0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (1,866 puan) tarafından

image

Haber Sitesi Paylaşmış 

18 Cevaplar

+3 oy
(5,477 puan) tarafından
Burda da hep söylüyorum çocuklarınızı assla yalnız bırakmayın kızlar lütfen. Ananeye babaanneye gidip kalanlar var yapmayın. Onlardan zarar gelmez evet ama büyüklerimiz çevreye karşı bizim kadar temkinli değil. Onların zamanı ile bizim zamanımız bir değil. 
(1,973 puan) tarafından
Sen varya canım çok mantıklı konuşuyorsun ama herkes seni yanlış anlıyor ben gözümün birine guvenmem
(16,517 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum +

Kimseye güvenmemek lazım heryere beraber gidip beraber gelmek lazm oğlum 5 yaşına girecek şimdiye kadar nereye gitsem hep yanımda olur gelirken de alıp gelirim bu çok önemli
-Reklam-
+1 oy
(19,944 puan) tarafından
*** ağzımı bozuyorum ama gavat ne istediin el kadar bebeyemi kalktı kalmaz olasıca çükün keserler ama içerde hadım ederler inşallah seni orusp çocupu
(5,477 puan) tarafından
Amiiiiiin
(19,944 puan) tarafından
Çok amiiin çok
(87 puan) tarafından
Birşey mi yapmış kıza belli oldu mu Allah belasını versin
(19,944 puan) tarafından
Tahmin ettim canım başka ne olacak ya bişeey yaptı ya yanlışlıkla öldürdü saklamaya çalıştı
+1 oy
(3,846 puan) tarafından
Amca baba yarısı değil. Teyze anne yarısı değil. Bu devir akraba akrep devri. Ben erkek kardeşime bile güvenip oğlumu emanet etmem. Kapının önüne bile çıkarmam. Evde çöpü atana kadar bile yalnız bırakmaya korkuyorum. Çok ama çok kötü bir devirdeyiz. Onlar daha çok küçük farkında değiller ama biz anne baba olarak onları korumak zorundayız dikkatli olmak zorundayız 
0 oy
(1,592 puan) tarafından

Ay gerçek mi acaba ya Allah belasını versin ya nasıl insanlar bunlar  :'(

0 oy
(4,297 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ne diyelim 
0 oy
(14,005 puan) tarafından
İlk gün demiştim Amca olabilir diye

Annesi demişti kız demiş amcamlara gideceğim diye 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
hissettiğim şeyi hiç bi cümleyle anlatamıyorum.. yani ne söylesem az, ne söylesem hafif kalır gibi. 8 yaşında küçük bi kız çocuğu ya aklım almıyor. 
0 oy
(1,973 puan) tarafından
Evet yeni radio haber verdi ay çok üzüldüm çocuğu ne yaptı bu adam 
0 oy
(1,445 puan) tarafından

Amca baba yarısı teyze ana yarısı derler ya hepsi hikaye artık insan kendi babasına bile güvenemiyor devir öyle bir devir olduki şuna bak ya amcasın sen ne istedin minicik yavrudan hiçmi vicdanın yok hiçmi Allâh korkun yok :( 

0 oy
(101 puan) tarafından
Tipini s.kerler inşallah icerde.  Şeyini kesip ağzına versinler.
0 oy
(1,825 puan) tarafından

Çocuğu da bi bulsalar :'(

0 oy
(1,952 puan) tarafından
Evet cnm gördüm kesin bu ş.e.r.e.f.s.i.z de bişey var yüreksiz şey 
0 oy
(5,396 puan) tarafından
DNA ornegiyle eslesmis fakat hala narinden ses seda yok muhtemelen vefat etmiştir ve hatta bnce bulunmuş olayı kamufule edicekler. Amca narin kaybokunca 1 saat ortadan yok oluyor  telefon kayıtlarını sikiyor mesaj dahi  .
0 oy
(16,517 puan) tarafından
Olay günü zaten amcalara gitmis vs haberler de vardı demekki doğruymuş:( 

Amcaya da güvenmeyeceksek napicaz biz ya bir yazı okudum.  Cinsel yolla bulasabilecek en büyük hastalık akrabalık diye o kadar doğru ki sözün bittiği yerdeyiz.
0 oy
(279 puan) tarafından
Allah belasını versin inşallah ne istemiş bu küçük kızdan . lanet olsun adama ins
0 oy
(84 puan) tarafından
Amca ona zarar vermişse eğer Allah belasını versin inşallah. Artık biz kime güvenecez . 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Her gün bir iğrençlikle karşılaşır olduk. Artık çocuklar kaybolunca aklımızdan geçen inşallah kötü şeyler yaşamamıştır oluyor. Bugün de benzer bir haber Tarsusda oldu. Komşusunun 5 yaşındaki kızını motorla kırsal alana götürüyor şerefs.z. Kız şanslı çıktı ki orada alkol alan gençler durumu farkedip öldüresiye dövüp polise teslim ediyorlar pisliği. Tiksindik artık böyle haberlerden.
0 oy
(22 puan) tarafından
Şimdi çocuk bulundu mu ölü mü sağ mi son durum nedir 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 550 göst.
21 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Busra05 (1,915 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 174 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde sweetlady (747 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 669 göst.