0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz 4 ay 10 günlük kızım asla uyutamıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(12,812 puan) tarafından
Atak haftası olduğu için direniyor olabilir 
(12,812 puan) tarafından
Ancak oturuyor canım bizde de ayniydi
(174 puan) tarafından
Anladım canım inşallah en kısa zamanda düzelir ikinci bebegim oğlum uyurdu hiç atak zamanı bilmedik
(12,812 puan) tarafından
Her bebek bir olmuyor kuzum ben ilkinde çektim 28 aylık yeni yeni hafifliyorum   :)
(174 puan) tarafından
Aynen canım inşallah en kısa zamanda düzene girer oglumun yüzüne bakmaya fırsat bulamıyordum kuzum kzıım asla fırsat vermiyordu yemek falan imkanı yok yiyemiyordum
(12,812 puan) tarafından
Cok iyi anlıyorum canım maalesef öyle oluyor kolik ve gazlı bebekler bende afedersin Wc ye gidemezdim dikişler aksama kadar piserdi
-Reklam-
0 oy
(10,112 puan) tarafından
4.ayda uyku gerilemesi oluyor. biraz sabretmen gerek 
(174 puan) tarafından
Ah bacım dogdu 9. Gün gaz başladı yediğime içtigimede dikkat ettim ama kolik bebekti aglaması hiç bitmedi uyku asla yoktu ama ayakta sallayınca uyuyabiliyordu bi ayakta 10 dakikada olsa şimdi asla yok ikinci bebeğim oglumda böyle şeyler görmedim uyurdu sürekli çöküşlerdeyim inşallah en kısa zamanda herşey düzene girer
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Bizimkisi 40 günlük yeni uyku yok büyüdükçe uykuları daha azalıyor değil mi ?
0 oy
(757 puan) tarafından
Tamda uyku gerilemesi olduğu dönem. Ben en baştan beri karanlık sessiz ortsm kuralımi bozmadım. Bu aralar biraz direniyor ama altı temiz karnı tok karanlık sessiz ortamda kucağıma alırım asla sallamam. Pis pis yaparım ince ses tonunda ninni söylerim başını oksarim alnını öpücüklerim nefesimi duyar yani uykuya geçene kadar bunları tekrar ederim uyuyunca beşiğine koyarım. Akşam 8-9 arası uykuya geçer gece 3-4 gibi uyanır meme veririm yine karanlık sessiz ortamda. Emmesi biter uykuya dalmış olur zaten. Sabah 6-7 bazen 8de uyanır 
(174 puan) tarafından
Bebegim kolik asla karanlık ortam kucak dinlemiyor neler yapıyorum neler mecbur sallıyorum ama yinede uyumuyor uyumayıncadq sürekli mız mı aglıyor
0 oy
(3,722 puan) tarafından
Benim ki 2.5 aylık bende uyutamiyorum 
0 oy
(1,835 puan) tarafından
17 aylık hala uyumuyor benim oğlum gece  saat başı kalkar emmeyi bırakınca düzene girecek diye düşünüyorum bende

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Melikeee00 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
0 oy
14 cevap 342 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

399,824 soru

11,959,425 cevap

36,127 kullanıcı

...