0 oy
45 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızım Bugün 10 aylık oldu 7 aylıktan beri kilosu aynı Bugün tarttık yine aynı kilo almıyor 3 aydır neden olduğunu anlayamıyorum anne sütüne düşkün değil günde 4-5 saat arayla emer dişlerimiz çıkmadı emeklemiyor gece beslenmesi yapmıyor acaba kilosunu o mu etkiledi diye düşünüyorum Of çok üzülüyorum Ne yapacağım

2 Cevaplar

0 oy
(7,498 puan) tarafından
Ek gıda vermiyor musun. Bide gece falan hiç emmiyorsa mama deneseydiniz
(11 puan) tarafından
Ek gıda veriyorum ama her ögünee maksimum yarım çay bardağı tükürüyor hep her şeyi deniyorum farklı yapıyorum ama yine beğenmiyor mama asla kabul etmiyor doğduğundan beri içiremedim
(7,498 puan) tarafından
İştahsız demekki çocuk. Bizdede var kilo sorunu iştah açıcı şurup vitamin falan verdi doktor biraz etkiledi gibi. Bide kendi yemek istedigini farkettim yiyebilecegi şeyleri veriyorum eline
(11 puan) tarafından
Sizinki kaç aylık hangi vitaminleri önerdi size ya da ilacı Ben de yarın götüreceğim randevu aldım Umarım ilgilenirler devlet pek ilgilenmiyor
(7,498 puan) tarafından
Bana sağlık ocağındaki doktor yazdı zinco ve polivit şurup. Kilo almazsa bide hastaneye götürün dedi. Benimki de 10 aylık
-Reklam-
0 oy
(543 puan) tarafından
Yazın çocuklarda genelde iştah eksikliği oluyor istersen doktora götür. Çünkü bir yaş altı çocuklarda aylık alması gereken kilo var diye biliyorum. Yanlış da biliyor olabilirim ama emeklemiyor VS diye kafaya takma. Bi an yapıyorlar. Benim kızım da 10. Ay sonuna doğru emekledi 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 140 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (641 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bhreken (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
0 oy
5 cevap 108 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,325 puan) tarafından soruldu

399,798 soru

11,958,893 cevap

36,125 kullanıcı

...