+1 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
37+4 olduk hanımlar. Çok korkuyorum. Yeni taşındığım şehirde yalnızım. Doğuma önce kayınvalidemler gelecek. Onlar gelip gittikten sonra da annemler gelecek. Ama ben çok endişeliyim. Her şeye ağlayasım geliyor. Çok çabuk sinirleniyorum. İştahım kapandı gerginlikten.

Gebeliğimin başı çok kötü geçti ama sağlığım düzelince hep pozitif olmaya çalıştım ama şu an kendimi çok zayıf hissediyorum her konuda. Doğum anı, öncesi ve sonrası endişeleri beni yiyip bitiriyor. İkimizin de sağlık durumu iyi elhamdülillah. Sizlerde de gerginlik var mıydı? Her şeye küsüp sinirleniyor muydunuz? Dua edin hayırla, sağlıkla ve kolaylıkla bebeğimle kavuşalım. 

5 Cevaplar

+2 oy
(14,571 puan) tarafından
herseye kusmezdim ama beynimden atesler cikiyordu sinirden sukur dogurdum da 

darisi bekleyenlere insAllah 
(1,114 puan) tarafından
Amin...
(2,942 puan) tarafından
Ohh my gattt dedim :D ateşler nasil cikiyordu
-Reklam-
+1 oy
(618 puan) tarafından
İnan ki o sancılarının ilk başladığı zaman korkularının hepsi geçecek sadece çocuğunu kucağına almaya odaklanacaksın Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin
(1,114 puan) tarafından
Amin, inşallah. Allah razı olsun
0 oy
(3,723 puan) tarafından
Kötü doğum anılarını mı anlatıyorlar etrafınızda ya da bakmak çok zor falan filan gibi. Ben ilk gebelikte pozitif doğum videoları izlerdim hep. O yüzden gamsız girdim biraz doğuma. Doğum da iyi geçti. Siz de güzel şeyler anlatanları dinleyin sadece. Doğumdan sonra da aynı şekilde. He deyin geçin. 
(1,114 puan) tarafından
Aslında dinlemiyorum. Herkes ne kadar muhteşem bir his ne kadar mucizevi olduğunu, söylüyor.
0 oy
(1,724 puan) tarafından
Eveet..1 hafta önce 19 yasinda dogum yapmis biriyim..ve dogru o haftalarda sinir sikinti geliyordu baanada dogumdan asla korkmuyordum ama hamileligim boyunca hep pozitif düşündüm..dogumumun kolay gecicegine inandirdim kendimi ilk gebelik hemde yasimda kucuk..ve gun geldi sancilarim basladi asla korkmadim evde cektim 3 dakikaya bir düştü sancilar..hastaneye gittim ve 3 saatde dogum gerceklesti..hic zor degildi dogumum çok şükür cunki beynimi kolay doguma hazirlamistim..sende oyle yap canim..su an cok mutluyum basardigim icin 
(1,114 puan) tarafından
Tebrik ederim seni. Çok sevindim bu kadar güçlü olmana ve doğumunu güzel geçmesine. Rabbim bebişine de sana da sağlık versin.
(1,724 puan) tarafından
Cok teşekkürler
0 oy
(4,422 puan) tarafından
Bnm dogum yaptığım haftadasin 37 + 4  

. Allah hayırlı dogumlar nasip etsin
(4,422 puan) tarafından
Acele etme normal dogum sa 40 haftayı beklicen   .bnmki sezeryandi 2. Hemde
(1,114 puan) tarafından
Doktor bebek baş gelişli, şu an normal görünüyor dedi. 40.haftaya kadar bekleyelim dedi.
(4,422 puan) tarafından
Bnmki iriydi o yüzden erken aldılar yaa.  Sanki doktor kendi taşıyordu. Neyse hayırlısı
(1,114 puan) tarafından
Hayırlısı ya şimdi sağlıklı olsun da
(4,422 puan) tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 221 göst.
0 oy
5 cevap 100 göst.
30 Eylül 2024 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 226 göst.