+2 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından

Ben esimle tanistigimdan veri her hafta sonu kamptayiz gecen hafta kayinvalidemide goturduk cok eglendik mukemmel bence sabah deniz sesiyle uyanmak siz gidiyormusunuz bize onerceginiz yer varmi izmir cevresi

image

image

image

image

14 Cevaplar

+2 oy
(4,463 puan) tarafından

Böcekten akrepten korkarim ben . Ortopedik yatagimda uyuamak varken çadırda yatamam :D

(54 puan) tarafından
Her zman yataginda uyumakda siradan bi hayat bana gore ne yilandan nede baska bisiden korkmam ben sukur o yuzden seviyorym ayrica cadira akrep yilan girmesi imkansiz
(4,463 puan) tarafından
Köyde de evim var bazen gidiyorum değişiklik oluyor. ;)
(54 puan) tarafından
Anladim canim benimde ayni koye gidiyorum esimin yazligina gidiyorum kamp yapmaya gidiyorum farklı farkli guzel oluyo :)
(4,463 puan) tarafından
İyi gezmeler ;)))
-Reklam-
+1 oy
(10,110 puan) tarafından
kamçılara özenirim ama rahatıma düşkünüm. karavan belki. ama tuvalet vs sorun bana göre. biz çocukken annemlerle giderdik. tabi çocuksun işin eğlencesindesin ama şimdi gitmem herhalde 
(54 puan) tarafından
Eglenmeyi bilmek gerek canim
(10,110 puan) tarafından
doğru söylüyorsun, belki gitsem hoşlanırım. kız büyüyünce yaparız belki
(54 puan) tarafından
Yap canim ama sana sunu soylim gecenlerde kapma gittik bi cift vardi ikizleri vardi yeni yurumeye baslamis onlara kumun ortasinda minik bi havuz yapti adam bide golgelik yapti cocuklar orda saatlerce yuzdu oynadi kendisi de hem karisiyla yüzdü hemde rahatca mangal yapti
0 oy
(688 puan) tarafından
Evet bizde seviyoruz iyi haftada bir hava güzelse gidiyoruz 
(688 puan) tarafından
Antalya kemer Olimpos seydisehr kaş genelde oralara gidiyrouz
(54 puan) tarafından
Hem siz antalyadasiniz anladim canm biz İzmir de yasiyoruz ya burlarda bir yerler ariyoruz boyle ara ara bakalim uygulaman cikcakmi
(5,347 puan) tarafından
bana cok asiri eziyet gibi geliyor bu is . ve karavanin tuvalet haznesi olmasi onun bosaltilma durumunun olmasi . hic bana bize gore degil ya bi kere en fazla iki kere degisiklik olsun diye arkadaslarla gidilebilir. ama aliskanlik haline getirmemiz zevk almamiz imkansiz kari koca olarak bizim zor bu isler bize gore degil:)
(54 puan) tarafından
Anladim zevk meselesi canim
(688 puan) tarafından
Ya evet ben doğa hastasıyım ve konfor alanimdan çıkıp doğada uyanmayı çok seviyorum eşimde çok seviyor çadır kurmayı falan karavanda var ama çekici olan aracımiz değişti şu ara onunla gidemiyoruz çok güzel bence sabah kuş sesleriyle uyanmak
0 oy
(276 puan) tarafından

image

adana bizde yılda 3 defa gideriz
(54 puan) tarafından
Kac kisilik cadiriniz
(276 puan) tarafından
6 kişilik canım 3 çocuğum eşim ben bayağı geniş ve aynen cok zevkli oluyor
(54 puan) tarafından
Yaaa cok guzelmis  begendim acikcasi
0 oy
(715 puan) tarafından
Çocuktan önce bizde eşimle sürekli giderdik güzel günlerdi şimdi kızın biraz daha büyümesini bekliyoruz
(54 puan) tarafından
Valla biz cocukda istiyoryz ama çocuğumuz olsa bile bizi durduramaz
(715 puan) tarafından
Öyle olmuyor canım ya geçen balığa gittik göle orda çocuk hasta oldu belli bir süre sonra çocuk  durmuyor
(54 puan) tarafından
Benim iki tane cocugum var zaten ama ben ikinci evliligi yaptim yani coxuk bize engel degil
(715 puan) tarafından
Hm anladım sen bilirsin
0 oy
(5,477 puan) tarafından
Biz de çok severiz kampı da güzelim sıcağın alnında pişmiyor musunuz öyle :D
(5,477 puan) tarafından
Biz Çanakkale'ye gidiyorduk ya. Sıcak su sevmiyorum ben
(2,428 puan) tarafından
Çanakkale de nereye gittiniz canım
(5,477 puan) tarafından
Assos kuzum. denizi soğuk ama çok güzel
(2,428 puan) tarafından
Bir arastiralim kamp yeri var mi
(54 puan) tarafından
Yok ya sicak olmuyo bi agac bulup golgesine cadir yapinca mukemmel otesi
0 oy
(8,299 puan) tarafından

Aracım Yok motorla gitik geçen sene biz güzel olmuştu bu sene gidemedik ama buda gecensenin kampı

image

(54 puan) tarafından
Yaaa ne guzel bizimde tofas var iste iyi kotu idare ediyor sizin orda deniz yokmu
(8,299 puan) tarafından
Yok canım kutahyalıyım baraja gidiyoz ordan da havuza gitik geçen sene öyle oldu.
0 oy
(3,169 puan) tarafından

Ben rahatıma düşkünüm biraz hiç bana göre değil kamp falan:) sana iyi gezmeler Esra:)

(54 puan) tarafından
Tesekurler canm
0 oy
(5,761 puan) tarafından
Zor olmiyormu öyle eşimde kamp istyor bizde Tekirdağdayiz adamlar iki aydır burdayiz dyordu buzdolabı çamaşır makinesi bile getirmişlerdi 
(81 puan) tarafından
Yerleşmişler bildiğin hahahhaha konunun yabancısı olduğum için bilmiyorum yani eğer ki kamp yerine Bi para vermiyorlarsa kira derdi de yok mis
(5,761 puan) tarafından
Elektrik falan oduyorlarmis yoo kirada deglz dedi bisuru evimiz var dyordu ama zor olmuyormu yaa ev gibisi yok gezi için bir günlüğüne gttik geri döndük heryer çadır bisuru sinek arı ayy ben yapamazdim şahsen
(54 puan) tarafından
Onlar mevsimlik gibi bisey olmus bizimki cuma aksami cikip pazar aksami geri eve donfugumuz bisey
(81 puan) tarafından
Zengin hobileri bunlar bana gelmez ben kira ödüyorum evde vakit geçirmezsem param boşa gider gibi hissederim falan hahhahahah
(5,761 puan) tarafından
Bizde kira ödüyoruz evet haklısın valaha onuda geçtim mesela nasıl rahat ediyorsunuz dışardan sesler geliyor insanalr konusyor arabalari park edyorlar banyo WC falan denize gttik WC ler leş gbi su bile yoktu sanki harammiş gbi hissetim kendimi bide çocuklarla ayy kahvaltisymis yemegiymis çayıms evde Ocak var doğalgaz var orda ugraşyirsun kaç saat bir çay için semaver yaktık eşim kamp bı ara kuracam dyor ben hiç istmem adam ormanın içinde bile kamp yapmıştı
(54 puan) tarafından
Biz insanların oldugu yerde cadir kurmuyoruz cunki ben kapaliyim ve haşama ile degil bikini ile giriyorum denize insanlarin olmadigi tenha yerlere gidiyoruz onun harici cadir olan yerlerde var baskalrinin oldugu ve hicde eziyet gelmiyo bana asgeri ucretle calissamda gidebilirim ki normal bi sekilde
(5,761 puan) tarafından
Gidilir valaha cnm niye gidilmesin aracın varsa her türlü gidersin biz araba kiraladık eşim gezmeyi çok sever evet kiradayim 8 bin kira kredi ödüyoruz eşim iki günlüğüne 4 bin 250  mi ne öyle bişey verdi ayreten mazotur carti curtu bı dünya para gtti eşim araba alana kadar bizde arabasiziz işte çok zor biyere gidemiyoruz
(54 puan) tarafından
Ne kadar maas aliyor esin 4 binle biz cok fazla sey yapariz ya biz o kadar harcamiyoruz limit 1500 bizim her hafta sonu
(5,761 puan) tarafından
İşte sizin araç olduğu için cnm biz kiraladık arbayi eşim sürdü
(54 puan) tarafından
Bizimde yok biz çalıyoruz babasindan
(5,761 puan) tarafından
İşte deniz yakinmi enazindan babası arabası cnm mazot tek atıyorsunuz bizim hem mazotu hep araba kiralaması parası
(54 puan) tarafından
Bir saate aliaga sahilde bir bucuk saate yeni foca sahilde oluyoruz canim yakiniz her turlu evimden deniz gozukuyor
0 oy
(15,739 puan) tarafından
Rahatima düşkünüm ben o yüzden karavan almak gibi bir hayalim var o bütçe de bende yok ama olsundu hayali bile güzel 
(54 puan) tarafından
Kampla karavan ayni sey degillerki kampin girdigi bir cok yere karavan ulasamaz
(15,739 puan) tarafından
Aynı şey demedim zaten doğa da zaman geçirme fikri güzel ama konfor benim için önemli o yüzden kamp bana göre değil dedim
(54 puan) tarafından
Anladim zevk meselesi dedigim gibi
0 oy
(2,944 puan) tarafından
Bir antalyali olarak antalyada yasayan biri olarak hiçte sevmem kamp piknik hep eziyet be 
(54 puan) tarafından
Lezzetli ve esimle olmak keyifli bana göre
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Ben hic sevmiyorum bana gore rezillik acikcasi. Hic konforlu degil. Deprem dolayisiyla bi kac gece kalmistik cok zorlanmistim. Ozellikle lavabo ,dus buyuk sorun. Gece kalkip lavaboya falan gitmek problem yani. Bulasiklar da temiz olmuyodu.
(54 puan) tarafından
Sen kalabalik ortamda olmussun bizim gittigimiz kamp alanlarinda ya iki ya uc tane cadir var biz kamp diyoruz sen zoeunlu cadirdan bahsediyorsun canim kampda mangal yapilir denizdede bol bol su var
(5,038 puan) tarafından
Deniz kenari dus acisindan belki haklisiniz. Ama gece karanlikta kalkip lavaboya gitmek cok zor. Yemegi falan genelde disarda yedik ama cay ve meyve bulasiklari bile temiz olmadi yagli olmamasina ragmen.
(54 puan) tarafından
Anladim benim icin eglenceliydi bulasikda olmadi bizim hersey hazir gida ve plastik tek kullanimlikdi
0 oy
(3,038 puan) tarafından
İzmir-dikili-killik koyu civarinda kamp alanlari var. Suda cok guzel tavsiye ederim.
(54 puan) tarafından
Evet baktim ama bize uzak düşüyor ya biz hep foca yada aliaga sahiline gidiyoz hep
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Karavan olsa çok isterim ama çadır falan bana göre değil böcek falan korkarım yatamam her bakımdan zor bence tabi sevenlere saygım sonsuz ☺
(54 puan) tarafından
Kiz karavandada ayni bocek sorunu var ama cadirda cok yok kapısı sinekligi var butun cadirlarin

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 525 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ulviye (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,807 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 344 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde BegumY (139 puan) tarafından soruldu