0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (11,581 puan) tarafından
Müfredat degismis sizede soylemislerdir. Bu hafta uyum haftasiydi güya bekledik cagiran olmadi neyse ogretmen grup olusturdu yazdi cuma gunu 12de getirin tanismaya diye. Sonra dun yazdiki crnazem oldugu icin sehir disinda olacagim yarin okul yok. Eyvallah dedik. Yazdimki p.tesi nasil olacak peki nasil getirelim dedim belli degil ben size haber verecegim dedi. Toplantilar egitimler hala devam ediyomus. 

Sizede boyle bisey soyledilermi acaba ya çocuk tutturdu ne zaman gidicez ne zaman gdiicez. Okulda hemen onumde surekli goruyo

6 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından
Ben diyanette hocayim doğum iznim yeni onaylandı sistem kurası bu hafta belirlendi uyum programı farklı müfredat prosedürü ne eklendi kavramlar aktivite ve saatlar günler aylarla değişti plan li çalışma ya demokrasi haftası etkinliklere çok fazla eksilme tama lıbve şemalı eğitim sistemi geldi iki taraf içinde bol verimli ve ilk okul a daha hayırlı bi sene olarak yerini aldı endişe etme cnm
-Reklam-
0 oy
(7,134 puan) tarafından

Perşembe ve şimdi okuldayım şuan. Çocuklarla hocalar anasınıfta. Uyum deneyeceklermiş bugün. Toplu yemek çıktı kaderime :angel: hayırlısı bakalım.. Tam pazartesi 8:30 da okulda olunuz. 12 de gelip alınız dedi biz velilere. Sabahçıyız. 

(7,134 puan) tarafından
Normal 9 da olsaydı saati. :((
0 oy
(15,074 puan) tarafından
Bizim çarşamba veli toplantisi oldu. Perşembe ve cuma 2 saat uyum için çocuklar gidiyor. 
0 oy
(2,996 puan) tarafından
Ptsi Salı kızım giti uyum haftası için bu pazartesi ise normal saate gitçek ama her zamanki saatten 1 saat erken çıkacak 
0 oy
(14,571 puan) tarafından
ayni bizde sizin gibiyiz birseyden haberimiz yok sadece okulu aradik hatta esim de gitti pazartesi demisler grup felan da yok 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
İnanirmisin aynısı oldu bizede , bugün uyum günü olacaktı öğretmen annesi rahatsizlanmis direk pzt başlanacak nasıl olacak bende merak ediyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 138 göst.
13 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 142 göst.
11 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (870 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
3 Eylül 2024 Diğer kategorisinde B. Sema (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 332 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ❣️Ballı peteğim❣️ (231 puan) tarafından soruldu

399,737 soru

11,957,137 cevap

36,123 kullanıcı

...