
İstemeden hamile kalip bebeklerini aldirmayi dusunen annelerin son durumlarini merak ediyorum ben
+1 oy
(266 puan) tarafından
Biri kocası ilgisiz diye intgramdan biriyle tanışıp sevgili olmuş sonra da pişman olmuştu ama sevgilisini de bırakmak istemiyordu agliyormus beni bırakma falan diye. Bayaa bı linç de edilmişti açıkçası ne yaptı merak ettim 
0 oy
(439 puan) tarafından

Burada en çok merak ettiğim konu acaba benim hakkımda daha ne kadar boş beleş işler çıkaracaklar :D 

(1,410 puan) tarafından
Kim neden senin hakkında bir şey çıkarsın
(439 puan) tarafından
Şizofren çok burda o yüzden
(1,410 puan) tarafından
Buradaki insanlarla samimi olma jxjsjs çoğu gerçekten pislik
(439 puan) tarafından
Ooo yılan başı çekenler :D
(4,092 puan) tarafından
Kız İdil geçen de gördüm hayırdır bebem yine niye yürüdüler saaa di bakam bi
0 oy
tarafından
Hiçbirini merak etmiyorum o kadar boş beleş vaktim yok
(285 puan) tarafından
Burayla yatıp kalkmıyorum tabii ama bazen bu bahsettiğim gibi vicdanı açıdan rahatsız eden şeyler akılda kalıyor.
tarafından
Buraya girdiğimde aklıma geliyor sadece uygulamadan çıktığımda aklıma bile gelmez
0 oy
(3,612 puan) tarafından
Bi çocuk vardı onu merak ediyorum çağhan mete adında 
(1,450 puan) tarafından
Çağhan Mete yaz bayan son olarak bilgilendirmis
Kök hücre tedavisi gorecekmis ilerde
(3,612 puan) tarafından
Bakarım sağol.
(8,896 puan) tarafından
Çağan Mete beyninde tümör olan çocuk değil miydi bende onu çok merak ediyorum ne oldu çocuğa
(3,612 puan) tarafından
Çağan mete yaz çıkar
(3,612 puan) tarafından
Caghan pardon
0 oy
tarafından
Kralın karısını hala merak ediyorum o adamla evli mi, kumasi duruyor mu diye :)
0 oy
(4,519 puan) tarafından
Kocası karısının uygunsuz resımlerını cekip Twitter da yayınlamıstı. Ben onu merak ediyorum. 
(317 puan) tarafından
neeeeeee
(423 puan) tarafından
Ay onu bende hatırlıyorum gercekten cok kötü bi durum boşanıcam demişti boşanmıstır kesin ama insallah hapsede attırmıştır adamı öyle kuru kuru boşadıysa yazık olur
(317 puan) tarafından
afedersiniz ama bu hangi seviye g. a. vatlik
0 oy
(317 puan) tarafından
cilek es nickli biri var kucuk cocuguna durmadan bisey oluyor onu merak ediyorum acikcasi 
0 oy
(953 puan) tarafından
Bitane bayan vardı amnesini ve eşini ilişki esnasında basmıştı kadında lohusaydi bebeğini alıp almanyaya tasinacakti sonra neoldu bilmiyorum hep merak ediyorum 
(1,596 puan) tarafından
Neee, yooookkk artık :⁠-⁠O
Allah'ım Allah'ım
(317 puan) tarafından
neeeee
(1,410 puan) tarafından
Bu tarz şeyler genelde yalan oluyor burada eski kullanıcılar yeni hesap açıp kaos falan yapıyor bazen
(953 puan) tarafından
Üç yıl oldu galiba yalan olduğunu bilmiyorum ama bayan çok kötüydü intihar etmeyi düşünüyordu
0 oy
(67 puan) tarafından
Damadini tras eden kaynana vardi
(317 puan) tarafından
nasil yani
(67 puan) tarafından
Damadinin etek trasini yapiyomus:))
(317 puan) tarafından
neeeeeee neden
(235 puan) tarafından
Ohaa etek tıraşı mi, yalandır o kadari da yaa inanamıyorum
0 oy
(1,600 puan) tarafından

Hiç hatırlamıyorum deyip yorumları okuyup aaa evt o kişi vardı ne oldu demem:D:D

(2,691 puan) tarafından
Gerçekten bende de öyle oluyor şuan. Yorumları okuya okuya aşağı iniyorum. Harbiden bu konuda vardı ne oldu filan diye merak ediyorum. Ama bir sonra ki yorumda o yorumda ki konuya geçiyorum:):)
0 oy
(14,515 puan) tarafından
b12 eksikligi var bazen kendimi untuyorum evlatlarim disinda 
(2,933 puan) tarafından
Ahahahha ********:D
(2,933 puan) tarafından
S.eerefz demiştim beee
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Hamile ve meme kanseri bir ablamız vardı en son doğum yaptıktan sonra memem alındı dedi kanser tedavisi devam ediyoruz sonra bir daha yazmamaya başladı hep o aklımdadır
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Kocası gece kaybolmuştu aramalara cevap vermiyordu kadın napabilirim diye yazmıştı noldu acaba kocasına bulundumu bide kaynından şüphelenen kamera odaya yerleştirdim diyen kadın vardı ona noldu acaba
(1,698 puan) tarafından
o arkadaş post açmıştı canım, kocası trafik kazası mı ne geçirmiş, hastanede iken de telefonu arabada unutmuş o yüzden açmamış.
0 oy
(325 puan) tarafından
Epey bi oluyor çocuk annesne siz benim annem babam değilsiniz benim annem babam öldü falan diyodu biseyler görüyordu gelecek beni alacak falan o ne oldu çok merak ediyorum ya 
(1,450 puan) tarafından
Onu bende hatırladım
Herkes izlediği bisyden etkilenmiştir dedi
Ama çocuk detaylı bilgiler veriyordu
(325 puan) tarafından
Sonra post paylaştım o bayan nickinide hatırlamıyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 404 göst.
0 oy
3 cevap 307 göst.
0 oy
28 cevap 498 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 662 göst.

397,730 soru

11,895,277 cevap

36,019 kullanıcı

...