0 oy
1,231 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Sorum yukarda 

39 Cevaplar

0 oy
(50,123 puan) tarafından
bende bos durmam ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Vllh cnm ben genelde eşimin tokat atacağı sınıra getirmem ha ola ki gelirse de ondan önce ayağını denk almasini hatırlatırım;)
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Evi terk ederim aklı başına gelene kadar da dönemem ki bir daha yapmasın 
0 oy
(367 puan) tarafından
Başıma hiç gelmedi rabbim yaşatmasın normalde tartıştığımzda felan lafımı çekmem söylerim ve kızarım eşimde şiddete son derece karşı ama bazen öyle birşey olursa diye düşünüyorum ve düşüncesi bile bütün benliğimi parçalıyor yani o sıra hiç birşey yapamam kesin ama sonrasında pişman ederim olay boşanmaya gidermi bilmiyorum ama hiç bir kadının hiçbir canlının yaşamaması gereken birşey bu eğer boşanmazsam geri kalan hayatı ona zindan ederim ağzıyla kuş tutsa daha da sevmem diye düşünüyorum 
0 oy
(541 puan) tarafından
Boşadım hayatın Tokatni yemis oldu
0 oy
(548 puan) tarafından
Ben de ona tokat atarım ve evden kovarım.
0 oy
(419 puan) tarafından
Bende yapıştırirdim bir ara evin içinde top oynuyordu bende duvarın karşısında eliimde bişey vardı uğraşıyordum bu sefer yanlışikla topa vurdu karşı duvarıma geldi ordan da gözüme o sinirle nasıl sırtına yapistirdigimi hatırlamıyorum sürekli zalim ana diyip durur bana :)) iyiki ben erkekmisim sen değilsin der bide :)
0 oy
(640 puan) tarafından
Öbür tarafı çeviririm... 
0 oy
(572 puan) tarafından
Sevgi saygı hepsi yok olur benim için tamamen biter onu hiçe sayarım 
0 oy
(9,357 puan) tarafından
Ben bısey yapmadan yemedıgım için bir kac gun kusup devam etmıstım. Bende rahat durmuyorum. Tabi sureklı olan bişey degıl
0 oy
(667 puan) tarafından
Şok olurdum heralde. Muhtemelen hiçbir şey söylemeden eşyalarımı toplar çocuğumu alıp çıkıp giderdim. 

Bende ona tokat atardım diyen arkadaşlar evde eşinizle şakalaşırken attığınız sopalar başka bu başka bir şey. Adam tokat atacak raddeye gelmiş, bir erkekle kadının gücü hiçbir zaman aynı değil
0 oy
(1,282 puan) tarafından

Ahahah yorum yapan babayiğitlere çok güldüm. He zaten uçan tekme yumruk atarsınız:D

0 oy
(452 puan) tarafından
Bende ona atarım hatta ben hep atıyorum bugün dövdüm adam zevk alıyor dayak yerken 
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Cok kez yedim ki 1tokat degildi.merdivenlerdwn suruklenmedgmmi kaldi kasim gozum morarmadgmmj dudagimin patlamadgimj evden atilmadgmmj neler neler.bogazim sıkıldı ayaklarimda hamileyken camasir sepetinin parcalndgi bile oldu ama arkamda duran olmayinca malesefki tepki versemde ne yarar.en son kapi pencere kirdim arrik dayanamadm gozum döndu kirilan canlada esimjn uzerine yuruyup kesmeye calistm esimin kuzeni tuttu.ondan sonra son oldu esimde duzeldi tabi ama o dayklar unutulmuyor.suan kopegm gibi agzimdan bisj ciksada yapsam diye etrafmda dolasiyor ama cok zor yasamayan bilemez.ailem arkamda degildi.kizim vardi onu birakamadm.kiyamadm gidemedm.he sonu guzel oldumj evet esim cok iyi biri oldu bana laf ettrmez laf soylemez ne istersem yapar 3cocugm var onlara bana cok duskun ama malesefki her kadin sansli olamiyor kimisj bunu ömur boyu cekiyor.dayanmak zorunda kaliyor rabbimde o kadinlara sabir guc versin.suan esim bana vurda heralde buyuk konsmiym ama bende durmam vururm suanki cesaretimi gucumude biluyor tabi ama rabbm yasatmasn cok zor
0 oy
(2,171 puan) tarafından
Şok geçiririm sanırım. Çok zoruma gider. Bağırırım nasıl yaparsin diye bağıra bağıra da ağlarım 
0 oy
(7,622 puan) tarafından
  Hayatı  evlılıgımı  nasıl bu hâlde olduğumu sorgulama yapardım   Allah'tan eşim   konuşarak anlaşma Yolu'nu şecer şiddet güçsüz insanın başvurduğu  yoldur
0 oy
(278 puan) tarafından
Ağlama krizine girerdim
0 oy
(14,493 puan) tarafından
Sustum..

Bişi yapamadım ağladım sadece 
(101 puan) tarafından
++++++++
0 oy
(15,646 puan) tarafından
Ona naparim bilmiyorum ama bu ev artık bize yuva olmaz herhalde çünkü evi aşağıya indiririm onun eşyalarını parçapinçik eder kapıya koyarım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 41 göst.
0 oy
1 cevap 25 göst.
0 oy
3 cevap 115 göst.

399,406 soru

11,946,797 cevap

36,102 kullanıcı

...