0 oy
212 göst.
Moda kategorisinde (155 puan) tarafından

Ben Selam,kendime internetten böyle bir takım sipariş ettim pahalıydı hem,ama sonra pişman oldum ben nereye giyecem ki şu kaşlı taşlı giysiyi zaten elbisenin altında kalacak 

image

3 Cevaplar

+1 oy
(1,341 puan) tarafından

İlla taşları görünsün istiyorsan yatak odasına (kocana) giyeceksin markete giderken veya balkonda otururken giyecek halin yok ya:D

(5,200 puan) tarafından
puhaaa :) bluzun altunda niye dursun ytk idada kocana giyeceksen bluz olmucak sonucta.  gunluk zaten rahat olmaz . gerci kisiye bagli kimisi rahat ediyir. ama bu notml takim tas tus yokki.desenli camasir
(1,341 puan) tarafından
@Casperiye bacım yazılar taşlı o yüzden görünmesi gerek ☺️☺️☺️☺️☺️
(5,200 puan) tarafından
hee isigim kisık göremedim tasi.:))) illa gistermk istiossn bu skilde giyip yanlari uste cekip duşük bel kot ve crop giyince gizukyr;) mankn gbi yagsiz vucudun varsa. sismansan zaten vicik vicik yag sarkiklaein arasina gelir donun yan bantlari zaten gizukmez sismanssan ciplakkn bile gizukmez ki keser o ysn bantlar kat kat gibek ve sarkik yan simitler varsa.
(1,341 puan) tarafından
Pohahaha çok detaylı ve açıklayıcı olmuş bu yorum gözümde canlandı ☺️☺️☺️
(5,200 puan) tarafından
kokorec sarmasi gibi fişkirik fiskiruk cikar sisman olanda:) herseyin bi yakisigi var :)
-Reklam-
0 oy
(2,732 puan) tarafından

Alırken aklına gelmediyse pes. Ben birşey alacağım zaman 10 kere düşünürüm tartar biçerim,yinede almam:D

(155 puan) tarafından
Hoşuma gitti aldım ama bakıyorum günlük bu gitmez boşuna para masrafı
0 oy
(315 puan) tarafından
Neye yaradığını sende biliyorsun yeme bizi :D
(155 puan) tarafından
Yani soruyorum bluz altından kaşlar güzel görünür mü yoksa ayıp?
(315 puan) tarafından
Güzek durur bence

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 340 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 507 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 524 göst.
0 oy
6 cevap 391 göst.
16 Nisan 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Bez bebek (301 puan) tarafından soruldu

397,377 soru

11,885,465 cevap

36,006 kullanıcı

...