+1 oy
1,051 göst.
önce Diğer kategorisinde (9,168 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi

anne dahil 21 kişi göz altına alınmış. 

narinin ablası seneler önce merdivenden düşerek hayatını kaybetmiş 

göz altı esnasında bir kadın:"gidip yalan konuşun haa" diye birine sesleniyor, bir kadın ittiriyor bir adam da kadına yumruk atıyor.

valilik ve jandarma, narinin görmemesi gereken bir şeyi gördüğü için öldürüldüğünü düşünüyor. 

ağız dolusu küfürler edip, bağırasım var.

ön otopsi sonucuna göre 15 gündür suyun içinde
boynunda boğulma izleri var
ayağı kırık... 

24 Cevaplar

+1 oy
önce (3,943 puan) tarafından
Ben görmemesi gereken bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bana kalırsa daha öncesine dayanan kıza dair işlenmiş bir şeyler var. İnfial çıkmaması için görmemesi gereken bir şey gördü dendiğini düşünüyorum. Aile (Allah kahretsin onları) başından beri biliyordu herşeyi ama tüm köy sustu. Vicdanlarına tüküreyim. Leyla, İkranur, Rabia Naz, Müslüme, Narin… Sırada kim var acaba? 
önce (779 puan) tarafından
Ola bilir insanın aklına hep en kötüsü geliyor malesefki kim bilir bu şekil bilmedgmiz ne olaylar kapandı
önce (62 puan) tarafından
Sırada 2 yaşındaki sıla bebek oldu Allah kahretsin kıyamet kopsun artık nasıl bir vicdan Allah belalarını versin gün yüzü görmesinler cehennemde yansinlar
Piskolijim alt üst oldu 3 aylık bebeğim emziryom sanki kızım bende korkuyor her dikunduhumda kötü his ediyom eşim diyor piskolijim zayıf senin diyir sen öyle diyince bende kızma sokunca altni degistirnce kötü his ediyom acba artk degistrmesemi altını kendi evladimiza korkarak bakıyoruz nasıl yapacağımızı sasiryoruz kayın pederim evdeydi 2 gün ilk tirun nasil seviyor bugün her mutfga gitgimde aklıma kötü şeyler geliyordu ilk vebegimiz 8lk tirun dede amca çok seviyor kaynım sürekli onu girmek istyir her aradginda kızı kafasnı gösteriyorum piskolojim bozulmus  resmen benim gibi olan var kesin eşim kızıyor izleme sen böyle şeyelri piskolojim zayıf çocuk emziryordum:(:(ilk bebeğim sevinemiyorum her an kötü seyelr duycam sürekli sanki
önce (62 puan) tarafından
Sen emziriyosun üzülme.kafana da takma öyleleri Allah bin belasını versin  benim kız evladım yok bir oğlum var inanki oğlumu ben olmadan babasına bile vermem benim de psikolojim çok çok bozulmuş 2. Bebeği asla düşünemiyorum Allah ıslah etsin Allah'm Sen görüyorsun
Amin cnm öyle VAllh eşimde kizyor emziryorsun diyor o üvey baba piskoliji bozuk bir anne vardır ben bir bababyim o bizm evladimiz akilna kötü seyelr getirme rabbim onların da ahını birakamsin her iki çocuğunda narin meslesi resmen ülke meslesi oldu ya:(
-Reklam-
+1 oy
önce (181 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Benim en sinir olduğum konu annesini ilk başta gordugumde o kdr üzülmüştüm ki Allah kimsenin başına evlat acısı vermesin o kdr feyat figan ediyordu sonradan duyduklarımdan ise kizinin katili asıl kendisiymis megersem Allah ıslah etsin böyle kisileri hicbirsey saklı kalmıyor Allah'ın adeleti işte 
önce (9,168 puan) tarafından
bin beter olsunlar
önce (34 puan) tarafından
Bemim anlamadigim madem herkes biliyor ve sakliyordu peki nie kayip.basvuru yaptilar neden ilan verdiler aklim almiyor yaa
önce (408 puan) tarafından
Nasıl kızının katili kendisiymiş niye öyle dediniz tam bilmediğim için soruyorum
içlerinden biri belki dayanamadı ondan şikayet etti.
belli değil canım kimin olduğu ama annenin de olayı bilip sakladığını düşünüyorlar
İnan bugün aklıma o geldi ağlarken acba aile işin içinde neden kayıp ilanı verir yada hani demesinler vurdum duymazlar köylüler eş dost ona nazardan vermiş ola bilirler ilanı aklım almıyor inan
Canım annesinin amcasiyla ilişkisi varmış amcası öldürdü diyorlar ondan annesi katili diyorum
İşte anne bile bile evladni ölüme sürüklemiş bende böyle duydum eşimde dün diyor annede bı b..k yoksa neden yok etsinler çocuğu ama yemin nasıl Tv'de İlk gördüm kadına isnmadim samimi gelmedi bı kaç yil  oldu yine Kars da bı kızda öldü öyle o annenin feryadı samiyeti cenzdeki halı içim parcalnmisti
önce (5,675 puan) tarafından
Evet o karstaki Sedanur annesi ağlamaktan sesi düşmüştü biz gözümüzle görmediğimiz.icin bilemiyoruz ama.kadin dyordu eşarbı bırakmış kapıya biz kızımızı görmedik dye çuvalda elifbasi yazması terliği çantası çıkmış.o nasıl oliyor amca ıslak mendil almış üç paket mesajlarını silmiş bide
0 oy
önce (3,131 puan) tarafından
Sebep ne olursa olsun ona kıyanların Allah belasını versin o cennete gitti ama eminim öbür dünya şefatçi bile olmasın anasından şüpheliydim ama babasını bilemiyorum o da sanki kızına kardeşlerini tercih ediyor gibiydi 
böyle iğrenç detaylar çıkacak dava sonucunda
0 oy
önce (518 puan) tarafından
Ewet ablası 9 yaşında ölmus sessiz sedasız gömmüşler şuan yaşasaydı 15 yaşında olacakmış . Engelliymis  
önce (37 puan) tarafından
Neden ölmüş
merdivenden düşmüş... acaba düştü mü gerçekten
önce (1,646 puan) tarafından
O haber yalan diyorlar neye inanacağımızı da şaşırdık
iddianaöe hazırlansın belli olur.
0 oy
önce (57 puan) tarafından
İnanmıyorum annede mi göz altına alında diye Bir şey bulamıyorum çok iğrenç bir cagdayiz rabbim sonumuzu hayır etsin inşallah:((((((
evet anne de göz altında herkesin sakladığını düşünüyorlwr
önce (57 puan) tarafından
Aaa yeni haberlere baktım tüm aile göz altına alınmış baba da çok iğrenç bir cagdayiz
0 oy
önce (179 puan) tarafından
Bide birisi anneye yalandan ağlıyor dediğim için bana kizmisti burda bı bokk yediler çocuğun başını yaktilar Allah kahru perişan eylesin inşallah onları 
hepsi her haltı biliyor. ya anne de bir b. oklar yedi ya da susturuyorlqr kadını orasını bilemem. ama annenin de gerçeği bildiğine eminim
Bende sabah söylemiştim hata anneyi Tv'de görürken çok soğuk kanlı geldi bana ha dedim başta çok agalmis sizlamiş artk kesildi sesi ama hiç samimi gelemedi eşimde dün dedi arkadaşlar falan konuşmuş yani kız annesiyle amacsni görmüş hani dedile ammcanin telfon görüşmeleri waspp silmişya
0 oy
önce (2,813 puan) tarafından
Kızıma baktıkça ciğerim yanıyor. Kızım tuvaletini yaparken bile baba bakma diyor. Aklıma geliyor insanların zarar verebileceği. Kafam patlamak üzere sabah haberleri izlediğimden beri. 
değil mi insan kendi çocuğu gülünce garip hissediyor, bir çocuk o zulme şahit oldu diye. cam fanusa koyasım geliyor bebeğimi
Off hiç sorma 3 aylık bebeğim var eşim çok ilgili birlikde duş aldiriz bazen eşim altni değiştir bana diyor daynamiyorum o benim yavrum nasıl bakmam kızma ama oda bazen diyor artk yapmasmi ya insan evdanina dokunmaya ilgilenmeye  çekiniyor doğumdan önce demiştim eşime 1 yaşına gelince artk sen degismesin falan eşim diyor ya aklıma kötü seyelr sokma o benim yavrum insan korkarak Evladni sevemiyor kaç gündür kızma bakkiyorum allhim diyorum kime guvncem insan evladni ,da güvenip dedeye amcya emanet edemiycekmi bu kizn olayında anne varsa eğer ay o yavruya olan oldu
0 oy
önce (1,096 puan) tarafından
Anne baba ve iki abisi alındı akrabalar dışında yeni gördüm 
0 oy
önce (17,254 puan) tarafından
Evet o sahneyi az önce ben de gördüm. Herkes biseyler sakliyo. Çok ilginc. Neler neler oluyor Yarabbi 
ailesinin güçlü bir aile olduğu, diğer köylülerin de bu yüzden konuşamadığını söylüyorlar. bin beter olurlar inşallah
önce (17,254 puan) tarafından
Kimin parmağı varsa beter olsunlar
0 oy
önce (7,130 puan) tarafından
Kadın kameramana diyor gidin yalan konuşun diye 
o yüzden mi yanındaki adamdan yumruk yiyor
önce (7,130 puan) tarafından
Kadının konuşması özellikle doğu bölgelerinde ayıp sayıldığı için susturmak amaçlı vurmuştur. Kadına kıymet veren mi var
Hangi kadin
önce (5,675 puan) tarafından
YouTube de varmı yalan konuşun demiş ya hiç gormedim
0 oy
önce (272 puan) tarafından
2 kiz çocuğun ölüp erkeklerin sağ kalması istismar diye bağırıyor resmen. 
Yurume engelli birinin merdivende ne işi var demi ?
Kendi de bir anne ondan önce bir kadın olacak sözde
Kimden bahsediyorsun?
Narininn annesinden bahsediyorum canım kimden bahsedicem başka
Yaratık o mahkul bir damla yaş görmedim gözünde
0 oy
önce (1,007 puan) tarafından
Yeminle Bn ilk günden anneyi samimi bulmadım hepsinin parmağı var işin içinde hepsi biliyordu koy 8 defa arandı  neden dağa önce bulunmadı da smdi bulundu cansız bedeni deforme olsun dye derenin yanına bırakmışlar  hiç Bi iz kalmasın dye
Üstünü de örtmüşler farkedilmesin diye. buram buram canilik her detayı. Allahım korusun evlatlarımızı
0 oy
önce (70 puan) tarafından
AKP Diyarbakır millet vekili o aile ile dostmus akrabaymis o yüzden çoğu şeyi saklıyorlar daha çok yeni çıktı bu konuda narin birsey gormedi ama narinin başına bi iş geldiği ortada annesi ahirdan ses geliyordu Enes Enes diye bağırdım dedi ve o sırada Enes ve amca oğlu oradaymış bu olay narinin kayıp olduğu vakitmis sonrası işte amcanın arabada salya idrar dna narine ait çıkmış boğulan kişinin vucud gevsiyor kısacası narinjn başına bi iş getirip milleti susturuyorlar olayida annenin namusuna atıp konuyu kapatmak o köy o aileninmjs o köydeki insanlarda o ailenin çalışanı aile hem aşiret hemde sırtı güvenli Rabbım evlatlarımızı korusun bu kirli dünyadan bir kez daha 2.cocuk getirmeme karari verdim korkuyorum haberi gördüğümden beri kızıma baktıkça yüreğim yaniyo içim yaniyo boğuluyorum bu nasıl dünya bu nasıl insanlar allahim ciğerimiz yanıyor dayanacak gücümüz kalmadı birsey gelsin artık ne çocuklara ne sokak hayvanlarına dokunmasinlar lütfen 
Aile kendisi yapiyo ztn böylelikle milleti susturuyorlar
İşte şimdi aile içindeyse köylü yada başkası ne yapa bilir ama.susmamalri gerek bilen kisiler
Konuşsalae ne kendileru ne aileleri sağ kalır o yüzden hepsini korkutmuslar o köydeki herkes o ailenin çalışanı ve bu ailenin AKP diyabakirmilletvekili dostu akrabası ve amcada hudaparda baskanmis galiba arkalari çok güçlü malesef ki keşke konuşsalar anlatsalar:(
önce (1,604 puan) tarafından
O amcayı ve içeri alınanları cezaevindekin inşallah güzel bi hoşgeldin partisi ile karşılar. Haysiyetsiz
önce (2,845 puan) tarafından
Ya ben smdi okudum da amcası oğlu dediğiniz acaba bu öldüren amcasının oğlu mu acaba abisi ve acmcasi oğlu kıza birşey yaptı taciz falan amcasıda kızı alıp götürüp ortadan mi yok etti kimse duymasın diye ne blm ya RABBİM biliyor COK ZOR biz bile düşünmesi kotuyken bu kadr acı veriyorken o minik yaşadı etti bu tahmin ettiklerinizi belki
0 oy
önce (739 puan) tarafından
Yazık oldu bir  meleğe  daha malesef coğrafya hep kız çocuklarının kaderi oluyor.. Kimse kusura bakmasın aynı tür olaylar çoğunlukla  aynı sehirlerde oluyor en çok namustan dinden bahseden şehirlerde namus için töre için cinayetler işlenen sehirlerde ! Böylesi çarpik aile ilişkilerine yazıklar olsun
bir söz var Anadolu un cehaletini çok küçümsüyorsunuz diye. bunlar bizim bildiğimiz hikayeler. kimbilir daha neler var. susan kaç insan var.
önce (739 puan) tarafından
Çok var çok ortaya çıkarılmayan kim bilir daha neler var .İnsanliktan utanıyorum artık
0 oy
önce (7,433 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
Annesi celişkili ifade vermiştir ANNE diyorum ama inan bir anne evlad-ı ateşe düşşe atlar alır  bu anne değil sezaryandan  Yarım saat sonra  aslında odaya geçer geçme z kalmış tım ayaklarım uyuşuk şekilde hemşire kızdı   ystmalısın dedi   oğlumu görebilmek için   dikiş ameliyat umrumda değil dı   küvezde olduğu için
annelik bu değil. 3 gün yattım brn doğumda bebeğimi başka hastaneye götürdüler. doktor taburcusun diyene kadar tek başıma kalkamıyordum. taburcusun dedi zıplaya zıplaya işlemlerimi hallettim de koşa koşa bebeğimin yanına gittim. Allahım göstermesin de kendi anam babam olsa tek kalemde silerim
önce (7,433 puan) tarafından
Aynen öle
0 oy
önce (195 puan) tarafından
O sahneyi nerde izledin
her yerd paylaşıyorlar canım en son onedio paylaştı
0 oy
önce (1,618 puan) tarafından
Ağız bozukluğunu sevmeyen ben,içimden küfürler haykırıyor 
0 oy
Bu şimdiki olaydaki biri demiş yalan konusun
0 oy
önce (1,770 puan) tarafından
Eğer 15 gün ise suyun içine bırakıldıysa amcası kaybolduktan 3-4 gün snr goz altına alındı ztn o bırakmıştır kesin
büyük ihtimal amca zaten de inşallah bilen duyan gören ve susan herkes ceza alıd
0 oy
önce (13,137 puan) tarafından
Elinde Kur'anı Kerim'i ile çuvala konumuş ve bıçakla öldürülmüş ne kadar üzücü hiç aklımdan çıkmıyor
kuran kursuna gidiyormuş zaten...

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,187 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (291 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 285 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,248 puan) tarafından soruldu