+1 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben mesajlara   çok önem veririm mecbur kalmadığım sürece silmem hele ki eşimle olanları onunda aynı şekilde silmez huyumu bildiği için ama telefonunda bi sıkıntı oldu yazılım attılar normalde yedekleme yapılmıştı ama nedense yedekler gözükmüyor asla bulamadık geri yükleyemedik eşimin tüm mesajları gitmiş ve benim onda dursun diye attığım foto video da sohbetlerde yedekliydi onlar da gitmiş çocuğumuzun küçğklüğü vs birkaçını kurtardım ama geri kalan yok eşimle tartıştık başka telefon alsaydın dedim o telefonu alırken dinlemedi beni çünkü saten kapanacağı belliydi çok sinirliyim şuan inanılmaz 

9 Cevaplar

+1 oy
(442 puan) tarafından
Abartmışsınız bence 
-Reklam-
0 oy
(3,563 puan) tarafından
Bu yüzden ücretli depolama alanı kayıt tutuyorum hepsi duruyor 
tarafından
Canım whatsapptaydı hepsi ama yedekler gözükmüyor geri yükle çıkmadı
0 oy
(636 puan) tarafından
Değmez sinirlenmene. Benimde iphone telefonumu satıyordum başka ıphone alacaktım. Telefondaki resimleri videoları flashbellek lere yükle dedim bilgisayar almamıştık o zaman. İş yerindeki bilgisayardan atmış flash’lara. O bilgisayarda bakanlıklara ait olduğu için artı zannettiğinin çoğunu atmamış. O bilgisayarlar normal bilgisayar gibi değil ondan sebep. Unutmuş oda. Bir geldi ki flasha baktım kaynımın eski bilgisayarından bebeğimin bütün bebeklik fotoğrafları yok 1 buçuk yaşına kadar. Ondan öncesi bölük pörçük var ama bebeğimin hiç yok. Onca anılar yaptığım kolajlar herşey gitmiş. Birde telefonda yedekli bırakmamış direk atmış. O kadar ağladım kavga ettim ki resmen boğacaktım zira benim içinde o kadar önemliydi ki resimler. Bu bekarlıkta da öyleydi. Foto video çekmeyi çok severim anı olsun diye bunu eşimde bilir oda çok kötü olmuştu. Şimdi bakıyorum yapacak bir şey yok geri gelmiyor neticede. Ortalığı ayağa kaldırdım boş yere. Eşimide aşırı üzdüm bu konu yüzünden . Olsn olmuş artık 
tarafından
Canım bende mesaj resim ve video da öyleyim düşün 2017 den bu yana mesaj saklıyorum telefonumu yılbaşımda değiştim androidden İOS’e geçtim mesajlarım gitti ne kadar üzüldüm anlatamam foto video ne varsa gitti ama eşimde vardı ona güveniyordum o da gitti flaşa atmış flaşta sıkıntılı çıktı
tarafından
Bizimde 8 aylıktan 22 aylığa kadar olan kısım yok parça parça fotolara yedeklenmiş ama ben her anını çekmiştim çok takıntılı oldum bu konuda
(152 puan) tarafından
Ayy işte benim korkum da bu.. En yakın zamanda çıkarıp albüm yapayım insaAllahh
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Harddisk???? 
tarafından
Harddisk ?
(5,476 puan) tarafından
Bacım benim ikinizin de tedbirsizliği var bunda. Adama yüklenmene gerek yok. Alsaydınız ya bi harddisk. Telefonda tutulur mu onlar. Telefon bozulur, çalınır, kaybolur vs
tarafından
Çocuğun tabletine atmıştım ama ilk iş 128 GB aldırdım bi flaş bellek yetmez 256 ancak yeter hepsine
(5,476 puan) tarafından
Harddisk diyorum flash değil. Flashta bozulur zaten görüntü. Bak şimdi de çocuğun tableti diyorsun. Yani orada ne kadar güvende olabilir ki :D
0 oy
(3,563 puan) tarafından

image

Bunu yükle canım , telefon değiştirsen bile kayıtlı kalır, mail ile girişi unutma yeter 

tarafından
Canım bu var ama dolmuş alan 15Gb
(3,563 puan) tarafından
Dolduktan sonra minik bi ücret karşılığı alan satın alıyorsun, onu aldım ben
0 oy
(77 puan) tarafından
Yedekleme yapmadıysa geri yükle çıkmaz bir de hangi mail hasabı kuruluydu önceden yedekleme ona yapılmıştır. Resim ve videolar için birşey gelmiyor aklıma ama telefondaki tüm dosyalar silinmediyse her gece sadece mesaj yedekleri telefona yedeklenir. Onlar duruyorsa mesajları geri getirmek mümkün 
0 oy
(11,971 puan) tarafından
Evde 2 tb harddisk var  hepsini ona yedekledik. Telefonda tutulmaz zaten telefon geçici bir kullanım ürünü eninde sonunda değiştirilir
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Hiç değmez aynısını benimde başıma geldi telefonum bozuldu oğlumun resimlerinin çoğu gitti bende cok üzüldüm agladım ama giden geri gelmiyo eşimede yuklenmedim cunkü onun elinde olan bişey değil
0 oy
(626 puan) tarafından
Evet can sıkıcı ama tartışmaya gerek var mı yahu bunun için. Giden gitmiş geçmiş olsun dersin geçersin. Fazla takıntılı sın. Bu kadar kıymetiyse harddisk veya bulut hafızada yedek tut. 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 522 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Aysel drsn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
9 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Linkin (17,440 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 459 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 345 göst.