0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Arkadaşlar merhaba tecrübeli bir anne olamama rağmen ilk kez böyle bir durumla karslisiyorum antibiyotik kullanıyordum hem iğne hem hap olarak gebelik şüphem vardi adetime 4 gün kala test yapmaya başladım sürekli pozitif verince gidip kan verdim 1.20 çıktı adet günü geçince yukselicek diye düşündüm çünkü daha öncede başıma gelmişti kan değerim çok düşük olsa bile idrarimda çok belirgin çıkar hep normal karşıladım diğer gebeliklerin de belirtilerim neyse birebir hepside mevcut olunca üstüne düşmedim bugün adet günümdu henüz olmadım sabah tekrar test yaptım kan vermeye gidecektim fakat negatif çıkınca eşimde bende şoka girdik ilk kez başımıza geliyor bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

image

7 Cevaplar

0 oy
(4,422 puan) tarafından

Evet silik çizgi var :)

(1 puan) tarafından
anlam veremedim
(4,422 puan) tarafından
Gebelik var gibi
-Reklam-
0 oy
(1,675 puan) tarafından
Attiğiniz testler pozitif duruyor 
(1 puan) tarafından
Evet farklı markalarda da denedim hepsi bu şekilde hatta bazıları daha da net ama neden bu şekilde oldu son testim negatif anlam veremedim
(1,675 puan) tarafından
Gidebiliyorsaniz bir gidin acilde kan verin yeni gebelik olabilir belki algilamamistir son test
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Çok silik ama pozitif diye kabul ediyorlar sanırım bunu 
0 oy
(1,970 puan) tarafından
Ben gayet testi pozitif görüyorum ama kan sonucu en kesin sonuçtur 
0 oy
(1,970 puan) tarafından
Yrn ya da ertesi gün tekrar kan verin bu sefer belki yükselmiş olur
(1 puan) tarafından
Yarın da günüm geçerse tekrar vericem başka çare yok gibi duruyor teşekkür ederim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
İki testte de pozitif görünüyor, bence yarın kan ver canım ve 2 gün sonra tekrar ver. Sonuç iki katına çıktıysa sorun yok sağlıklı gebelik oluyor sende biliyorsundur da zaten 
(1 puan) tarafından
Sabah negatif görünce bidaha gerek yok dedim kan vermeye ama haklısınız zararı olmaz kimyasal gebelik diye birşey okudum internetten öyle birşey olabilir mi diye ama kan değeri onda da pozitif oluyormuş sanırım  değil sonuçları mutlaka paylaşacağım yorum yapan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim
0 oy
(618 puan) tarafından
Hazır ol söylüyorum!!!

Çok net bir silik çizgi görüyorum hayırlı olsun
(1 puan) tarafından
bende biliyorum canim gebelik testi pozitif mi diye sormamistim
(618 puan) tarafından
Canım vallahi postunun hepsini okumadım sadece  başlığı okudum doktora gidip kan falan verdim ama eğer vermediysen her şey buradan netleşir
(1 puan) tarafından
İlk kez başıma geliyor çok şaşkınım tecrübeli de bir anneyim kanda verdim anlayamadım neden böyle diye umarım netleşir teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,664 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde XArutx (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,566 göst.
5 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
21 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda nur (1,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 968 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,734 soru

11,957,014 cevap

36,123 kullanıcı

...