+2 oy
131 göst.
önce Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
Bu sene ana okulu seneye ilkokul inşallah ama oğlum taharetini bile yapamıyor şimdi bu okula gitse tuvaleti gelse ne olacak bensiz asla yapmaz düşünmekten kafayı yedim ne yapicam ben 

3 Cevaplar

0 oy
önce (14,347 puan) tarafından

Geçen sene anaokulu toplantısında öğretmen kendi temizliğini yapacaklar dediğinde eteklerim tutuamustu..

Poposunu ben yikiyodum çünkü.

Sonra ıslak mendil verdim sen silmeyi dene dedim inan bu vesileyle alıştı :)

Daha o sınıfa girmeden anasınıfı bize kattı bunu :D

O yüzden sen de ıslak mendil bırak sifonun oraya. Baya ama 6 7 tane..

Beyazı görene kafar temizle de.

1 2 3 derken alışacak bikac gune

önce (909 puan) tarafından
Denedim kuzum yapmıyor bikeresinde çok zorlayinca kustu yapmıyor midem bulanıyor diyor
Öğretmeni de söyler okuldayken rica edersin öğretmenin ağzından çıkan çok kıymetli oluyor onlar için çünkü ♥️ eminim yapacaktır kuzum sadece biraz zamana bırak kendini daraltma bunu düşünüp
Eşim  bırak gitmesin seneye büyür ilk okula kadar öğrenir diyor ama ben gitmesini istiyorum
Hayır canım olur mu gitsin, zaten çok nadir tuvalete gidiyorlar okulda
Kız benim oglanda bişey yediği gibi atlıyor tuvalete offf
Stresini anlıyorum çünkü ben de yana döne napcam derdine düşmüştüm.
1 2 derken alışacak bak demiştin diceksin :)
İnşallah kuzum inşallah
-Reklam-
0 oy
önce (11 puan) tarafından
Mecbur evde öğretecksin canım böyle gelmiş böyle gider dersen öyle devam eder. Kendi başına halletmesine zaman tanımalısın
Ahhh keşke yapsa aylardır deniyorum yok olmuyor kusuyor midem bulanıyor diyor yapmıyor kardeşinin bezini bile asla yanında degistiremem kusar o derece ne yapcam bilmiyorum
0 oy
önce (1,443 puan) tarafından
Ben özel anaokulun da çalıştım çocukları yardımcı öğretmenler tuvalete götürür ve bakımını yaparlar kıç silme VS sizin gittiğiniz okulda çocukları tuvalete tek mi gönderiyorlar 
Kuzum konuştum biz temizlemeyiz dediler bilmeyen gelmesin dediler
Maalesef bazı okullar öyle tuvalet eğitimi olmayan çocukları almıyorlar bile ama bizim ki özeldi bir de okul sahipleri çok para gözlerdiii bezli çocuk bile aldılar okula sırf para gelsin diye yardımcı öğretmen günde kaç kez b.. Ok temizlerdi
Ayyy yok kız kimse mecbur değil benim çocuğumun b..konu temizlemeye olmazsa göndermem yani ne yapım başka
önce (4,796 puan) tarafından
Paragozlukten ziyade bende calistigim icin 25 aylikken gonderdim ve bezliydi. Bu sekil kabul ettiler. Napalim bezli diye gondermeyelim mi daha kucuk bebekler bile vardi 1-1.5 yasinda
Tabi orası sana kalmış ama acilen tuvalet eğitimini yapman lazım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Gokce09 (303 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 73 göst.
7 saat önce Diğer kategorisinde Busraaa1 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 303 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde TOSB!K (15,880 puan) tarafından soruldu