+1 oy
606 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

:D

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm açılmıyor
tarafından
Şimdi attim tekrar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
annem diyor bugun iyiki seni doğurmuşum.. seneleedir favorimiz Canan ❤❤
tarafından
:D evet çok tatlı
0 oy
tarafından

Benden güzel kivirtiyor:Dhahaha tatli yaa

tarafından
Valla bendende :D
0 oy
tarafından
Çok tatlı yaaa hjhjhj amcamda para var ama kağıt var bozuk değil diye komikmiş 
tarafından
Oraya çok güldüm :D
0 oy
tarafından
Terbiye vermemis annesi kufur ögretmis.. birde guluyorlar bazi yerleri komik ama o kufurler hic yakisiyormu bir cocuga birde donunu indiriyor ya..
tarafından
Evet bende çok karşıyım böyle şeylere.
Ama olan şeyler yanii
tarafından
Zaten her annenin karsi olmasi lazim.. :(
0 oy
tarafından
Evet komik ama bu yastaki kiz bukadar rahat kufur ederse ilerki yadlarda neler der hic dusunmek istemiyorum Rabbim agzindan kufrunu uzak eylesin
tarafından
Umarım etmez. insanlar büyüdükçe çok değişiyor  şuan anne babasından ne görürse onu yapıyor
tarafından
Insallah canim gelecek nesil edepli genlerle dolsun isteriz
0 oy
(2,840 puan) tarafından

bana hic komik gelmedi nedense bu huylara sahip olan bu yastaki bi kiz cocugu ilerde  nasil olur ? annesi babasi nerde egerki yanindaki annesiyse nasil bu sekilde hareketlerine sessiz kalabildi ??? acayip sinir oldum ya:angry:

tarafından
Kesinlikle aynı olucagini düşünmüyorum. İnsanlar büyüdükçe olgunlaştıkça değişir şahsen ben şuan konuşurken la bile demem. Ama lise zamanımda arkadaşlarımla konsuurken   ne garip konuşuyormuşum diyorum. Şimdi küfür eden birini duyuyum tiksiniyorum. Büyük ihtimal  babası ve annesi de böyle konuşuyor zaten yaşadıkları yer aile yaşantısı vs. Küçükken çocuklar çok şımarık olur oradan örnek olalım buyuyuncede böyle olucaklar diye birşey yok. Herkes kendini geliştirdiği kadar :)
(2,840 puan) tarafından
bu kiz icin tek temennim asla cocuklugu gibi bir genc olmamasi ilerde :)
0 oy
(311 puan) tarafından

Ay çok güldüm ya tmm ayıp şeyler yapıyo ama çok var tanıdıgım küçükken öyle olupta büyüyünce  hanım hanımcık olan aklı ermiyo işte ya yinede çok komik vallaa ben bile küçükken çok terbiyesizdim yalan yok ama şimdi çok terbiyeliyim maşallah  :D

tarafından
Kesinlikle evet :D çocuk işte
(557 puan) tarafından
Masallah sana melek mina :DDDDD
(311 puan) tarafından
Maşallah maşallah :))
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Dur kız hep miller duyar kasıyor biraz da ben kasayim..

Yani gülmek güzel de ne böyle bu tarz davranış sergileyen bir kızım olmasını isterim nede böyle bı arkadaşı..

Gerçi aile terbiye olsa çocuğuna ...git demez 

Kastım mi bari:dhahagag
tarafından
Alasınıı kastın :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 915 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
+2 oy
38 cevap 1,211 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,147 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 136 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,926 puan) tarafından soruldu

385,871 soru

11,536,332 cevap

35,209 kullanıcı

...