+2 oy
585 göst.
önce Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Erkekler evli ya da bekar açık giyinenlere bakıyorlar mı 

25 Cevaplar

+7 oy
önce (513 puan) tarafından
Kız ne bilek erkek miyiz :)) Ama bakan kapalıya bile öyle bir bakıyor ki, ahlâk ile ilgili bu. Ahlâksız olan açığa da kapalıya da bakar. Bunun cevabı budur. 
önce (49,657 puan) tarafından
canan iyi ki can değilsin ☺️☺️☺️
önce (536 puan) tarafından
@casperiye Ay benim bir erkek arkadaşım vardı üniversitede, gerçekten sadece arkadaşım bu arada :) özellikle çarşaflı kızların içine ne giydiğini merak ederdi. Beni kızdırmak için gelip gelip tahminlerde bulunurdu bana.
önce (5,036 puan) tarafından
bn zaten allahtan erkek olnamisim hep deim ne ucan be kacan kurtlurmus;) cok pi.c bise olurdum heralde:) allahtan oglum karakter olarak babasina benzio oturakli efendi evlenilecek adam modu:))
önce (5,036 puan) tarafından
aynen bende cok merak ediyorum.:) heleki seyden sonra capris otele gitmistik aydinda tesettur otel. kadinlara bakiyorum  anam hepsi bi degisik resmen fantazik fantasik bikiniler mayokiniler full makyaj  takma tirnaklar. takilar tokalar sac bas  gorsen pamela anderson falan :) ulan soyunma odasina gdioz ust bas degisliyo kapidan bi cikiyoruz ne makyaj var ne tirnak var carsagi uzerine gecirip cikiyolar yada feraceyoi :) cok sasirmistim . ben gariban  deniz sortu ustune tshirtumj gecirip cikiyorum.  havuzda da iste taortumu cukarinca alttaki mayo ile kaliveriyorum:)
önce (536 puan) tarafından
:D içerisi Victoria secret dışarısı çarşaf desene :) o da öyleydi işte kesin sadece çamaşır giyiyorlar derdi
-Reklam-
+1 oy
önce (532 puan) tarafından
Evet bakıyorlar.

Yani afedersin de bazen öyle bir giyiniyor ki açık saçık kadınlar ben bile kadın olduğum halde gözüm kaymıyor değil. 

Gerçi açık değiller çıplaklar artık. 

Tesettürlü de yok 

Onlarda tesettürlü çıplak . Giyinmiş çıplaklar yani..

Rabbim hepimize hidayet nasip etsin. 

Hepimize tam tesettürü nasip etsin
önce (51 puan) tarafından
Çarşaf giyene bile bakan sapıklar var. Bakınca ne görüp ne hayal ediyorlar anlamıyorum hiç
Tövbe estağfurullah . İğrenç düşünceler bacım ne beklersin. Hayalini hayal etmesi bile kötü
Öyle gerçekten
önce (2,215 puan) tarafından
Ben çarşaflıyım, burnumun altından bağlarım iğneyi. Birgün yanımdan geçen bir adam off gözlere bak demişti benim duyacağım şekilde. Bakan bakıyor bacım, hatta bir kere erkek kardeşim arkadaşıyla kavga etti sebebini bilmiyoruz, seneler sonra söyledi. Kapalılar ilgisini çekiyormuş neymiş kim bilir ne saklıyorlar içeride diye düşünmüş. 5 kız kardeşi de çarşaflı diye kardeşim büyük kavga etmiş, yollarını ayırmışlar.
Ahlak yoksunu pislikler
Çok iyi yapmış yollarını keserek
+1 oy
önce (1,534 puan) tarafından

Bakmaz olurlar mı ,röntgenini bile çekenler var;)

+1 oy
önce (49,657 puan) tarafından
erkekler iyi sabirli yeri geliyo ben bile bakiyorum kaba etini gosteren sort giyenlere falan 

esime de bakiyorum bakiior mu diye baksa dalarim o ayri da ☺️ 
+1 oy
önce (11,859 puan) tarafından
Bakan herkese bakıyor. Bu konuda kılık kıyafet sınırı yok. Çarşaflıya da bakıyor miniliye de. Nefsi aç köpekten farksız milyonlarca var
0 oy
önce (232 puan) tarafından
canim sakin olur musun 
Ara ara bana böyle oluyor  tüm erkeklerden nefret ediyorum
önce (1,083 puan) tarafından
Yalnız değilsin gizem
Yanlız olmadığıma sevindim
Çok kafana takma canım hamilesin stres yapma,vesvese oluyor bazen insana.
0 oy
önce (633 puan) tarafından
Kız hamilesin senin hormonlar oynadı heralde. Herkes aynı değil baksa farkederdin diğer soruna ithafen söylüyorum. Çok şükür bakmayan var olması gereken o zaten 
Ara ara böyle oluyor bana
önce (633 puan) tarafından
Sakin ol kötü düşünüp kendini üzme
önce (34 puan) tarafından
Eger hamileysen bole savma dusuncelere girmen normal :)) bende duan hamileyim. Nerdeyse hergun ruyamda esimin beni aldattigini goruyorum :))
0 oy
önce (272 puan) tarafından
Erkekse bakmaz ama erkekcikse bakar.
0 oy
önce (5,315 puan) tarafından
Karakteri bozuk insan açığa da bakar kapalıysa evliye de bekara da cnm.. kanı bozuksa bakar yanı 
0 oy
önce (10 puan) tarafından

Hamileyken bana da öyle geliyordu kendimi paket tüm tavuk gibi görüyordum ve eşimi kıskanıyordum :D sakin ol böyle şeyler düşünme eşin öyle biri değilse hiç kendine sıkıntı etme bakmak isteyen sen yanında açık dünyanın en güzel kadını olsan dahi bakıyor öyle düşün 

Maalesef öyle. Artık doğurmak istiyorum eski haline dönmek istiyorum
önce (10 puan) tarafından
Sana ne kadar kuruntu yapma böyle düşünme desek bile sen yine düşüneceksin yani ama her şey eskiye sönüyor
0 oy
önce (730 puan) tarafından
Öylesine sadece erkekler değil kadınlar da bakıyor :D
0 oy
önce (125 puan) tarafından
Kuzum bi dışarı çık hava al sakinleş temiz havayı içine çek... üst üste post açıyorsun valla kusura bakma ama hepsi de saçma.
0 oy
önce (1,301 puan) tarafından

Görmekte bakmaktan sayılırsa evet hepsi bakıyor:silly:

0 oy
önce (9,168 puan) tarafından
sen bugün eşinle bozmuşsun kafayı. gebesin işkence etme kendine çık nefes al. 

ha karaktersiz olan açık kapalı farketmez herkese bakar. ben çarşaflılara bakana şahit oldum, hayır baktın da ne gördüm yani. boşver 
0 oy
önce (1,646 puan) tarafından

Bu konuda kim ne derse desin hacı hocaların bile açık giyinmiş karılara gözleri kayıyor önemli olan sevgisini veya karısını aldatmayan sadık olan ne olursa olsun karısından başkasını gözü görmeyen ne olursa olsun yapmaz böyle bişey bir anda görür bakar ondan sonra daha bakmaz. Ama biz kadınlar bile bakıyoruz ben bakıyorum şahsen nasıl giyinmiş diyorum ohaaa diyorum bikini bölgesi  belli oluyor diyorum da diyorum yani :) 

0 oy
önce (1,060 puan) tarafından
Açık kadıni birak carsafli hic bir yeri gorunmeyen kadina bile halleniyorlar merak edip hayaller kuruyorlar neler neler.İci pis olana hic farketmiyor.
0 oy
önce (3,486 puan) tarafından
Bakiyolar kiz :) gecen kocami yakaladim bakarken. Kizin biri vardi parlak bi elbise giymis üstüne yapışık dizüstü. He istedigini giyer cokta yakismis. Ama benim bile dikkatimi çekti ben bile kaç kez baktim :))) sonra esimi yakaladim oyarim gozunu dedim he ne ne oldu diye anlamamazliktan geldi ama hak da veriyorum. Neyse giyen bakani da bakmayani da umursamadan giyiyo bakanin da kendi gunahi. Napim gozune mil mi cekeyim :)
0 oy
önce (2,153 puan) tarafından
Tek açık giyinenemi baktıklarını zannediyorsun kapalı kadınlara bile bakıyorlar zihniyeti pis insanlar 
0 oy
Bekar evli farketmez bakanlar var,mesela bizim bir hoca vardı eşi topuklu,babet vs giymesine izin vermiyordu kendisi söylemişti bana, herhalde arkadaş ortamında ne konuşuyorlarsa artık eşinin arkadaşı demiş ki topuklu giyen kadından çok tahrik oluyorum, kalça dışa çıkıyor göğüsler dik vs,bilek adamı tahrik ediyormuş herhal adamda bunu bizim hocaya uyguluyordu izin vermiyordu,adam da aklı başında biriydi ama neyse...
0 oy
önce (61 puan) tarafından
Benim bizzat eşim bakıyor çok sinir oluyorum ama eşime açık giyinene değil.malmisin diyorum açık kadinlara bakiyosun diyorum madem  gidip açık alaydin diyorum.ne işim olur ya nasıl konusuyosun sen öyle goruyosun diyor .bence herkes istediğini giyebilir sonuçta.insan kendini bilsin ahlakını bozmasın açık kapalı ne önemi var
Tabi ki de herkes istediğini giyebilir ona lafım yok ama ahlaksız insanı hiç sevmem bazı erkekler açık giyinen insanlara yiyecek gibi bakıyor nefret ediyorum onlardan
önce (61 puan) tarafından
Aynen bende açık kadinlara bakan erkek gordunmu iki tane cakasim geliyo gerizekalılar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 531 göst.
18 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 463 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (49 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,222 göst.
10 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Bir....Damla (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,173 göst.

395,460 soru

11,829,555 cevap

35,902 kullanıcı

...