+1 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar kaynanama pazara gelecekseniz bizede bişeyler eksik alırmısıniz dedim normalde alırlardı falan neyse tamam dedi o gün cevap yok gelmemişler pazara bugünde pazar vardı sormadım gelirlerse alırlar diye çünkü para kalmadı bizde o yüzden istedim neyse yok onlara gittik bir baktım herşeyi almışlar yapmışlar kendilerine pazar ama bana dememiş kayınbabam alır eder ama kaynana pek isteksiz sizce mesaj atmalımiyim çıktınız demiyorsun eğer gocunuyorsan alma falan zaten ayar oluyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
(4,069 puan) tarafından
Zaten almasın neden alıyor mecbur değil 
(17 puan) tarafından
Değil zaten onu bende biliyorum ama almak istemiyorsa söylesin ozaman yalan söylemesine gerek yok
(4,069 puan) tarafından
Seni kırmak istememiştir belki de boşver takılma bu kadar
-Reklam-
+1 oy
(582 puan) tarafından
K bakma canım belki parası kendine yetecek kadar vardır tırnağın varsa başını kası yoksa kimseden bişey bekleme ben kaynanamdan pazar alışveriş yapmasını istesem başta eşim kızar kimseden bişey bekleme canım 
+1 oy
(124 puan) tarafından
Allah askına buradaki kadınların hepsi neden böyle sürekli birilerinden maddiyat bekliyolar işine  gelmeyincede dedikodu yapiyolar minnet etmeyin kimseye yoksa bile aç kalın ama kimseden bı beklentiye girmeyin sizin yerinize utanıyorum 
(332 puan) tarafından
Ay bende bende çok utanç verici yüzsüz gibi istemek öldün mü sanki ya aç öyle bıle olsa sorumlu kocan ondan işte borç bulsun etsın yapsın, aılesı ne alaka yaaa
(13,839 puan) tarafından
Bana da çok garip geliyor
Sürekli kaynanam almadı kbabam vermedi gibi poslar
(841 puan) tarafından
Cokk güzel yazmışın vlla ne boğazmis yaaa
(124 puan) tarafından
Bak normalde alırlardı yazmış artık nasıl bezdirdiyse anlamamakta ısrarcı olmuş
0 oy
(66 puan) tarafından
Hangısı seni memnun edecekse onu yap
(17 puan) tarafından
Mesaj atmam
(66 puan) tarafından
At madem rahatla. Valla anlaşamadıgın sıkıntılı ilişkin olan kimseye lafını esirgemeyeceksin sen sustukça aranız iyi olmayacak sen sustukça seni sevmicekler bunu anladım
0 oy
(841 puan) tarafından
Kocan yokmu, artık bırakın bu düşünceleri kimse kimseye bise yapmak zorunda değil ha gelmişler 1 kg bise almışlar olabilir 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Hayır yanı msj atıp nasıl hesap soracaksın. Almak zorunda değil almamış buna rağmen ben utanırım msj atmaya söylemeye bile çekinirdim gerçekten evimde bişey yoksa bile eşime söyletirdim. 
0 oy
(288 puan) tarafından
Demek ki parası bu defa sadece kendine göre vardı. Yahu ne yani bide ayar olduk yazıyorsunuz abi sizin gibiler iyi gelin olur biz elimizde avucumuz da ne varsa veren karşılığında bi halt beklemeyenler kötü oluruz. Seni oğullarına aldılar niye sana pazar alışverişi yapmak zorunda mı 2 yaşlı insan bide kaynanam istemiyor yazmışsın niye istesin yahu kadın arada  bi içinden gelir alır o ayri siz sahiden insanı aile olmaktan soğutursunuz
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Sana pazar alışverişini neden kaynanan yapıyor kocan yok mu 
0 oy
(586 puan) tarafından
Gocunuyorsan alma falan.. Belki onun da durumu yok belki taşıyamadı belki erken dönmesi gerekti belki size direkt para verecekti. 

Sizi geçindirmesi gereken biri varsa şayet bu kişi kocanızdır, ailesi değil. Sizin için yaşamıyor kimse. Alırsa şanındandır almazsa da zorunluluğu yok. Ben kendi annemden babamdan isteyemezdim bu kadar rahat, gerçekten hayret ediyorum.. 
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Yani bana genelde sorduklarında birşey lazım değil derim kim olursa olsun aldırmam kendim alırım gönüllerinden koparsa alırlar almazsada almasinlar 
0 oy
(296 puan) tarafından
Kocan hariç kimsenin sizi evinize bakmak gibi bir yükümlülüğü yok canım önce bunu bilmeni isterim ha şimdiye kadar yapmışsalar o onların yüceliğindendir mecbur olmadıkları şeyi yapmayınca senin bu yüzünle karşılaşmaları hiç hoş değil düşüncende çok yanlış ayar olduğun insanlardan neden birşey bekliyorsun onlara dua edeceğine bu ne şiddet bu celal 
0 oy
(13,247 puan) tarafından
Sizin gibi onlarında parası bitmiş olabilir zaten normalde alıyorlarmış kendi ailene söyleseydin bu hafta da 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 263 göst.
11 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ela94 (1,001 puan) tarafından soruldu

397,102 soru

11,877,159 cevap

35,992 kullanıcı

...