0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (138 puan) tarafından
Bu sene ne yapıyorsunuz benim iki aya doğumum var evden ayrı kalmasın kardeşine alışsın diye Bi yere yazdırmadım kreşe vs  iki çocukla ne yapıcam yapabilir miyim bilmiyorumda araları da 4 yaş ikiside küçük 

17 Cevaplar

+1 oy
(12,047 puan) tarafından
Yarım dönem kreş şubatta doğum var yarım dönemde evde bizle :)
(12,047 puan) tarafından
Ben çalışıyorum da canım mecburi gidecek 2 yaşından beri kreşte. Yoksa kalsın evde takılın :) hem kardeş olunca bence bir süre o da evde durmalı gibi gelir bana hep kıskançlık olmaması adına
(138 puan) tarafından
Bende o düşünce ile yazdırmadım inşallah huni takıp gezmeyiz :)))
(12,047 puan) tarafından
Yok kız rahat ol germe kendini güzel olacak her şey❤️
(7,492 puan) tarafından
Bence düzenini bozmayın çocuk talep ediyorsa bebek doğunca da gitsin her şey yolundaymis gibi . Şimdi bebek geldi bende evdeyim o nereye ben oraya gibi bir düşünce de oluşabilir . Rutini o olacağı için giderken beni evden postaladilar gibi düşünmez ama Ekim'de dogum yapacak arkadaş için aynı şeyi diyemem geçen sene bende o sebeple veremedim.
(12,047 puan) tarafından
Anneannesi de gelecek canım asla gitmek istemez anneme bayılıyor çünkü. Haftada bir gün gidecek sadece oyun grubu mantığı
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından
Bende aynıyım canım bir buçuk ay sonra ikinci gelecek ona alışsın diye bende bir yere yazdirmadim nasıl olacak bilmiyorum 
(138 puan) tarafından
Ama nasıl yapıcaksak şuan bile çok sıkılıyor evde
(138 puan) tarafından
Beni baya bunaltıyor
(80 puan) tarafından
Benimkide aynı valla bacım nasıl olacak hava sıcak olsa dışarda oynar ama tam kar yagdigi zamana olacak doğum nasıl olacak bilmiyorum
0 oy
(11,383 puan) tarafından
Benimkide agustos dogumlu tam 4 oldu. Gecen senede krese gitti. Bu senede devlete yazdirdim. Kardesi 19 aylik. O okula bende az dinlenmeye :) 1 5 zaten 4 saat. Okulda hemen onumde
(138 puan) tarafından
Benim kide haziran sonu 4 e girdi tam okula başlıcak alışcakken ekim sonu doğum olucak gidemicek okula o yüzden yazdırmadım
(11,383 puan) tarafından
Kimse yokmu goturup getirecek yada bebegi 2 dakka birakacak. Ben gecen sene kizimi karsi komsuma biraktim yarim saat sabah yarim saat aksam valla birakip almaya saolsun bakti
0 oy
(5,332 puan) tarafından
2020 Haziran vermedim valla kreşe bu sene. Kardeşi olacak Kasım'da o yüzden ilgilenemem diye.
(138 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm kardeşine alışsın diye bakalım iki çocukla bu kış nasıl geçicek
(5,332 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah. Senin iki benim 5 olacak. Gerçi biri üniversitesiye gidecek ozaman 2 okula giden bide 4 yaşındaki artık halay çekeriz evde;))
0 oy
(5,029 puan) tarafından
Bizimde doğuma 3,5 ay var bende bu sene yazdırmadım kışa doğru gidip gelmek zor olur diye 
0 oy
(193 puan) tarafından
Bende göndermiyorum seneye gidicek inşallah  2020 Mart doğumlu 
0 oy
(307 puan) tarafından
2020 Nisan doğumlu kardeşi 3 aylik 4 6 yas kuran kursuna yazidrdim 
0 oy
(7,611 puan) tarafından
Yancıazımda  oğluşum ayır arman seneye inşallah
0 oy
(3,268 puan) tarafından
Sübyan kursuna veriyorum cok heycanlı tek sıkılıyodu evde bu yil yaşı tuttuda verebildim 

4 aylikta kardeşimiz var
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Bence bir sorun olmaz ya bnm oğlan Eylül'de 4 yaşında olacak inşallah 2 kardeşi var biri 2 yaşında biri 5 aylikpek sorun olmaz büyük oğlum e küçüğünü çok seviyor ama arkasaindan dogani kolluyor fakat onu da arada kıskanıyor 
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Masallah herkes hamıle :) benim bı kızım var 10 yasında oglum 2020 Aralık doğumlu. Kreşe fln vermedim. Hamıle değilim 3. Düşünüyorum ama sadece düşünüyorum :) aralari da cok açılsın istemiyorum. Nasıp artik. 
0 oy
(13,886 puan) tarafından

2020 kızım 2022 oğlum :)

Kızımı gönderiyorum anaokuluna 

Kızımın sınıfımda çocuğun annesi geçen güm doğum yaptı çocuk okula gitsin en azından bebekle vakit geçiririm dedi oda özler kardeşini diye düşünmüş :)

0 oy
(1,166 puan) tarafından
Mantıklı olanı yapmissin cnm kardeşine alışsın bencede ama günde 4 saat aslında senin içinde rahatta olabilir arda kaldım benimde 2020 mart 5 doğumlu 4.5 yaşında birde 3 yaşında var bu sene vermeyeceğim seneye
0 oy
(774 puan) tarafından
2020 temmuz doğumlu oğlum ikinci çocuğumda Haziran doğumlu oğlum 4 yas2 aylık diğeri de 3 aylık evde olacak kreşe yollamyrm ama kardeşlerine alisamyrlar dışarıyı isytrlar imkanin varsa kreşe yolla
0 oy
(186 puan) tarafından
2020 Nisan doğumlu kızım 4-6 yaş dini kreşe yazdirdik biz evde çok sıkılıyor kardeşi var bide 1 yaşında yazında gitti kreşe ben eve yakın diye yürüyerek getirdim götürdüm şimdi biraz uzak yeni taşınacağımiz yerde bir kreşe yazdirdik farklı ortam yaşayıp zorlanmasin dedik babası ise giderken götürecek 1 ay kadar daha sonra zaten evi de taşıyacaz ordan da yine ben 1 yaşındaki oglumu bebek arabasına koyup götürüp getircem 
0 oy
(17,583 puan) tarafından
4 yaş artık.kucuk değil. Gitse iyi olur. Oğlum gidecek. Yarın. Başlıyor inşallah 
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Ohoo oda biseymi benim 2020 2022 ve 2024 çocuklarım var zor ama sadece alışma süreci var sonrası herşeyi onlara göre ayarliyosun ve alisiyosun bı bakmışsın büyümüş 
(138 puan) tarafından
Maşallah vaka senin vucüt iyi dayanmış normalde doğum yaptıktan sonra iki sene Hamile kalmak tehlikeli diyorlar ilerde acısı çıkıyor muş doktorlar diyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 348 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
12 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Dilekk (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.