0 oy
1,159 göst.
Aile kategorisinde (136 puan) tarafından
Sorum yukarda 

39 Cevaplar

+8 oy
(607 puan) tarafından
İki tokat da ben atarım 
(10,597 puan) tarafından
Hahahah bu ben :)
(8 puan) tarafından
Aynen iyi dediniz güldüm :))
(123 puan) tarafından
Hahahah:))
(2,359 puan) tarafından
Ben tokatlada kalmam :))
(607 puan) tarafından
Valla naparsa iki katını yaparım . Elim armut toplamiyo sonuçta :)
-Reklam-
+5 oy
(271 puan) tarafından
Yorumları okudum da nede cesaretlı hatunlar varmış helal olsun  

Ben daha bır tokatını bıle yemedım ama vursa çok ıncınır elım kolum kalkmazdı çok üzülür çok ağlar çok çaresız hıssederdıö kendımı 

Burda o kadar çok okuyoruz ki annem babam sahıp çıkmıyor dayak yıyıp yıyp oturuyorum dıyenlerı onların elı kolu yok muydu tanılı vardı ama hep kımsesızlıkten çaresızlıktn susuyordu. Analarımız da böyle degıl mıydı hep evım ocağım çoluğun çocuğum dıye dıye ağlayan yorganı çek başına yastığın ıslana ıslana uyu vay be analarımızın hakkımı nerede ödeyecegız bız
(124 puan) tarafından
Canım çok haklısın ama bence o atıp tutanlarda yaptıklarından veya yapacaklarından değil sallıyor kimisi gösteriş yaparcasına
(782 puan) tarafından
Toprak yaptığın çok yanlış . Kavga ettiğini ailene duyurma benden sana tavsiye. Yarın eşinle sen iyi olursun ailen kin güder.
(185 puan) tarafından
Bende katılıyorum Allah korusun oyle biseyle karşılassam heralde napicami sasiririm kimse oyle seyler yasamasin bi kadının gücü bi erkeğe yetmez zaten ben karsilik veremezdim heralde
(378 puan) tarafından
O ciddi bi kavgaydı ailem işin içine girince uzatamadı. Tabi her tartışmsyı söylemem
(782 puan) tarafından
Ciddi ise o zaman iyi yapmışsın canım
+3 oy
(1,865 puan) tarafından

Etkiye tepki bende yapistiririm heralde çünkü bir defa şakadan vurdu yanağımi sıkarken seviyordu elinin ayarı kaçtı bende ona yapıştırdım ama sağlam vurmusum parmak izlerim vardı 

+2 oy
(788 puan) tarafından
Başıma gelmeden bise diyemem ...Rabbım.yasatmasinda 
+2 oy
(56 puan) tarafından
Ağzına s.ıçarım
+1 oy
(187 puan) tarafından
Yani sanırım o refleksle bende ona vrurum hiç yemedim ama 

Kötü bir durum
+1 oy
(522 puan) tarafından
Karşılık veririm
+1 oy
(783 puan) tarafından
Bende ona tokat atarım bilir
+1 oy
(2,572 puan) tarafından

Konuşmam.  Giderim evden.  

Sen neden soruyorsun ki :angel:

(136 puan) tarafından
Aynısını yapicam o yüzden sordum
(2,572 puan) tarafından
Erkeklere gücümüz yetmez
+1 oy
(181 puan) tarafından
Çokkez yedim kimsesizlikten sustum ailem kızımı kabul etmedi bende hayatım yanmış kızımı annesiz bırakıp yakmiyim die geri döndüm ve sustum 
(2,572 puan) tarafından
Ama dogulular söyle böyle desen tartışma cikiyo .

Erkek çocuğu konusundada öyleler galiba
(181 puan) tarafından
Ya batıya göre daha geride kalmışlar ya iki kızım var die sanki hiç çocuğum yokmuş mualemsi gördüğüm bile oldu daha neler neler
(2,572 puan) tarafından
Karadenizliyim, bazen burda  bile 3 yada 2 kızı olanlarla alay ediliyor hatta miras bile verilmiyor oglu yok diye .
(181 puan) tarafından
Allah islah etsin ya öylelerini kız erkekten ziyade önemli olan sağlık ve hayırlı olmasi
(2,572 puan) tarafından
Aynen  öyle.
+1 oy
(1,303 puan) tarafından

Ağzını yüzünü dağıtırım:angry:

+1 oy
(2,153 puan) tarafından
gücümün yettiği yere kadar tekme tokat dalarım 
+1 oy
(360 puan) tarafından
Eşim öleceğini bilse öyle birşeye cesaret edemez babam nişanlıyken yüzüne söyledi kızımı aldatırsan yada şiddet gösterirsen o affetse ben affetmem getirir gelirim evime diye bazen şakasına koluma bacağıma vuruyor arıyorum babamı bak diyorum hemen telefonu alıyor elimden delirme diye 
(360 puan) tarafından
Allah her kız çocuğuna arkasında Dağ gibi duran aile nasip etsin başka türlüsü insanı ziyan ediyor cidden kimsesiz görülen herkes eziliyor bi şekilde
(1,659 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor çiçeğim. Yazdığını okurken babam geldi aklıma kaçarak evlilik yaptım yapmasaydim eğer benim babamda böyle olurdu ama şuan bile hayatta olmasıyla bana yetiyor aslan babam
(3,168 puan) tarafından
Benimde babam nisanliyken kavga edince kizimi ya insan gibi al almiyosan bulduğun yere insanca geri birak demişti esim hala söyler babam az ama öz konuşur 5 sene oldu tek tokat yesem bende affetmem kesinlikle aldatma  şiddet ve çocuklarım  kırmızı çizgim
(1,659 puan) tarafından
Ne mutlu sana ♥️
(3,168 puan) tarafından
❣️❣️❣️❣️❣️
+1 oy
(150 puan) tarafından
Alır kapıya koyarım sonra da darp raporu alır boşarım
(1,659 puan) tarafından
Büyük konusma bacım insanız
(150 puan) tarafından
Büyük konuşmuyorum canım bana şiddet uygulayan adamla benim işim olmaz. Allah yazmamıs olsun ama olursa aynen böyle yaparım
(1,659 puan) tarafından
Saygı duyarım.
+1 oy
(540 puan) tarafından
Bı uçan tekmede ben atarım elime ne gelirse artik
+1 oy
(2,001 puan) tarafından
Dayağın âlâsını yer benden
+1 oy
tarafından
O tokat indiği saniyesinde hakimi pijamalarla yatağından kaldirir gece mahkemesine giderim
(1,337 puan) tarafından
Aynen size katiliyorum. Hic fiziksel karsilkk vermem ayni bu sekilde yaparim
tarafından
Şiddet ve ihanet kirmizi cizgimdir asla affı olmaz
(1,337 puan) tarafından
Haklisiniz benim icin de oyle. En mantikli sizin yorumunuz geldi.
+1 oy
(1,341 puan) tarafından
O elini müsait bi yerine montalarım elim armut toplamaz o bi yapar ben bin yaparım
+1 oy
(25 puan) tarafından
Yani gerçekten ben bu tarz erkek musfetterını anlamıyorum insan olan ne kadına ben başka bır canlıya el kaldırır mı ya çok sınırlense bıle gıt kafanı duvara vur lanet pislik Rabb'im kimseye vermesin gerçekten çok iğrenç bır durum Rabb'ime çok şükür eşim hiç öyle bir insan değil. Ama insanın ailesi de çok önemli benım babam da gelinliğin içindeyken herkesin içinde dediği şey ben kızımı sana emanet ediyorum olur kı birgün sinirlensen dahi kızıma el kaldırırsan vurmadan indirsen bile gerı ben kızımı alırım bır kere kalkan el tokat olarak değmese bile ikinci de değer bende o şansi sana vermem dedi . Ama öyle birşey olsa direk babamı ararım gel beni götur derım oda alıp götürür ve gerekeni de yapar
+1 oy
tarafından
Onu tokat man.yağı yaparım 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 190 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Miracin annesi (136 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 434 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 212 göst.