0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından
Oglum 3 bucuk yasında kıyaslama degilde yasıtlarıni goruyorum masallah sarkı falan ezberliyolar ama oglumda tık yok sayı saymayı ogretiyom aylardir ama yok renkleri ogretmeye calisiyorum kitaplar etkinlikler vs neden boyle acaba

6 Cevaplar

0 oy
(10,021 puan) tarafından
ekrana maruz kalıyor mu 
(10,021 puan) tarafından
bak inşallah olmaz ama dikkatli ol
(11,539 puan) tarafından
Olculu izliyolar ya 7/24 basinda degiller ama hic izletmiyorum diyemem izletmeyeni tebrik ederim ama 2 cocukla çok zoe izletmemek. Bizde tv ile buyuduk sabah kalkar cizgifilm acar basina gecerdik
(10,021 puan) tarafından
kız bizim zamanımızda saatiydi çizgi filmler, şimdi her dakika her saniye var. bir de biz çizgi film izlerken baba geldiyse baba ne isterse onu açardı. komple ekranı yok etmek için evden tvyi atmak lazım tuşlu telefona geçmek lazım. yoksa çok çok zor. bu konuda niye veriyorsun diye kimseye laf etmem ama telefonu mümkün mertebe vereceğim, inşallah kararımın da arkasında dururum. hastanedeydik altını değiştirmem lazım durmuyor, korkuyor YouTubedan video açtım alt değiştirene kadar. yemin ederim hipnoz edilmiş gibiydi.
(11,539 puan) tarafından
Ilk defa gordugu icindir. Benimkiler aciyorum yine pesimdeler evde :D
(61 puan) tarafından
Yani telefom tv yeni yeni oda cok bile degil sıkılıyor
-Reklam-
0 oy
(3,710 puan) tarafından
Dikkat eksikliği olabilir belki. Çok tv telefon izliyorsa dikkat dağınıklığı yapıyor. 
(61 puan) tarafından
Cok fazlada izlemiyo yani zaten biraz izleyince kendi sıkılıyo
0 oy
(5,329 puan) tarafından
okadar ustune dustugunden belki. kendi kendine aslinda kesfediyor ccklar. bide zaten zamanla ogreniyor . anasinifinda zaten ogretecekler. abisi ablasi varsa ondan ogreniyor. benim kizm yukluyor kardesine. oynarken ogreniyor. tv den ezberlemis duymus falan sarki ablasi soylerken duymus . tam net anlamasak da melodisinden hangi sarkiyi soyledigini anlayabiliyorduk. simdi baya baya cikariyor kelimeleri ama cumle kurmuyor 2 yas. ablasi 2 yasindayken senle benim sohbeyim gibi konusuyordu pesi sira cumleleri sarkilar soyluyorfu 18 aylikken kafasindan hikaye masal uydurup anlatiyordu komple cumleler konusmalar buyuk insan gbi yani sekiller renkler turkcesi inglizcesi ki inglizceyi youtubedan renkelr sekiller bazi nesleler falan youtube dan ogrenmisti . yani ekran da veriyordum kiza. oglana da veriyorum sahsen.. her cck farkli onu kabullenmek gerek bence
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Benim kızımda öyleydi. Renkleri bütün yaz öğretemedim. Babası bir kere oturdu 5 dk sonra cocuk renkleri öğrendi. Saymayı 10 a kadar öğrensin istedim asla öğrenmedi. Babamla durdu birkaç saat öğrenmiş. Karıştırıyor bazen bazen su gibi sayıyor. Benim kızımda TV izliyor. Ordan bu hafta 4 tane şarkı ezberlemiş. Ben artik asla birşey öğretmek için üstüne düsmüyorum. 
(61 puan) tarafından
Acaba benden mi ogrenmiyo  bide babasi denesin :))
0 oy
(455 puan) tarafından
Aslında biliyordur bence ama üzerine gidince tersini yapar bazı çocuk. Çok zorlamayın sıkılmasın.
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Benim ki daha konusmuyo bile anne baba abi dede dayı teyze abla falan diyo bska yok doktorla görüştüm dil terapistine götüreyin diye bosuna goturme direk krese ver dedi oda bezli oldugu için 12 küsür istediler dil terapistine goturmekte istiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
17 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Queen (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 587 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,744 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
8 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 1bebekannesi (36 puan) tarafından soruldu

399,418 soru

11,947,043 cevap

36,102 kullanıcı