0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (4,698 puan) tarafından
Esım ogretmen, akrabalarimiz da öyle Bi kaçı kreslerde rehberlik öğretmenligi yapıyor. Onlarla birlikte böyle bir fikrimiz var. Tasarım Vs konusunda da iyiler. Ayrıca çevrede edinmisler. Yer, esya, oyun alanı vs bize ait olacak. Oturduğumuz bölge genelde memur kesim. Kreslere ihtiyaç cok fazla. Sizce bu düşünce nasıl olur fikirlerinizi alayım

10 Cevaplar

+1 oy
(1,771 puan) tarafından
Bence çok güzel olur 
(4,698 puan) tarafından
Degılmı aklımıza yatıyor bızımde
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eğer kreşe ihtiyaç bir çevreyse hiç kaçırmayın hakkınızdan hayırlısı inşallah 
(4,698 puan) tarafından
Evet hemde çok fazla cnm. Çevremde ev hanımı az yani hep memur anne baba çalışınca mecbur kreşe ihtiyaç oluyor. Ben de okuyup okulu bitirip yardımcı olabilirim, gorumcem de öğretmen o da yardımcı olur ortak acicaz
(4,698 puan) tarafından
Insaallah Allah razı olsun
+1 oy
(5,383 puan) tarafından
Mantıklı ama akraba ile güvenip yola çıkıp iş yapmam bireysel olabilir 
(4,698 puan) tarafından
Bizim yakın akrabamız cnm yıllardır gelen arkadaşlıkta var hem guvenilirler yani öyle 1 akraba olacak onlarda gorumcem ve eşi aramız çok iyi. Bızde bireysel olmayı severiz ama enişte bey ise çok yarayacak tipten:)
+1 oy
(261 puan) tarafından
Prosedürü çok fazla merdiven altı değilse en az 3 sene cnm 
(4,698 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum bilgilendirdiğiniz icin
(261 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun cnm işiniz çok zor biz Antalya da uğraştık
(4,698 puan) tarafından
Amin canım, Allah razı olsun
(261 puan) tarafından
Cemi cümlemizden rabbim yolunuzu açık etsin
(4,698 puan) tarafından
Amin, cümlemizn ınsaallah
+1 oy
(19,788 puan) tarafından
Bence iyi fikir hatta diğer kreşlere nazaran fiyatı bi tık düşürseniz daha çok yazılan olur
(4,698 puan) tarafından
Evet piyasanın cokta altında olmaz ama makul fiyatlar belirlenir. Öğrenci cok yani bulunur baya talep çok fazla
(19,788 puan) tarafından
Aynen bi tık uygun olursa millet koşa koşa gelir napsın çalışanların özellikle ihtiyacı var geçim zorlaştı
(4,698 puan) tarafından
Aynen öyle canım
+1 oy
(629 puan) tarafından
Hakkını verecekseniz neden olmasın. 
(4,698 puan) tarafından
Insaallah nasıp bakalım konuşup gorusecekler
+1 oy
(1,055 puan) tarafından
Benim de hayalim orman okulu kuramında olan bir kreş açmak,,, ya da çocuk atölyesi. Ben de çocuk gelişim bitirdim şimdi atamayı bekliyorum. Ama eşim bir ortak olacak bu işler de, çevremde böyle girişken kişiler varsa hiç kaçırmadım, artık her yerde ihtiyaç var, deli paralar dönüyor bu işlerde vallahi.....

Hele de bir de doğa ile iç içe olan yerler daha rovaşta, hayırlı işler inşallah bol kazançlar 
(4,698 puan) tarafından
Evet cnm akrabamız bu işin içinde kreşleri zengin etti valla bütün ayarlamaları o yapıyor baya ünlü burda. O diyor aslında esıme birlikte yapalım cok guzel olur diye. Hayırlısı artik
(1,055 puan) tarafından
Kesinlikle maşallah, daim olsun
(4,698 puan) tarafından
Hayırlı artık, bende cocuk gelişim okur yardım ederim diye düşünüyorum ama esım izin vermez belkide:)
+1 oy
(106 puan) tarafından
Çok güzel olur makul fiyat veya ücretsiz olabilir küçük çocuklara 2 3 yaş gibi belirli günlerde alışma amaçlı gelebilirler durumu olmayanlar var asgarî ücret alıp sırf pahalı diye veremeyen var ücretsiz veya herkesin karşılayabilceği 2 3 yaş aralığı da olan bir yer yapmanızı öneririm bezli falan alsın yani çoğu insan veremiyo bende bezi bırakmadı 3 e girecek ama  hem bez hemde yaştan veremiyorum mesela benim semtinde olsa ben veririm 
tarafından
Bacım nasıl ücretsiz yapılsın Allah aşkına zaten inanılmaz masraf yapılıyor o kadar zengin olsalar zaten çoluk çocuk ile uğraşmazlar diye düşünüyorum
Ayrıca bezli çocuk da bakım olarak daha zor
(4,698 puan) tarafından
Canım ücretsiz kimse kimseye şu vermiyor kaldıki cocuk bakmak kolaymı :) bizim cok sukur gelirimiz iyi ek uğraş olsun diye istiyor esım aklımıza da bu geldi. Başka işlerde düşündük bu tutulur dedik
+1 oy
(502 puan) tarafından
Fikir çok güzel ama tanidikl ise girince iyiyken kötü oluyosun iyi düşünün canım. Ben olsam imkanım varsa kendim açar, yanımda çalıştırdım ortak girmezdim 
(4,698 puan) tarafından
Yani ortak mecbur olacak cnm ısın çoğunu yürütecek anlayan kişiler onlar çevreden taninmislar
+1 oy
(2,929 puan) tarafından

Carsiya da ceker atarim bir ara 

image

image

image

image

(4,698 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim ❤️

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,734 göst.