+1 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Kızlar 23 günlük oğlum var philips avent emzik almıştım ama tutmuyor az bi emip bırakıyor ya da öguruyor. Normalde bu kadar acele etmem emzik için ama uykuya geçişinde beni emiyor ve ağzına gelen sütü hemen yutmuyor uyku sırasında böyle olunca da ağzına süt birikiyor ve boğulur gibi oluyor çığlık çığlığa uyanıyor. Wee baby ve mamajoo marka emzik arasında kaldım ikiside aynı mı bunları tutar mi bilmiyorum ama denemek istedim yine de. Damaklı emzikler diş yapısını bozuyor mu bi de

10 Cevaplar

0 oy
(3,839 puan) tarafından
Wee aldim ucuz diye emmezse başka denerim dedim. Bes ay emdi sonra almadi emzik. Damak yapisi iki uc yasina kadar emerse filan bozulabilir belki. Ben bir yaşına kadar verilmesini uygun buluyorum sahsen. Bi de sadece uyku zamani veriyodum. Oyle bos bos emmiyodu.
(115 puan) tarafından
Bende sadece uyku zamanı ve altını alırken vericem zaten canim altını çok zor aldırıyor çünkü sürekli ağlıyor altını alırken
(3,839 puan) tarafından
Damak yapisi çabuk etkilenmez o zaman
-Reklam-
0 oy
(2,914 puan) tarafından

Philips avent düz aldım tuttular ama artık okadar emzik kaybetmeye başladık ki attıkları için. Oğlum hala eski emzigini kullanıyor kızıma da bir gece ailemin yanına gittiğimde emzigini kaybetmisti heryer kapanmıştı dayısı gelirken almış normal damaklı bı emzik onu kullanıyor ve beşik harici vermiyorum artık hiçbir yerde sadece besiklerinde ağızlarına alırlar.

Yani bı suru para verip alıyoruz çöp oluyor biraktiricam zaten yavaştan.
(115 puan) tarafından
Bende uyku sırasında vericem canım sadece zaten bi de alt değiştirirken altını asla aldırmıyor çünkü çığlık çığlığa elim ayağıma dolaşa dolaşa alıyorum
(2,914 puan) tarafından
Çok fenalar ya emziksiz uyutmaya bir buçuk yasinda başlayacağım bende bakalım uyuduklarinda ağızlarından alıyorum aglamazlarsa gece vermiyorum
0 oy
(207 puan) tarafından

Herseye rağmen parmağını tercih etti :D

(115 puan) tarafından
Hahahah o daha iyiymiş :D
0 oy
(2,190 puan) tarafından
Ben oğluma avent ultra air, chicco, mam almıştım hiçbirini tutmadı. Tutması için ilk günden vermen gerekiyor yoksa çok zor tutmaları. Bebekten bebeğe de değişir tabi ama başta emmeyen sonra istemiyor genelde 
(115 puan) tarafından
Canım benim göğsümu almıyordu ilk günler çok zor emiyordu bende verip tamamen reddetmesini istemedim ama simdi de boğulma seyi beni korkutuyor her defasında
0 oy
(439 puan) tarafından
Phılıps avent ultra aır tutmuştu kızım
0 oy
(190 puan) tarafından
Wee baby aldım hala da onu emiyor 1 yaşında başka tutmadı 
(115 puan) tarafından
Ağız yapısında bozulma yok demi canım
(190 puan) tarafından
Hayır dişleri geç çıktı ** ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum kilosu vs geride idi oda etkilemiştir
0 oy
(974 puan) tarafından
Benimki de 23 günlük hiç bir emziği tutmadı malesef
0 oy
(61 puan) tarafından
Benim kız her emziği tutmuyordu silikonlu emzikleri bebişler zor tutuyor ama bi arkadaşın önerisiyle wee baby kauçuklu emzik aldım ilk denemde hemen tuttu.
0 oy
(14,553 puan) tarafından
kizim nuk oglum philips avent air tuttu 

kizimda 1 yasinda biraktirdim bunda da ayni yapacagim 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben yuvarlak başlıklı olandan kunlanıyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 293 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesii (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinirlisirin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 162 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu

399,430 soru

11,947,647 cevap

36,102 kullanıcı

...