0 oy
533 göst.
önce Diğer kategorisinde (915 puan) tarafından

Veya ne kadar eder kızlar bebeğim küçük olduğu için süremiyor ve yer kaplıyor bunu satıp kullanacağı bir şey istiyorum 

image

17 Cevaplar

+2 oy
önce (14,478 puan) tarafından
Bence satma.

Bebeğin büyüyünce kullansın o buyuyene kadar fiyatlar ucar
önce (915 puan) tarafından
Evim 2+1 ya İnan fazla geliyor evde bana :D
önce (14,478 puan) tarafından
Çok hak veriyorum ama fiyatlar fırlar :/
-Reklam-
0 oy
önce (368 puan) tarafından
Kaça saticaksin cnm
Bilmiyorum canım fiyat biçemedim
0 oy
önce (988 puan) tarafından
Letgo ya falan da atabilirsin yakınındakiler gelip alır en azından 
Oraya koyayim en iyisi
0 oy
önce (2,068 puan) tarafından
Cnm kaç yas icin uygun ve kaca düşünüyorsun fiyti
Valla kızım şuan 20 aylık ama ona büyük geliyor bu sanırım 3-5-7 gibi bilemedim ki tam
0 oy
önce (2,054 puan) tarafından
Büyüyünce kullanır yatak odasında bir köşeye kat bence alan kişinin de gönlü kırılabilir.  1000 liradan aşagı verirsen çok zararlı olursun 1000 liraya da alan olmaz
Gardrop üstüne koymuştum aslında da Bugün kızım scooter falan görünce bisiklet bisiklet diye sayıklayınca tekrar görsün diye çıkardım ama boyundan büyük :D böyle de tozlanıyor ediyor daral geliyor bana
önce (49,666 puan) tarafından
Allah Allah iki sene sonra da bisiklet almak isteyeceksin
önce (2,054 puan) tarafından
Bir çöp posetine sar bir güzelde bantla kaldır canım kac yasında kızın
0 oy
önce (1,288 puan) tarafından
Canım bodrum yokmu koysan oraya ya da yangın merdiveninin oraya
Var canım aslında da çalınır burada da koli koysam onu bile alıyorlar
0 oy
önce (1,327 puan) tarafından
Kızıma babası oğluma amcası almıstı ıkı sene önce daha bu sene bindiler odada bir kösede durdular şimdiki fıyatı trendde 8 bin bız almıştık 1.500 senın yerinde olsam satmam hem o kadarda büyük degıl kızın 4 yaşına falan gelince sürer
Kiracıyız biz taşınma durumumuz oluyo ya arada kaynayıp gitsin tozlansın etsin istemedim işime yarasın istedim aslında ama fiyat konusunda da haklısın
Bende kiracıyım canım ama bisiklet çok büyük degıl benım büyük ve 2 taneydı ıyı kı saklamışım dedım tabiki zor oluyo misafir geldımı ordan oraya götürüyodum ama herşey ateş pahası bır aldığını dıger gün aynı fıyata alamıyosun ona göre dursun hıc bişe olmaz emın ol çokta yer kaplamz
Bide farklı bisiklet scooter modelleri çıkınca bunu ilerde ister mi istemez mi bilemedim ama çocuklarda görünce illa ki istiyorlar
Scooter ayrı canım alırsın onu bisikletler genellikle aynı bısıkleti binmeyi öğrenene kadar scooter kullandılar benim çocuklar
0 oy
önce (1,010 puan) tarafından
Satılır ama dolap gardrops falan artık böyle büyük ürünlerin kargosunu karşılamıyo
Ürünü onayladı aslında ama en mantıklısı letgo sanırım
0 oy
önce (49,666 puan) tarafından
bebegin buyuyecek dursun seneye kullanir
0 oy
önce (4,610 puan) tarafından
Kaç yaş sürebilir cnm 

Fiyat ne peki? 
0 oy
önce (499 puan) tarafından
Orijinal fiyatı 1700 ₺ sizde dolaba koyacaksaniz komisyon felan kesiyor ayrıca kargo ücreti vs çıkıyor en düşük 1300 felan yazabilirsiniz gibi geldi
0 oy
önce (20 puan) tarafından
Koltugu inmiyor mu kuzum satma inan 2 sene once 600 tl ye aldik simdi 2.2500 olmus bile sakla hicmi akraban yok bodrumuna balkonuna boryere koysa 

Cunku sen satarsin o zaman binesi gelir belki ilerde alacak durumun olmaz herseyi dusun
0 oy
önce (13,140 puan) tarafından
Önümüzdeki yaz mutlaka biner annene ya da kayınvalidene götürsen elbet koyulcak bi yer bulunur ama asla satma 
Yine boyu yetmez gibi canım ya seneye bence
0 oy
önce (1,650 puan) tarafından
Yani maddi durumun iyi demekki güzelim gıcır gıcır bisikleti satmak istediğine göre hani çocugun büyümüş olur artık kullanamıyor diye satarsın ama ruhun daralıyor diye satıyorsan benim aklıma direkt demekki maddi durumu iyi derim. Poşete sar sarmala dolabın üzerine koy Allaha mahafaza dara düşersin alacak durumun olmaz iyiki de satmamışım dersin. 
Ne alakası var maddi durumumun iyiliğiyle bende bunun yerine kullanacağı bir şey alayım yazdım zaten asgari ücretle geçinen insanlarıZ
önce (1,650 puan) tarafından
Şuan alsan nasıl kullanacakki kış geldi artık neredeyse. Çocuklar hızlı büyüyor valla yarın bir gün altın gibi gelir sana
0 oy
önce (348 puan) tarafından
Canm biz bunun kirmizisini oğluma aldık geçen şubat ayında 1550 TL ye.simdi bakıyorum 2500 e yaklaşmış fiyatı.benm oğlumda sürmüyor balkona koyduk  inşallah birgün ogrenecrk sürmeyi 4.5 yaşında.kullanmiyo diye goturup satarsan az büyüdüğünde snden bisiklet istediği zaman maddi olarak zorlanabilirsn
Bu kadar pahalı olacağını düşünmedim ya o:O
0 oy
önce (272 puan) tarafından
Evim 1+1 de olsa satmam ikinci el olmasa bile o fiyata gidecek.
0 oy
önce (14,953 puan) tarafından
Şimdi bin TL'ye zor satarsın bir iki sene sonra üçe beşe alırsın artık kullanamayacağı bir şeyi satmak mantıklı ama ilerde kullanabileceği bir şeyi satmak bilemedim yarın öbür gün parkta çocuklarda görecek özenecek :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 306 göst.
14 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 520 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 169 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 614 göst.