0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (1,973 puan) tarafından

image

umarim sağlıkla bulunur ama hiç umutlu değilim:(

7 Cevaplar

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bu haber sabahta vardı bende son dakika deyince yeni haber zannettim
(1,973 puan) tarafından
Hmm öyle mi ben yeni vakit buldum Narin Güran son dakikasına bakmaya haberi olmayıp merak eden vardır belki gören çok kişi olmuşsa kapatırım postu
(1,363 puan) tarafından
Çok post açıldı kuzum bu haberle ilgili
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Noldu acaba herkes merak ediyor çocuk sağ mı ne olduğu belirsiz inşallah canını yakmamışlardır içim sızlıyo bu çocuğa
(1,973 puan) tarafından
Hiç sorma ya tüm Türkiye merak içinde burdan öğrendim şimdi amcasiyla DNA si eşleşmiş
(432 puan) tarafından
Peki aile niye hala amcayi savunuyor,haberlerde söylenmeyen bir çok gelişme var yayın yasağından dolayı söylenmiyor ama anne baba hâlâ amcayi savunuyor anlamıyorum
(1,973 puan) tarafından
Bu sabah gördüm amcası telefondaki tüm msj ve aramalarai bir uygulama ile tamamen silmiş kesin onda bişey çıkar
0 oy
(26 puan) tarafından
DNA si uyunca ne olmuş, olayın içinde başka bir olay var o halde yazık oldu çok yazık sürekli haberlere bakıyorum sağ mi diye psikolojim bozuldu artık:(
tarafından
Dnasi uyunca sanırım çocuğu oluyor esimde diyoki acaba annesiyle amcaninmi biseyi vardida ortadan kaldirdilar :(
(26 puan) tarafından
Tövbe tövbe ya
tarafından
Yoksa acaba arabadanmi dna alindida onunla o uyuştu bende hala bulamadım
0 oy
(236 puan) tarafından

Psikolojim bozuldu gerçekten hep dua ediyorum inşallah sağ dir diye rabbim korusun narini ve tüm çocuklarımızı:'(

0 oy
(100 puan) tarafından
Neden o sormuşlar ki amcasından hiçbir şey anlamadım 4 aylık bebeğim var çok zor bir bebek bakamıyorum haberleri Narin içinde çok üzülüyorum amcasından neyin dna'sını almışlar Ben hiçbir şey anlamadım Lütfen Bilen varsa bana da açıklayabilir mi
(1,973 puan) tarafından
Vllh cnm amcasını göz altına almışlar narinin DNAsi ve amcasının ön koltuğuna oturduğu dnsi eşleşmiş,snr babası ve annesininn dnsini almışlar bklm o da eslesiyor mu diye sonuç bekleniyor çok merak ediyorum
0 oy
(3,478 puan) tarafından

Yaaaa varmı yeni gelişme

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Abisi yaptı ne yaptıysa sonra babası il dışında olduğu için muhtar olan amcasından yardım istedi ortadan kaldırdılar kızı, bütün aile susuyor 
(2,175 puan) tarafından
Bence de mantıklı
(1,973 puan) tarafından
Bence ondan degil ya abinin üzerinde falan DNA bulunabilirdi amcasının telefonunda arama ve mesajları silen bir uygulama varmış adam tüm kayıtları silmiş

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 852 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (1,447 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 482 göst.
25 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde defnee13 (1,311 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 939 göst.
0 oy
0 cevap 37 göst.
14 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Eranur (45 puan) tarafından soruldu

399,851 soru

11,960,206 cevap

36,128 kullanıcı

...