+1 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Hanımlar merhaba zaman zaman bazı postlar görüyorum ve bazen bu erkektir yorumları okuyorum. Haklılık payları var. Var da nasıl gelirler buraya onu merak ettim. Bu site bebek bakım uygulamasının bir sayfası değill mi? Ben bebek bakım uygulamasının konu dışı sohbet menüsünden gelıyorum herkes öyle değil mi? İnternetten direkt bu siteye erişilebilıyor mu da bazı kişiler için erkek şüphesi oluşuyor 

8 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından
Hayır internette uygulamayı indirmeden direkt anneler sohbet linki var. Googleye sohbet yazsaar bile bu site çıkıyor maalesef. Ordan buluyorlar. 
-Reklam-
0 oy
(5,497 puan) tarafından
Ben Google üzerinden giriyorum uygulama olmadan ordanda kullanmak mümkün herhangi sorulan soruyla alakalı Google ye bisey sorsalar sayfa zaten çıkıyor 
(73 puan) tarafından
Halıyle özel konuları da görüp okuyorlar ve sızıyorlar neyse dikkat etmek gerek. En özel anları da anlatmicak insan. Bi defa post açmıştım pişman oldum şimdi
0 oy
(2,077 puan) tarafından
Bence kolay kolay bi erkeğin buraya girecegini sanmiyorum 

Dusunsenize o kadar farklı uygulamalar varken hamilelik sitesine kadar düştüler mi 

Sonuçta önce hamilelik uygulamasi kuruluyor ardına sohbet bölümüne giriliyor, yani bunu bi erkeğin yapması için baya uyanik açık gözlü ne biliyim ince düşünmesi hatta profesyonel olması gerekiyor 
(73 puan) tarafından
Evet ama Google'dan direkt erişim varmış öyle diyorlar
(2,077 puan) tarafından
Onu bilmiyorum şahsen benim eşim öyle biri olsa bile bu kadar dusecegini sanmam
Giren erkekleri de anlamış değil kot kafalılar resmen ...... var bu sitede
0 oy
(703 puan) tarafından

Ne sanki üye olurken görüntülü arayıp erkek misiniz diye mi soruluyor sanki :D Telefon kullanmayı bilen çocuk bile üye olabilir 

(73 puan) tarafından
Çocuğun üye olabilmesi için bu sitenin varlığından halihazırda haberdar olması lazım ki şu sitede bi hesap açayım desin. Ben anne olmadan evvel bu platformların varlıgından haberdar değildim regl takıp uygulamasından hamilelik uygulamasına, ordan bebek uygulamasına geçtim. Buraya da bebek uygulamasından geldim.
(607 puan) tarafından
Girişte bodyguardimiz olsa böyle olmazdı .d
(703 puan) tarafından
Canım herhangi bir kişi erkek olsun olmasın Google'a merakından gebelikte cinsellik yazsın direkt burası çıkıyor. Maalesef hamile fantezisi olan erkekler bile var. Çok zor olmamalı yani erkeklerin buraya giriş yapması.
0 oy
(8,247 puan) tarafından
Gogleden ulaşılıyo
0 oy
(1,525 puan) tarafından
Uygulamayı yüklemeden direkt Google üzerinden de ulaşılabilir yani ulaşılması zor bir site değil. Ben de öyle giriyorum telefonu değiştirdim hamile değilim ama Google üzerinden giriyorum başka hesabım vardı kızıma hamileyken giremedim ona yeni açtım googledan
0 oy
(9,658 puan) tarafından
girerken tc kimlik istemiyor sonuçta isteyen herkes kullanır
(73 puan) tarafından
İsteyen herkes kullanamaz. Bu sitenın bi misyonu var. Kadınların soru sorup cevap aldığı, dertleştiği kimseye anlatamadıklarını burda tanınmayan bir mecrada anlattığı bir platform. Bir nevi İnstagram Facebook değil
(9,658 puan) tarafından
nasıl engel olacaksın? isteyen girer, giriyor da zaten:)
(73 puan) tarafından
Verilen cevaplardan zaten sapıkların da burada olma ihtımalını gösteriyor. Sanki siteyi amacı dışında kullanılmasını normal buluyorsunuz. yorumunuz o algıyı oluşturdu. Şimdi de isteyen girer diyorsunuz isteyen girerdeki kastınız sadece hanımlar mı emin değilim. Umarım anlatabildim anlatamadıysam da her neyse boşverelim
(9,658 puan) tarafından
yani bazı şeyleri anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz gerçekten. bir şeyi doğru bulmak ayrı gerçekier ayrı. yaşan söylemenin yanlış olduğunu herkes bilir ama çoğunluk yalan söyler.
sapık her yerde sapık. 2.el uygulamalarında herkes kıyafet satıyor ama bazı sapıklar özellikle alınıyor. kullanılmış çorap ve iç çamaşırı alıyor. sen bilmeden satıyorsun. buna engel olamıyorsun. buraya da erkekler üye oluyor ve büyük ihtimalle hepsi sapık, kendilerinde tatmin olma yollarını arıyorlar. engel olamazsın buna. zaten uygunsuz bir davranışı olanları üyelikten atıyorlar ama gelir tekrar üyelik açar. bu yüzden evet herkes kullanabilir
0 oy
(3,814 puan) tarafından

Gebelik soru cevap kisminida görüyorlar mi acaba . Orda çok acayip şeyler var ;) kanlı iç çamaşırını atanı da gördüm iğrendim gecenlerde

(73 puan) tarafından
Ben bakmıyordum kullandıgım zamanlarda. Kimsenin vajinal kanını görmek istemem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
26 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (3,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
0 oy
0 cevap 53 göst.
21 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cikolataaa (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.

398,154 soru

11,906,931 cevap

36,036 kullanıcı

...