+2 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde (757 puan) tarafından
Kız saat olmuş 12 herkes yatmış zibarmis. Alt sokakta iki manyak balkonda şaaak şaaak halı çırpıyolar. Bı tane de değil evirip çeviriyor şak şak çırpıyo beynime kadar hissettim sesini. Baktım çocuk uyanacak. Pencereden seslendim gündüz torbaya mi girdi bu saatte halı cirpiyonuz illa şikayet mi edelim dedim. Aval aval baktılar içeri girdiler. Manyaklar ya. Sabah erken kalkıp halı cirpardi da bu saatte de yuh yaniiii 

18 Cevaplar

+1 oy
(782 puan) tarafından

Saati yazmasan hiç farkında değilim saat 12 olduğundan :D

(757 puan) tarafından
Günaydın aşkım
(522 puan) tarafından
Yorumu okumasam hiç farkında değilim şuan 1.4o olduğundan:D
(782 puan) tarafından
Saat 2.20 biz gecelerin kadiniyiz:D
tarafından
5 ten sesleniyorum emziren analar seri üzgün ☺❤
-Reklam-
0 oy
(2,050 puan) tarafından
Böyle kişileri bır çuvala koyup sallayıp sallayıp duvara vurmak lâzım ☺☺Allah akıl versin sabahı kurt yedi sanki yaa
(757 puan) tarafından
Sabah da olsa yazık günah be alt komşusuna balkon pencere temizliği mi dayanır. Aslında halı yerine onları sallandirmak lazım
(2,050 puan) tarafından
İnan ona bende sinir oluyorum bende alt kattayım üstekinden bu yüzden çok tartıştım artık bıktım sabır çekiyorum çünkü ev yaptık nasip olursa çıkıcaz bu kış son bu evde.. Ben anlamıyorum halı cırpmaya ne gerek var zaten her gün süpürge yapsan mis gibi de oluyo
(757 puan) tarafından
Gel de anlat bacım. İnsanı biktirir bunlar. İyi ki cikcaniz çekilmez yoksa.
(2,050 puan) tarafından
Kaç senedir neler çekiyorum insan olsa anlardı ama malesef anlamadı Allah'a havale ettim artık
0 oy
(19,961 puan) tarafından
Ayyyy ne mal insanlar var yaaa 
(19,961 puan) tarafından
Ama iyi demişsin bende susmam bu durumlarda valla sinir bozucular
(757 puan) tarafından
Asla susmam. kendi binamda da üst yanda komşu çırpti halı. Sesini duyar duymaz çıktım balkona uyardım. Bide ben cam pencere silmisim. Yerler kurusun diye de cami açtım toz komple eve girdi. Tekrar sildim. Altı da kendi yegeni oturuyor. Balkon kapısı acikti onun eve de doldu toz. Sonra öğrendim ki hamileymisim. Ama sonra da vurdum yüzüne. Benim ve yeğeninin hakkıba girdin de ben hamileymisim senin yüzünden sildigim yeri bı daha sildim dedim
(19,961 puan) tarafından
Ben öyle bi komşu vardı zabıtayı aradım direk 3 kez uyardım yok anlamıyo en son hemen aradım geldiler uyardılar 4 bin lira cezası var dediler bidaha yapmadı bende alişe hamileydim hakkıma çok girdi o karı
(757 puan) tarafından
Örümcek kafalı Allah'ı dan bulsun
(19,961 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Boyleleri dağda tek yasasin
(757 puan) tarafından
Çok şaşırmamak lazım Ankara Sincan burası :) ne kadar görgüsüz varsa burda toplanmış.
0 oy
(14,010 puan) tarafından

Çocukları uyuduysa bu aaate kalmıştır :)

(757 puan) tarafından
Kız onlarınki bebe de benimki ne :) alt sokak ama kotta ve onların balkonuyla benim yatak odası bakıyor arada bahce var. Beynime vurdu sanki o halıyı öyle hissettim
0 oy
(2,996 puan) tarafından
Üst komşum gece 3 4 millet görmesin diye sirkeliyo 
(757 puan) tarafından
Bı manyak daha :)
(2,996 puan) tarafından
Valla kız gece sirkeler sabah sirkeler hastalık o
0 oy
(605 puan) tarafından
Belki çocuğu var diye gündüz yetişemediği işlerini mecbur akşam yapıyordur yada yarına misafiri vardır. Çünkü bende benim de 2 tane küçük çocuklarım var diye, gündüzden kalan küçük işlerimi çocuklar uyuduktan sonra yaparım ama çok sessiz ve dikkatli olurum asla kimseyi rahatsız edecek şekilde yapmam. Bence gece komşularını rahatsız etmeyecek şekil de sessiz sakin işlerini yapmaların da bir sakınca yoktur. Ama kimseyi umursamayıp gürültü ses çıkararak yapıyorsa bu bir komşuya saygısızlıktır. Sonuçta herkesin işe gideni, hastası, vardır, çocuklarda o saatte uyuyordur. O yüzden kimse kimseyi rahatsız etmek zorunda değildir.
(757 puan) tarafından
Evet kimseye en ufak rahatsızlık verilmedigi sürece kimse kimseye karışamaz da bunların sesini tüm mahalle duydu
(605 puan) tarafından
Onların yaptığı saygısızlık, umursamamazlık
(757 puan) tarafından
Neyseki uyarınca bıraktılar yoksa cagirirdim zabitayi
0 oy
(313 puan) tarafından
Benim üst kattaki yapiyordu bunu gece hemde çıldırıyordum 
(757 puan) tarafından
Bunu yapmak yasak aslında halı silkelemek çırpmak cezası var
0 oy
(17,909 puan) tarafından
Annem böyle malesef. Çamaşır çırpar devamlı. Bı gece saat 12 de cirpmis yine. Komşu balkona çıkıp hasta misin teyzem sen demis. Mahcup olsa da aman falan diyo . Biz de kizdik bı sürü

Fayda etmiyo. Hasta gerçekten de 
(757 puan) tarafından
Gülümsedim buna ya canım benim :) teyzemin zoru ne bu kadar ah teyzem keşke yapmasa
(17,909 puan) tarafından
Keşke yapmasa . Her zaman o saatte yapmiyo ama gündüz vakti kıyafet yatak yorgan çırpar her gün. Gece de böyle yapmisligi var yani ☹️ farklı takıntılar annemin zoru
0 oy
(2,047 puan) tarafından

Ayy Allah'ım bizim karşı apartmanda da bı teyze var gece 12 den sonra şakır şakır balkon yıkıyor :D

(757 puan) tarafından
Hahsh  bu teyzelerin enerjileri nerden geliyo. Otobüste ayilip bayılıyorlar gece masallahlari var
(2,047 puan) tarafından
Valla ne bileyim kız :D bı gün kız kardeşim kaldı bende oturma odasıyla onun balkon karşılıklı arada sokak var kız delirmiş sabah işe gitcem bu kadın Man,yak mi bu saatte cikcam soylucem diye dedim sus o hep öyle boşver zor tuttum :D sonra daha yatılı gelmedi kız bana :D
(757 puan) tarafından
Dur aklıma ne geldi :) herifleri bunaltiyosa bunlarda mecburen halı balkon temizlik ayağına kaciyolar herhalde .d.d
(2,047 puan) tarafından
Haha için çok fesat:D aba gidin kocanızi çırpın de bı daha:D
0 oy
(1,447 puan) tarafından

Benim karşı binadakininde iş yapası gece 1 den sonra başlıyor (yani çoluk çocuk e*şek kadar fırsat yok desem oda değil) eline ne geçiyorsa çırp Allah çırp gündüzde camdan içeri giremez mahallenin kamerası niyetine :D

(757 puan) tarafından
Gündüz mesgulmus canım kadına niye laf ediyorsun şimdi hahah:))
(1,447 puan) tarafından
Kız camdan içeri girmiyor öyle gelen geçene bakıyor milleti keseceğine çırp ne çırpıyosan sıyırıkkk ya ☺️☺️
0 oy
(9,399 puan) tarafından
Bizim mahallede olsa aninda sikayet ederler burda boyle yoksa mahalle teksasa donmjstu artik guvenlik ve huzuru korumak icin aninda polis zabita geliyo 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim üst katta sanki ikinci dünya savaşına hazırlanıyor her gece böyle:)))
0 oy
(522 puan) tarafından
Ben bu saatte terlik bile giymiyorm ki tık tık sesi gitmesin diye. Millet ne geniş 
0 oy
(591 puan) tarafından
Benim yengem yapardı bunu aile apartmanında. Amcamın eşi. Allah kahretsin onu bütün binayı kaldırırdı ayağa. Kaç kez diğer amcalarım laf söyledi de anlamazdı inadına yapardı 
0 oy
(2,037 puan) tarafından
Sesi kulağıma geldi sinir oldum bizim apartmanı seveyim sofra bezi dahi yasak kimse hiçbirşey çırpmaz illa çırpılacaksa boş alana gidilir çöplerin oraya orda görür herkes işini 
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Herhalde süpürge ile sadece apartmanı değil, çirpalim tüm sokağı rahatsız edelim ,biz uyuyamıyoruz kimse uyumasın dediler :))
0 oy
(19 puan) tarafından

Başlarına halıyı atsaydin :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 672 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,729 soru

11,956,822 cevap

36,123 kullanıcı

...