0 oy
515 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından
Eşleriniz  ev işlerinde yardim edermi kizlar  

30 Cevaplar

+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Sadece hamilelikte değil her zaman yardım eder sağolsun..
(9,651 puan) tarafından
Maşallah maşallah :)
(3,446 puan) tarafından
İyi kapı cam silip halı yıkar,, bunu kazanca çevirelim diyom dinlemiyor :dgsgsgag
-Reklam-
0 oy
(536 puan) tarafından
Birlik yaşadığım için yapmıyor ayrı olsaydık belki yapardı bilmiyorum ki 
0 oy
tarafından

Ewet yardim eder.Calisiorm cunku yeisemiorm canm.Temizligi esim yapio.Bende yardim ediorm.Egilemiorm cunku.Yemekte cok secmez bazen birlikte yapariz bazen yardim eder bazen disarda yeriz ole yuvarlaniorz.Allah razi olsun ondan<3

0 oy
(947 puan) tarafından

MLesef canim genelde mesaili çalışıyor erken gidiyor kiyamiyorum ama ufak tefek islere yardim eder buyuk temizlik yaptırmam. Oyle sofra kurmak vs yardımı olur :)

0 oy
tarafından
Gebelikte çok yardım ederdi ama artık sadece çamaşır atıyor dolabını düzenliyor :) 
0 oy
(194 puan) tarafından
Hayır

Her şeyi kendim yapıyorum.malesef
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ediyor canım yapamadığım yerleri süpürüyor toparlıyor zaten çalıştığım için çok yetişemiyrum önceden kayınvalidem baya yardım ederdi bu aralar pek yardımcı olmuyor oda 
0 oy
(15,721 puan) tarafından

Gebelikte daha çok ederdi şimdi ben çocuğa bakarım diyor kaytariyor :getlost:

0 oy
tarafından
Hahahah sadece o yapti diyebilirim saolsun hala yapar :) 
0 oy
tarafından

Yok kız suni yap bunu yap diye diye beni öyle götürüp getirir başım döner 

0 oy
(395 puan) tarafından

Sağolsun sifona basıyor. Onuda yapmasaydı ne yapardım ben :) 

(61 puan) tarafından
Ah bendensin
(395 puan) tarafından
Benimki inanılmaz anlayış 0 şimdi oğlum 9 aylık ve ben gene 4 aylık hamileyim diyorki sanki napıyın bebek bakıyom sadece bakamıyvaksan söyle annem bakar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Her zaman eder hamilelikte dahada ediyo hiç iş yaptırmaz işten gelip yardım eder yemek bile zor geliyorsa yapma der Allah başımdan eksik etmesin inşallah 
0 oy
tarafından
Hiç etmiyor cok tembel valla ben ona diyorum sen ev hamımı olsaydın evine pislikten girilmez di :))
0 oy
tarafından
Benim eşim her zaman bana yardım eder
0 oy
tarafından
Hamilelikten öncede yardım ediyordu şimdide ediyor çok şükür sağolsun ❤️
0 oy
tarafından

Eder mesela Perdeleri yıkarım o takar ama gel gelelim nasıl takar bir düğme geçirir üç tane atlar gerekcesi de bunları buraya koydular diye hepsini takmak zorunda değiliz der:D bulaşıkları makinaya dizer sag olsun ama nasıl ? bardakların baş kısmı yukarda kalir kaseler de ayni şekilde açınca kafayı yerim hepsine su dolmuş olur yapmadigi bnm için daha hayırlı ha bide ortalığı toplar ama nasıl ?ne var ne yok ortada benim bı boş odam var oraya atar söylenrm ben  bazen sanada yaranilmiyo der :)bnce etmesin bnm esim bna yardım

tarafından
Çok güldüm, bence sen yardım isteme diye öyle yapıyor olabilir :)
tarafından
Olabilir aslında ama ben yaparken kendi gelir çoğu zman böyle yapar yapmadığı bnm için daha iyi iki is yapmam olucam da o bunu anlamiyo sadece işin bittigne bakiyo nasıl olduğuna degl:)
0 oy
tarafından
Sagolsun etti valla hafta sonları beraber yapardik hep mutfakta  yukarı uzanmazdim o alirdi agir kaldirtmadi hiç oyle iste
0 oy
(335 puan) tarafından
Allaha şükür ediyor. Gerçi belki çok perişan olduğumu görüp vicdan yapıyor olabilir. Bilmşyorum. Ağır geçiyor benim. İlk hamileliğimde de böyleydi. Şimdi de zaten 1 buçuk yaşında paçamdam ayrılmayan bir kızımda var. 

Ama yapmasa yapmaz. Allah razı olsun derim hep. 
0 oy
tarafından
hamileyken de ediyodu simdide ediyor Allah razı olsun❤️
0 oy
tarafından
Benim sadece hamilelikte değil her zaman yardım ediyor kocişim benim ya ❤️ :))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 367 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ogedayinannesi (14 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 677 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
+1 oy
58 cevap 917 göst.