+1 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kendim dahil herkese başarılar diliyorum  ben  çok vakit ayrimadim maalesef rabbim çalışanların emeklerini boşa vermesin inşallah ....

11 Cevaplar

+1 oy
(101 puan) tarafından
Başarılar diliyorum herkese.
tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Amin şeninde canım
0 oy
(343 puan) tarafından
Her an düşük yapabilirsin demelerine rağmen gideceğim nasip artık umarım kanamam olmaz
tarafından
Hamilemisin canım rabbim yardımcın olsun inşallah öyle bişey olmaz
(343 puan) tarafından
Evet hamileyim inş
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Bu sene kaçırdım ne yapcan ne Grek var diyen eşimin yüzünden heves bile kalmadı öyle pişman oldum ki yarın mümkünse post açın kizlar sorular nasildi bilgi verin hepinize kolaylıklar versin Allah 
tarafından
Tamam canım yarın inşallah Allah nasip ederse sana yazarım sıkma canını zaten ben giriyorum da ne 85 almasan atama yok nasip diyelim üzülme o yüzden hayırlısı olsun inşallah
(2,089 puan) tarafından
Oyle kuzum 6 yıldır sindirildim sen yapamazsın sen mi kazanacaksın hahah hihi artık dalga geçme boyutuna geldi önüme bakıyorum 2 yıl var önümde yarını iple çekiyorum ki sorular nasıldı nerden ne kadar soru geldi onu öğrenmem lazım çok teşekkür ederim
0 oy
(457 puan) tarafından
Bende girecem çalışmadım ama girecem 
tarafından
Başarılar canim
0 oy
(640 puan) tarafından
Herkese basarilar bu sene bende cok istiyordum ama riskli hamileliktrn dolayi nasib olmadi bir yonden mutsuzum bir yonden de sanki rabbim bana gostermisde o yuzden basvuru yapmamisim gibi oldu 
tarafından
Allah'ım evladini bagslasin Canım aslında kpssye dolu dolu çalışmak lazım yoksa atama yok benim bölüm 87 85 le en son atama olmuş bizde öyle bı şans değilde soru çözelim dedik:) sıkma canını hayırlısı nasip
(640 puan) tarafından
Ben cok calıstım aslinda ama ikiz gebelik olunca basvuru zamani hastanede yatişim oldu dedim suan boyleyse sinav zamani zaten birsey yapamam yada sinav suresince oturamam suan cidden daha beterim sonraki sinava insallah allah isteyen herkesin gonlune gore versin
tarafından
Şimdi nasılsın peki canım doğum yaptinmi bebisler nasil Allah'ım yardımcın olsun bişey olmaz sağlık olsun sıkma canını nasip demekki bişeyler bazen mani oluyor ama bak bebisler olacakmış :)
(640 puan) tarafından
Simdi cok sukur henuz dogmadilar 2 hafta beklemeleri lazim onun icin ilac vs kullaniyorum ama cok sukur agri kasilma sanci dısında bi sıkintı yok ama bunların mükafatı yeter benim icin allah isteyen herkese nasib etsin
0 oy
(545 puan) tarafından

Sağ ol canım sana da başarılar. İnşallah doğurmam orda :D

tarafından
Kız bebislemi gircen sınava büyüyünce anlatırsın rabbim yardımcın olsun inşallah sınavdan önce mutlaka lavaboya git hamilelik de çok ihtiyaç oluyor su içmemeye çalış :))))
0 oy
(441 puan) tarafından
Saatler kaldı heyecandan uyuyamadim inşallah Rabbim herkesle herşeyin en hayırlısı nasip etsin biz anneler için gerçekten çok zor bir dönem oluyor hem en zayıf olduğun hem en güçlü olduğun dönemlere şahit oluyorsun 
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Kardeşim girecek inşallah oda yüksek alır babama inat inşallah kazanır 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Hiç çalışmadım ama ben de gireceğim,Allah emek verenlerin yardımcısı olsun :) benim gibi çalışamayanlara da en az 60 ı nasip etsin :D
0 oy
(689 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 118 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
10 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde My Rose (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.