0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (504 puan) tarafından

Doğum yapıcam yakında. Şu an 72 kiloyum. Hadi diyelim 75 le doğuma girdim. Doğum sonrası hemen korse kullanamam dikiş yüzünden diyelim. Öyle böyle 65 e düşerim diye düşünüyorum çünkü ilkinde öyle olmuştu. Beyazı alsam m siyahı alsam l beden alıcam ama hangisi daha iyidir bilemedim. Siyahı alsam ben bi tane krem aldım sıkılaştırıcı. Onu sürer sonra korse giyerim ev işi yaparken VS üzerimde olur dedim. Hangisi iyidir sizce? Hangisini alayım

image

image

10 Cevaplar

0 oy
(4,079 puan) tarafından
Bununla wcye nasil gidicen dusundunmu cinnet gelir insana siyah al bence
-Reklam-
0 oy
(1,303 puan) tarafından

2 tabiki ama o agraflılar uğraştyor biraz bilgin olsun :)

(504 puan) tarafından
Ay biliyorum bacı ilkinde bana Bi darlık geldi deidm başlarım korsesine. Çıkarttım hiç takmadım ama pişman da oldım
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Daha dogum bile yapmamışsın alma bence . Dogumdan sonra hemen takamican dikis yerlerin hava alması lazım tabi sezeryan olcaksan eger
0 oy
(3,486 puan) tarafından
Canim ben alttan çıtçıtlı almistim wc de rahat etmek icin. Kullanışlı da oldu. Bi arastir derim 
0 oy
(408 puan) tarafından
Bunlarla tuvalete gidip gelmek sıkıntı olur ya bence sadece karına sarılan abdominal korse diye geçenler var onlardan al. Ben öyle almayı düşünüyorum.
0 oy
(73 puan) tarafından
N11 bak trendyol boykot canim
(9 puan) tarafından
Neden boykot canım
0 oy
(1,778 puan) tarafından
İlk olan biseye yaramıyor da ikinciyi bilmiyorum 
0 oy
(2,116 puan) tarafından
Siyah bence 
0 oy
(4,373 puan) tarafından

Bundan degil medikal korse taktiriyorlar ilk doktorum ondan kullan dedi bana

image

0 oy
(838 puan) tarafından
Ben sezeryandan 1 hafta sonra sadece karnı kapatan korseden kullanmaya başladım 15 gün sonra da 1.resimdekinden aldım düzenli kullansam çok iyi ama kullanamadım öyle bi yapışıyor ki adama ki öyle olması gerekiyor tuvalet vs çok sinir bozucu oluyor ama iyi tarafından bakarsak fene gobek toparlıyor özel günlerde kullanıyorum sezeryan göbeğimle devam 

2. Resimdeki de knki birsuru çıt çıt var hangi birini iliklicen giymede sıkıntı yok da onları ilikle ilikle yine cinnet geçiririm ben 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 324 göst.
0 oy
15 cevap 286 göst.
0 oy
5 cevap 110 göst.
31 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenurrr (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

395,487 soru

11,830,839 cevap

35,902 kullanıcı

...