0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Yeni geldik tayin nedeniyle burda yaşayan birileri varmı :) arkadaş olabilcegim

4 Cevaplar

+1 oy
(2,933 puan) tarafından

Midyatta değilim ama çok geliriz oralara sirnak idil ilcesindeyim yarım saat sürüyor bize midyat güzel yer gezilecek yerleri var :)

(4,698 puan) tarafından
Biz onun karşısında oturuyorduk :) kız bizde aboneydik oraya kızımla giderdik. Bigun bebek arabasıyla gittim kızımla ben varız esım yok yanımda. Allahim parka birden drone geldi. Özel harekattan polisler indi parka parkın girişlerini tuttular. Ödüm koptu benımde bı bomba ihbarı fln var sandım. O zmn lar yeni düzeliyordu oralar.. Cok korktum arabayla eve bı gelişim var koştur kostur:D kızım şimdi 10 yasında o zmn 3 yasindaydi
(4,698 puan) tarafından
Fotoğraf atarsan çok sevinirim canm postuma at istersen burayı meşgul etmeyelim
(2,933 puan) tarafından
Yaa ayy allahim şimdi olsa ben korkudan olurum herhalde :) şimdi artık görsen bayağı değişti o konuda çok şükür  .ben 4 sene olacak burdayim hiç rastlamadım daha öyle şeylere memur şehri olmuş buralar

Ben ptt nin arkasında ki binalarda kalıyorum uzlar apart belki bilirsin

Maşallah Rabbım bağışlasın şimdi nerdesiniz peki
(2,933 puan) tarafından
Ben senin postlarindan bir tanesine eklerim
(4,698 puan) tarafından
Marastayım cnm tayinımızi buraya istedik buralıyız.ben dogma buyume İstanbulluyum
-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Öncelikle çok şanslısınız bizde 4 sene kaldık çok gezip görülecek yerleri var eski Mardin Nusaybin çok yakın hiç sıkılmazsin insanları hemen kaynasir kadınları çok eli açıktır Süryani çok fazla biz imam olmamıza rağmen nasıl güzel komsuluklar edindik bolca güzel anılarınız olsun inşallah 
(10 puan) tarafından
Oturduğum apartmanda kimse yok ya çok sıkılıyorum kimseyide tanımıyorum
(261 puan) tarafından
Mahalle olarak nerede sin
(10 puan) tarafından
Baglar
(261 puan) tarafından
Merkez cnm orası zaten yakındır sağ sol binadan hoşgeldin e gelirler
(4,698 puan) tarafından
Biz 3 yil idildeydik Midyata da gittik cok guzel oralar. Oradaki insanlık hiç bir yerde yok bizi çok sevdiler. Esımın okulunda Süryani öğrenci coktu cok iyilerdi. Ahh o günleride özlüyoruz. Beyaz suya gidin mutlaka orada olmayı çok isterdim
(261 puan) tarafından
Bizde çok mutlu ve hüzünle ayrıldık
(4,698 puan) tarafından
Evet ya bazen aklımıza geliyor. Komşumuz tandırda şu kuyu gibi varya ondan ekmek yapar bızede sicak sıcak verirdi tadı bı başka olurdu onun
(261 puan) tarafından
Dolma yapsa getirdiler tatlı yapsa getirdiler üç bina ötem bile o kadar sıcak kanlı bı okadar hoş görülü mesafeli güzel insanlar di
(4,698 puan) tarafından
Aynen cnm nasıl saygililardi insana. Keşke bıdaha gidebilsek
(261 puan) tarafından
Memur Ken zor artık gezmeye anca
(4,698 puan) tarafından
Evet canım yazdan yaza artik
0 oy
(363 puan) tarafından
Hoş geldin canm, Midyat deil ama yakında oturuyorum bn Mardin Nusaybin ilçesindeyim yolun düşerse beklerim biz misafir çok severiz;)))
(10 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(364 puan) tarafından
Dargeçitteyim yakınız 

İlgili bir soru bulunamadı

397,209 soru

11,880,243 cevap

35,993 kullanıcı

...