+1 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar midem aşırı bulanıyordu bu 2 gündür şükürler olsun Rabbime iyiyim şuan çok korkuyorum acaba Allah korusun bebeğime mi bişey oldu ilk gebelik tecrübeli anneler yardımcı olun lütfen 

2 Cevaplar

0 oy
(125 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Belli aralıklarla mide bulantısı olur ve gece benim uc ay ful küstüm uc aydan sonra duzeldim doguma yakin iki ay bide bulantisi oluyordu ara ara olması normal bazilari 9 ay bulaniyor kusuyor bazıları hic olmuyor normal kisiden kisiye degisiyor bebeginiz buyukse endiseniz varsa esiniz karninizi dinleyebilir bebeginin kalp atisini duyarsiniz kucuksede kanaman olmadigi surece korkmana gerek yok bu durumlar normal rahata erdin mide bulantısı kadar kotu birsey yok:):)
(61 puan) tarafından
Bir nebze aydınlatın çok korkuyorum acaba bişey mi oldu diye çok teşekkür ederim
(125 puan) tarafından
Bende senin gibiydim o iceride cok iyidir keyfi yerindedir biraz annesi rahatlasin :):) kanaman olmadigi karnin siddetli. Agrimadi taktirde sorun yoktur
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Bence bi görünmekte fayda var. Bi anda kesilmesi benimde içimi huzursuz ederdi. Herşey sadece kanamayla belli olmuyo insan kendini bilir. Ben kanamayla düşük yaptım bi tanıdığım da ağır geçirdiği hamileliğinde bi anda belirtilerin kesilmesiyle. Korkutmak değil amacım inşallah iyidir ama Allah korusun zehirler fln. İçin rahat eder hiç değilse 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
15 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde K.S (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Misal62 (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Busra122 (1 puan) tarafından soruldu