+3 oy
735 göst.
Aile kategorisinde (1,083 puan) tarafından
Kızlar eşim beni hiç kıskanmaz .isterdim ki biraz kıskansın benim hoşuma giderdi mesela Ama ben biraz kıskancım.disariya çıktığımda özenirim makyaj da yaparım giyimime dikkat ederim ama hiç kıskanmiyor.bir ara sordum belki içimde yaşıyorum diyo çok kiskancim diyor ama bence öyle değil.

50 Cevaplar

+1 oy
(45 puan) tarafından
Kız benim kocamda aynı hiç kıskanmaz. Hatta ara sıra kıskansın isterim. Bi kere sordum niye hiç kıskanmıyor musun diye kiskanmasigimi nerden biliyorsun kıskandığım zamanlar oldu diyor demek ki bize belli etmiyorlar ama ben eşimi kıskanırım ve belli ederim.
(1,083 puan) tarafından
Ben çok belli ediyorum,o etmiyor
-Reklam-
+1 oy
(4,374 puan) tarafından
Kıskanctir ama kabul etmez seni dusünüyoruma döner sonra mesela süslenirim gömlek tunik giyerim sweet giysene der oysaki o gömlek tunik bana yakisir o gun illa bir iltifat alirim kuzenlerimden kayinvalidemden falan ama esim rahat giyinsene sen der kiskaniyon mu sen derim rahat ol diye diyorum der cikar isin icinden 
(1,083 puan) tarafından
Oda o tarz şeyler bazen söyler,belki ayrıntılara dikkat edemiyorum bazen ama ben belli ederim yani .
+1 oy
(545 puan) tarafından
Hiiiiiiiiiiç değil
(1,083 puan) tarafından
Hahaha çok mu kıskanç:)
(545 puan) tarafından
Ayyy yok kızzz ne kıskancı. Hem kıskanç değil hemde çok geniş gevşek. Harran ovası dahaaa ne diyeyim sen anla :) bir adam namusunu hiç mi Kıskanmaz. Hiç tadamadım o duyguyu :)
(1,083 puan) tarafından
Valla bazıları çok kıskanç oluyor, bazilarida fazla rahat oluyor onu da gördüm.
+1 oy
(9,176 puan) tarafından
kıyafetime karışmaz. zaten aşırı bir giyinmem yok ama bugün de bunu giyecem ben desem sen bilirsin der. 

eşimden önce tanıdığım erkek arkadaşlarımı tanımasa bile bilir, sonrasında ortak arkadaşlarımız var zaten. güvenmediği bir tip olursa söyler ama onun dışında karışmaz, telefonumu kurcalamaz
+1 oy
(177 puan) tarafından
Feci şekilde kıskanç , ömrümü yedi diyebilirim :) Başın rahat bence
(1,083 puan) tarafından
Coooook rahatttt hemde eee:)
+1 oy
(2,486 puan) tarafından
Yerine gore degisir yabanciyla zayen muhattap olmam normalde kiskanc bi yapisi yok
+1 oy
(501 puan) tarafından
Kıskanç insanın bir kere kendine özgüveni yoktur. Kiskanilmaya da ihtiyacım yok. Oturmasını kalkmasını adabı uslubunca giyinmeyi kendini bildikten sonra kıskanılacak bir durum olmamalı.Cok kıskançlık ta iyi değildir hayatı zindan eder insana.
(1,083 puan) tarafından
Gerçekten kıskanç insanın özgüvenimi yoktur onu çok düşündüm bak.
(501 puan) tarafından
Kendini değersiz hissettiği için karşındakini gözünde büyütür onu kaybedecegi korkusuyla da baskı yapar adı kıskançlık olur.
+1 oy
(1,660 puan) tarafından
Çok kıskanç değil. Ben sevmem zaten öyle kısıtlayan her şeye karışan erkeği. 
(1,083 puan) tarafından
Kısıtlama değilde,arada tatlı atışmalar güzel olur aslında,erkek dediğin kıskanır biraz ben öyle biliyorum:)
+1 oy
(701 puan) tarafından
Kıskanclıltan öte benmki oğlumu yarın 1ci sınıfa başlayacak ve ogretmenı erkek sabahtan sancım tutmuş düşün
(1,083 puan) tarafından
Ayyy o kadar da değil ama, kıskançlık erkeğe yakışıyor aşırı değil tatlı tatlı mesela
(701 puan) tarafından
Yok bence hıc yakısmıyor ben sevmiyorum vllhı bulantıyor benı çok 4couguk anasısıyım 29yasındayım yaslandım halen ilk gunlukkı gıbı
+1 oy
(564 puan) tarafından
Kıskanç brnim esimde ama kendisi yanimdayken oyle giydigime makyajima falan karısmaz giyim aşirı açık olmadığı surece onun disinda kendi yoksa beni bazi yerlere göndermez sehir dısi düğün vs gibi bende kıskancım bence insan esini abartmadan bunaltmadan kıskanmalı 
(1,083 puan) tarafından
Evet bende bunu kastediyorum aşırı değil tatlı tatlı kıskançlıklar.
(564 puan) tarafından
Bilemiyorum icinde yasamasıda ne kadar iyi bi durum onuda bilemiycem bi gün birirkip patlarsa sıkıntı çıkabilir
(1,083 puan) tarafından
Çok saçma geliyor bana ya içinde yaşıyormuş acaba bu beni sevmiyor mu:(( yada şımarırım diye mi göstermiyor.
(564 puan) tarafından
Yani bilmiyorum şımarmak karı kocanın yanında koca ise karısının yanında şımarabilir bence  ama cok katı bir esiniz varsa dediginiz gibi olabilir
+1 oy
(783 puan) tarafından
Valla hiç kıskançlık yok bizde çok sıkılmaya gelemem
(1,083 puan) tarafından
Valla canım kimi kıskançlıktan kimi de kıskanç olmayışından şikayetçi.
(783 puan) tarafından
Yok ben şikâyetçi değilim böyle iyi :)
+1 oy
(350 puan) tarafından
Erkek sinekten bile;)))
(1,083 puan) tarafından
Keskeeeee
(350 puan) tarafından
Kız yok abartılı kıskançlık çekilmiyor, ben bıktım diyebilirim..
0 oy
(7,433 puan) tarafından
 Kıskanç  bildiğim için temkinliyiz
0 oy
(2,576 puan) tarafından
Önü açık kıyafet giyince kizar . Dar giyinince de kizar . Kıskanır biraz 
0 oy
(4,610 puan) tarafından
Malesef kıskanc giyimime karışır yapiliyim biraz kilomda var,kendim giyimime dikkat ederim zaten rahat edecek şekilde giyinirim yinede bi bahane bulur. Eve gelen cok yakın akrabaysa Hoşgeldin derim yoksa asla odadan çıkarmaz servisleri kendısı yapar. Kaynanamlarda bilir huyunu bı yere gideceksek yok der kolay kolay izin vermez sık görüşmeleri sevmez. Ne işin var der. Düğünlere kolay kolay götürmez. Bazen çok sıkıyor bunalıyorum. Yüzün çok güzel kıskanıyorum der hep. Bende dikkat çekerim hep nedense 
0 oy
(516 puan) tarafından
Kıskançlık kıskanan kişinin psikolojik sorunları olduğuna işaret eder. Eşim kıskanç değil, beni sakınır o ayrı, ama kıskanç değildir. Kıskanç olsa eşim olamazdı gibi. 
(5,495 puan) tarafından
Lütfen minelin son postuna gelir misin. Yalancı çıkartıyor beni ve tek şahit sendin :D
(516 puan) tarafından
Hahaha takviye çıktı yola :D
(5,495 puan) tarafından
Kız inan takviye olsun diye değil. Bildiğin yalancı çıkıyorum yani :D
(516 puan) tarafından
Yapar o, yatılı bakıcı arıyormuş eşine kızının altını açtırmayacak insan :D
(5,495 puan) tarafından
Kız diyor ki ogün siz yazdınız yazdınız ben cevap vermedim size :D ben şok :D
0 oy
(269 puan) tarafından
İlk evlendimizde çok kiskancdi kardesimin arkadaşları evimizi taşımaya yardimeddiler bide sana bakıyorlardı diye kafamı utulemisdi 2 yıl öncede arabamızın camlarını full filmle kaplatti beni kimse görmesin diye dışardan bütün sinirlerimi bozdu şimdi 11 aylık ve 1 aylık bebeklerim var bırak kiskanmayi tostu yapıp yesekde  uyusam diye bakıyoruz artık..
0 oy
(524 puan) tarafından
Benimki çok kiskanç evde hile atlet şort gezemeyom cam kapalı kapaliyk yani zor alistrdm anı biri gelir falan diye erkeğe göre dgisir daha dün muhabbeti oldu yeni evli eltim bikiniyle resim atmış falan eşimde gördü durumda bana diyor kardeşim g..va.t :)) bence degisir erkeğe göre sonuçta onlarda severek evlendi erkek kardeşim var msesela kız arkadaşı vardı hiç kiskanmazdi ama üstüne düşerdi degsiiyor bu yaa herkesin yapısı farkli
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Inan ki kıskanç insan çok zor. Benim eşim çok kıskanç birisi sevgililik döneminde biliyordum ama bu kadar olacağını tahmin etmemistim. Ilk evlendigimizde en büyük kavga nedenimiz perdeydi mesela. Kıskanç birisi olmamasını çok isterdim 
0 oy
(8,825 puan) tarafından
O nasil is be niye icinde yasiyomus gecen aksam uzeri esim geceye gidecekti bende cocugu bi kac saat asagi indireyim dedim arkadaslariyla oynasin diye oglum anne guzel guzel olmusun dedi esim lan huylandirma beni dedi atladi hemen bisey de yok he ustumde basimda kardesi tani kaynim disibda nikah dusun hic bi erkekle muhattap etmez gerekmedikce yani gerekli yerde tabiki konusurum bisey demez ama kiskanir kisitlar zaten bende mahremiyete dikkat ederim cok sukur o yuzden hic zorluk yasamiyorum aksine hosuma gidiyo icinde yasamak cok sacma geldi bana 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 390 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 205 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde polatzulal35 (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birerkekannesiii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,401 göst.