+1 oy
906 göst.
Aile kategorisinde (2,560 puan) tarafından

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız neler yapıyorsunuz bittimi işler :angel: 

Bi gelişme olursa yaz diyen hanımlar vardı kusura bakmayın isimleri aklımda tutamıyorum fazlasıyla bedenen beynen yorgunum :wassat:

Dün stend mideden çıkarıldı  torbaların biri çıkarıldı 27 gün  üzerine kalkıp yürüdüm bi an bacaklarımın üzerine kalkamadim oda uzun süredir yattigim içinmiş  bağırsak torbası doğuma kadar benimle kalacak doğumda hem doğum olacak hem bağırsak içeri alınacak dedik  bende olur dedim çünkü çok fazla narkoz aldım çocuğu artık tehlikeye atmak istemiyoruz bugün normal yemek yememe izin verdiler 2 gün bu şekilde takip edilecek ve Rabbimin izniyle yarın akşam veya cumartesi Sabah eve yollayacaklar evden takibim devam edecek ama bunada şükür oğlumun başında olucam burnumda tütüyor paşam çok özledim 27 güne geldik görmüyorum :'(

CEVAP YAZAMAZSAM KUSURA BAKMAYIN OLURMU HEPİNİZ SAĞLICAKLA KALIN İNŞALLAH HA ŞU YAPTIĞIM YORUMLAR HOSUNA GİTMEYİNCE PİSTALRİNA BAKTIM KALBİNİN EKMEĞİNİ YİYORSUN DİYE DALGA GEÇENLER HERKESİN BİR SINAVI VARDIR HAMD OLSUN BEN RABBİMİN İZNİYLE ANLİMİN HAKKIYLA BU SINAVI VERDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ İSYAN ETMEDİM HER ZAMAN POZİTİF OLMAYA ÇALIŞTIM  RABBİM BETERİNDEN KORUSUN DEDİM VE SABIRLA DÜZELMEYİ BEKLEDİM VE OLDUDA RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN  RABBİM DAHA KÖTÜLERLE SİZLERİ SINAMASN RABBİME HAVALESİN BAŞKA BİRŞEY DİYEMEM 

28 Cevaplar

0 oy
(19,961 puan) tarafından
Ay çok iyi bir haber bu güzel gelişmeler devam etsin inşallah ♥️♥️♥️♥️
(2,560 puan) tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(4,297 puan) tarafından
Ve Aleyküm Selam canım rabbi  tez zamanda şifa versin inşallah çocuklarına bağışlasın seni 

Seni o kadar iyi anlıyorum ki bu hastalıktan babamda geçirdi çok zor Bi durum başına gelmeyen bilemez rabbim kimsenin başına vermesin kötü yorum yapanlarda herkes kendi kalbinin ekmeğini yer rabbime havale etmekten başka bisey gelmez 
0 oy
(276 puan) tarafından
Çok şükür Canım Çok geçmiş olsun tekrardan 
(2,560 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım RABBİM bir an önce sağlığına kavuştursun seni
(2,560 puan) tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun
0 oy
(2,435 puan) tarafından
Dengesiz insan çok bacım. İnşallah en yakın zamanda çok iyi olacaksın ❤️
(2,560 puan) tarafından
Rabbimin izniyle inşallah ♥️
0 oy
(374 puan) tarafından
Allaha şükür canım çok geçmiş olsun inşallah toparlarsınız biran önce :) bu kadar süre evladnını görememn çok üzüc0 başıma gelmiş gibi üzüldüm rabbim sınamasın hiçbirimizi
(2,560 puan) tarafından
Rabbim düşmanimin başına vermesin diyorum cnm gerçekten çok zor
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Yıllardır tanırım seni çektiğin her acıda sevinclerinde hep dualar ettim sana boş ver kimseyi takma sen çok güçlü bı kadın sın büşracigim bunuda atlatacaksin kuzum sabır ve duayla herkes kalbinin ekmeğini yeseydi ohooo rabbim sevdiği kullarına verir sıkıntı ları 
(2,560 puan) tarafından
Rabbimin izniyle inşallah cnm Allah razı olsun ♥️
0 oy
(258 puan) tarafından
Rabbim seni evlatlarına bağışlasın inşallah daha iyi olacaksın dualarımız seninle canim
(2,560 puan) tarafından
Rabbimin izniyle inşallah cnm Allah razı olsun ♥️
(258 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 184 göst.
28 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynos1234 (2,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 437 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 821 göst.
16 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 409 göst.
11 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (2,047 puan) tarafından soruldu

399,717 soru

11,956,645 cevap

36,123 kullanıcı