0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,541 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar keçi boynuzu pekmezi bilirsiniz belki amacını,ama şöyle benim hiç enerjim yok hep halsizim bu pekmezi her gün 1 kaşık alsam enerjim olur mu , hiç bir iş yapamıyorum.Baska bir çözüm var mı aklıma bu geldi :D

8 Cevaplar

+1 oy
(209 puan) tarafından
neymiş keçi boynuzu pekmezinin amacı? düzenli tüketildiğinde iştah açar. limonla tüketildiğinde ya da tereyağında az bir miktar kavrulduğunda boğaz ağrısı, öksürüğe iyi gelir. bunlardan başka bir şey bilmiyorum. 
(1,541 puan) tarafından
Normalde eczanelerde satılan cinsel gücü arttırmak için kullanıyorlar:D iştah açıyorsa ne güzel kilo da almak istiyorum zaten.
(209 puan) tarafından
cinsel gücü arttırmak için kullanıldığını duymadım hiç. keçiboynuzunun kendisi deseniz anlarım ama pekmezinin işe yarayacağını sanmıyorum.
-Reklam-
+1 oy
(1,447 puan) tarafından

Tek bildiğim ve daha doğrusu aklıma gelen ilk amacı kan yapması :D enerji vereceğini sanmıyorum sen Dilan Polat a sor ne ENERCİİİ verir diye :woot:

(1,541 puan) tarafından
Tm sorarım canım numarası varsa atabilir misin:D
(1,447 puan) tarafından
0555 555 55 55 ☺️☺️☺️
+1 oy
(1,131 puan) tarafından
Amacı neymiş merak ettim.. ben bebeğime her gün verdim 
(1,541 puan) tarafından
Kız cinsel performans için kullanıyorlar eczanede satılıyor, küçükken annem de verirdi bize ikisi farklı mı içeriği bilmiyorum maksat enerji versin gün boyu çok halsizim hiçbir şey yapamıyorum temizlik falan.
+1 oy
(2,663 puan) tarafından
5bucuk yasindaki ogljma gunluk 2 tatli kasigi veriyorum kan yapmasi icin
(1,541 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(10,115 puan) tarafından
keçi boynuzu özü kullanıyorum ben. enerji verir mi verir şöyle çocuk sahibi olmak isteyen erkeklerin yemesini önerirler hem enerji verir hem de sperm kalitesini artırır 
(1,541 puan) tarafından
Cinsel gücü artırıyor onu biliyorum ama bence farklı içerikleri olan var,enerji versin istiyorum gün boyu temizlik hiçbir şey yapamıyorum çok halsizlik yorgunluk var bende:(
(10,115 puan) tarafından
kan değerlerine baktır canım.
+1 oy
(900 puan) tarafından
Benim önceleri b12im düşüktü enerjim de ondan yok sanıyordum sonra zamanla b12im normale gelmiş ben hala diyorum ki kansızlık var ondan heralde alakası bile yokmuş tamamen psikolojik ve tembellikten başka bişey değil hala da öyleyim maalesef 
(1,541 puan) tarafından
Annemde tembellikten diyor,kan değerlerime bir ara baktım B12 eksikti ilaç kullandım,ondan sonra tekrar gittim doktor değerlerin süper demişti:D
+1 oy
(2,223 puan) tarafından
2 kaşık iç canım hatta üstüne limon sıkabilirsin
(1,541 puan) tarafından
Tm canım teşekkür ederim
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Yok mu yiyen bundan

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 200 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 261 göst.
0 oy
2 cevap 152 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluu annee (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (504 puan) tarafından soruldu

399,856 soru

11,960,346 cevap

36,128 kullanıcı

...