0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından

Kizlar gecen cumartesi toplu misafirim vardi o gune kadar bebegimin hicbir seyi yoktu guzel guzel uyurdu. Ama o günden sonra bebeğime bir sey oldu uyuyacagi zaman nasil agliyor resmen çatlama dercesine geliyor. Dışardan duyan bisi oldu zanneder o derece. Geceleri rahat uyuyan bebegim herhalde sabaha kadar 5 6 kere uyandi. Surekli okuyoruz dualar aciyorum ama yok ağlaması gecmiyor. Nazar diyoruz ama nazar olsa geçmez miydi okuduktan sonra sastik kaldık ne olabilir baska. :(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nazar olmadığına düşünüyorsanız. Bir sağlık ocağına hastaneye gidin hem içiniz rahatlr. Şuan bebeğim yok oyuzden çok bir bilgimde yok 
(310 puan) tarafından
Baska ne olabilir ki canim?
tarafından
belki ateşi cikiyordur biryeri agriyordur sağlık ocağı yakındır en basit iki dk götürün kulakları falnda ağrıyor olabilir . Üzerinde nazar var nazar diye ustelemeyin çok ben ağzıma hiç nazar lafını almam
(310 puan) tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
tarafından
İnşallah birşeyi yoktur :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim aklıma.nazardan başka bir şey gelmedi ama.nazar değil dersen bir sağlık ocağına götürün 
(310 puan) tarafından
Bizde nazara yorduk ama bilmiyorum ki baska ne olabilir canim
0 oy
(640 puan) tarafından
Canim benim bebegimde aynu dediğin gibi biri gördü mü hani masallah diyorlar ama içten değil  uykuya zor geçiyor resmen ağlıyor sesi fln gidiyor onun için nazardan çok korkuyorum kendi kendime hic mi kimse görmesin çocuğu diyorum ya 
(310 puan) tarafından
Ayni yaaa. normalde uyumadığı zamanlar cok iyi masallah ama uyuyacağı zaman basıyor ağıdı
0 oy
(658 puan) tarafından
Kolik olmuş canım idare et benim oğlanda kolik uyuyana kadar ağlar sonra yatar sabaha kadar saat başı kalkar ışık istemez karanlıkta emzirmek zorundayım yoksa uyutmaz evdekileri 
(310 puan) tarafından
Uyandığında hicbir sey yok ta ki uykusu geldiği ana kadar. Ayagima alirim sallamaya sanki bişi yapmisim gibi nasil agliyor yavrum
(658 puan) tarafından
Evet Maalesef çok kötü canı acıyor gibi ağlıyorlar büyük ihtimalle uykuya geçemediler için baş ağrısı diye düşünüyorum ben sarılıp omzumda başını okşayarak uyuyor ve sanki migren hastası gibi karanlık ortam istiyor
(310 puan) tarafından
Bilemedim ki. Keşke ağrıyan yerlerini soyleyebilselerdi :(
(658 puan) tarafından
Aynen bazen çok ağlıyor haline oturup ben ağlıyorum
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bence nazar olabilir canım. Amamyjnede doktora görür anlat böyle oluyor diye .ihmâl etme sakın git mutlaka
(310 puan) tarafından
Baska ne olabilir ki canim hani bi hastalık mi  bu
0 oy
tarafından
Nazar değilse belki başka bişeydir canım dr götür isresen
(310 puan) tarafından
Oyle yapacağım artik inşallah bir şeyi yoktur.
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(105 puan) tarafından
Benım de öyle normalde takılmam ama biri bir sey soruyor cocukla ılgili dogruyu soyluyor m cok gecmeden başina bir sy geliyor veya aglamalari basli yor nazar dir canm basla ne olacak hasta da degşlse 
(310 puan) tarafından
Cok şükür hasta degil canim. Bende soran oldugu zaman belli olmuyor bi iyi bi kotu diyorum ama yine de nazar oluyor cocuklara
(105 puan) tarafından
Evet cann benım sutu me degdı cocuk cok içiyor diye goze geldi 10 ay sonra gunduz aktıf emmeye başladı ne cekti m bu yuzden ama helal edemiyorum hakkımı  boyle yapanlara
0 oy
tarafından
Benim kızımda aynı nazar duası koyuyorum yatağına 
(310 puan) tarafından
Bende okuyorum surekli 3 ayelet kursi 3er felak nas nazar duasi
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Benim kızımda 4 aylık ameliyat,oldu. Ameliyattan sonra bir başka oldu. Yani sesi dahi değişti, huysuzluğuda arttı ama neşeside arttı. Ben vakia fetih suresini açıyorum onları dinletiyorum bazen. Bebişler farklı ortamlarda bulunduğundan,dolayıda huyları değişiyor fakat seninki ağlıyormuş bağırıyormuş bence doktora götürmelisin. Benimki kasık fıtığı ameliyatı geçirdi öncesinde doktor böyle duraksız ağlama olursa acil getirin demişti ve ağladığında fıtığı kabarıyordu.
(310 puan) tarafından
Rabbim bebeklerimiz korusun kem gözlerden bütün hastalıklardan. Size de cok gecmis olsun canim

İlgili bir soru bulunamadı

382,520 soru

11,451,662 cevap

35,028 kullanıcı

...