0 oy
293 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (41 puan) tarafından

image

image

image

image

imagepPazartesi kızım anaokuluna başlayacak hayırlısıyla İstanbul'da oturuyorum en fazla 10-15 gün sonra buralar hafiften serinler bende kısa kollu takımlar almak istemiyorum bunları seçtim ama çok ince mıdır kalın mıdır bilmiyorum alttada yazmıyor sizce bunlar kışın da giyilir mi şuan alırsam kışın tekrar alamam kızlar ne yapsam ki 

14 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından
Mevsimlik duruyor . Kışın illaki bır iki takım alman gerekir ama zaten mont ve pantolon altına tayt ile de üşümez. 
(41 puan) tarafından
Evet kışın öyle giydiririm canım sağol
-Reklam-
0 oy
(2,772 puan) tarafından
Çok güzeller hayırlı olsun.

Sınıfın içi genelde sıcak olur çocuklar koşturur çokta kalın giydirmemek gerek
(41 puan) tarafından
Sıcak diyorlar bende kışın altına penye tişört tayt giydiririm zaten dışarda da hırka mont olur üstünde üşümez diye düşünüyorum
0 oy
(101 puan) tarafından
Ben kıza aldim canım çok terletiyor , bizim kreş bu hafta başladı,  ilk gün yağmurluydu giydirdim terletti. Havlu gibi kumaşı 
(41 puan) tarafından
Bunlardan mi aldın canım
(101 puan) tarafından
Evet canım en alttakini aldim
0 oy
(2,022 puan) tarafından
Valla ben böyle internetten alamıyorum 

Elimle dokunmam lazım 

Esnek mi dar kalıp mi vs incelemem lazım :) 

Bende oğluma aldım bir kaç takım burasıda soğumaya başlıyor yavaştan :) 

Bence sizde dokunup alıp 
(41 puan) tarafından
Valla canım küçük bebegim var çıksam da onunla ilgilenmekten pek bir alışveriş yapabileceğimi düşünmüyorum:)
0 oy
(712 puan) tarafından
Kalinlik incelik konusunu bilemem canim ama yanlis anlamazsan cok acik renk alma oyun hamuru boya vs cok oluyor ve cikmiyor kiyafetten ben cok sorun yasadim gecen sene 
(41 puan) tarafından
Renkleri rastgele attım canım sipariş verirken koyu renklerini secicem
0 oy
(5,190 puan) tarafından
anasiniflari asiri sicak oluyor. ve zaten ccklar hareket halinde zirt bit ziplamali kosmali hoplamali oyunlar . sucuk gbi oluyolar. aisir kalina gerek yok yani
(41 puan) tarafından
Tamam canım o zaman bunları kışında giydiririm zaten dışarda üzerinde mont hırka olacak çok soguksada altına penye tişört tayt giydiririm öyle geçer
0 oy
(651 puan) tarafından
Bende bu siteden bugün kışlık alış veriş yaptım cnm güzel kiyafetler gülerek giysn insallh kuzuck
(41 puan) tarafından
Sağol canım nasıl geldi kumaşları kalın mi aldıklarının
(493 puan) tarafından
hangi site burasi acaba güvenilir mi
(651 puan) tarafından
Modamiz Bir canım yanlış gormuyorsam evet güvenilir ürünler güzel aldıklarım henüz gelmedi ama ben içi polarli aldım
(41 puan) tarafından
Benim aldıklarım minicity sitesinden canım gayet güvenilir
0 oy
(1,769 puan) tarafından
Kışlık kıyafetleri varsa idare et bir süre daha alma bence anaokulunda çok çabuk lekeleniyor kıyafetler 
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Benden sana tavsiye açık renk alma çokta kaliteli olmasın geçen sene oğlumun kaliteli ve açık renkli kıyafetleri çöp oldu boyalar çıkmıyor bide 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bunlar iyi canım sonuçta sınıfta bunlarla duracak dışarda illaki mont giyer bide kosturuyorlar oynuyorlar falan 
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Giyilir kışında giyilir okullar sıcak oluyor zaten. 
0 oy
(4,929 puan) tarafından
Canim hangi uygulamadan aliyosun ? 

Lcw den almani tavsiye ederim kuponla falan cok uyguna geliyo. Mevsimlik kiyafet alip icine termal atlet giydirirsen ya da uzerine yelek hirka gibi bisey goydirirsen kisinda kullanirsin. Ama bahceye vs cikiyolarsa kislikta alman gerekir.
0 oy
(390 puan) tarafından
Benim kızımda başlıyor ama hicbisey alamadim
0 oy
(399 puan) tarafından
Bizimki salı açılıyor hangi ilçe sizin
(41 puan) tarafından
Sarıyer canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 262 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Zehraaltun (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 176 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nesliss193. (252 puan) tarafından soruldu

397,115 soru

11,877,387 cevap

35,994 kullanıcı

...