0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından

Kızlar tabiki önce sağlık ama insan merakda ediyor daha göstermiyor deyip duruyolar resimde çok net değil ama ...15+4

image

2 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Kız hissettim canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah 
(57 puan) tarafından
Kızım hep sol tarafimdaydi ama afedersiniz kalcam aşırı cikmisdi sanki bebek karnimda değil ordaydi bunda öğle birşey yok oğlum sagdaydi ve hiç karnım yokdu bundada daha dışardan üçüncü gebelik olmasına rağmen kimse anlamıyor hamile olduğumu sağda oğlan solda kız olur deniliyor yeri kız ama vucud şeklim oglan gibi Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin kızı oğlanı farketmez ama inanın insan merak da ediyor
(177 puan) tarafından
Seni anlıyorum cnm Rabbim her iki meyveden de tatmak istiyor, bnmde bı kızım var 11 haftalık hamileyim erkek olsun isterim ama ilk önceliğim sağlıklı olması, bnmde kızım sağdaydı bunuda sağda bı ağırlık şişlik gibi hissediyorum, Rabbim herkesjn gönlüne göre versin inşallah seninde tabi cnm. Öğrenince yazarmısın
(57 puan) tarafından
Benim yaşım 38 her gittiğimde devlette korkutup duruyolar buyul ihtimal özelde devam edicem arkadaşım üsteleyince soyluyolar dedi ama ben o kadar stres oluyorum ki Dr giderken zaten sorduğun şeye düzgün cevap bile vermiyorlar üstelemek şöyle dursun sormadan cikdigim dahi oldu sağlıkla gelsinler bebisler
(177 puan) tarafından
Bn 22 yaşındayım, aynn bazı doktorlar başından salıyor , Rabbim gönlündekini nasip etsin inşallah
(57 puan) tarafından
Ay 22 yasa ne bahane buluyor acaba sağlıkla al kucağına inşallah
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
Başı erkek yapısı geldi bana sağlıkla gelsin canım 
(57 puan) tarafından
Bu ultrason görüntülerinden hiç anlamıyorum bir saat bakdim ben başı nere onu bile anlamadım teşekkür ederim

İlgili bir soru bulunamadı

395,487 soru

11,830,892 cevap

35,902 kullanıcı

...